Türkiye Finans Katılım Açılış kapanış Saati Çalışma Saatleri

Türkiye Finans Katılım Açılış kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Türkiye Finans Katılım açılış saati kaçta? Türkiye Finans Katılım kapanış saati kaçta? Türkiye Finans Katılım çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Türkiye Finans Katılım Çalışma Saatleri

Family Finans ve Anadolu Finans Kurulu ortaklığı ile Türkiye’de ilk olarak 2005 yılında kurulmuş olan Türkiye Finans Katılım bankası, daha sonraki yıllarda ortaklık açılıma gitmiştir. Suudi Arabistan’da hizmet veren ve ayrıca en büyük şirketlerinden birisi olan The National Commercial Bank tarafınca satın alınan banka, ortaklık anlayışı ile birlikte günümüzde daha kaliteli hizmetleri ortaya koyabilmeyi başarmıştır. Ülkemize katılım bankacılığı sektörünü de aşılamış olan Türkiye Finans Katılım bankası, her geçen gün müşteri kapasitesi artırmış ve ülkemizin tüm yerlerinde şubelerini açarak, hizmet ağını mümkün oldukça daha da genişletmeyi başarmıştır.

Ülkemizin az sayıdaki finans bankalarının başında gelen Türkiye Finans Katılım bankası, hesap açtırmak isteyen müşterileri için belirlenmiş olan mesai saatleri içerisinde hizmet vermektedir. İnsanların geçim sıkıntısını giderek çekmiş olduğu son günlerde, bankalar arasında en fazla ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında, kredi çekimi gelmektedir. Kişilerin mesleğine, gelir ve giderlerine göre özel miktarlarda kredi desteği veren bankalar, ayrıca insanların kredi notuna bakarak da düşük faizli kredi desteği sağlamaktadır. Bahsedilen kredi seçeneklerini sunan bankalardan birisi de Türkiye Finans Katılım bankasıdır. Kredi desteği almak isteyen kişiler tarafından ilgili bankanın saat kaçta açıldığı ve kapanış saati merak konusudur.

Sağlamış olduğu katkı ve destekler ile ülkemizin ekonomisinin güçlenmesine de yön vermiş olan Türkiye Finans Katılım bankası hafta içi sabah saat 09:00’da açılmaktadır. Diğer bankalarda olduğu gibi öğle 12:30’a kadar hizmet veren banka, 12:30 itibari ile 1 saat öğle molası vermektedir. 1 saat süren molanın ardından 13:30’da yeniden açılan Türkiye Finans Katılım bankasının kapanış saati ise 17:00’dır. Yabancı ortaklıkları sayesinde, Türkiye’deki yatırımların daha da artmasını sağlamış olan Türkiye Finans Katılım bankası, hafta sonları kapalıdır. Ramazan ve Kurban baylarında da kapalı olan banka, 1 Ocak ve 1 Mayıs gibi günlerde de herhangi bir hizmet sunmamaktadır. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi ve esnaf kredisi gibi ihtiyaçlarınızı kolay şekilde gidermenizi bağlamakta olan banka, bunların yanı sıra ülkemizde milli bayramlar olarak görülen 29 Ekim ve 23 Nisan gibi günlerde de kapalıdır.

Türkiye Finans Katılım Açılış Saati
09:00

Türkiye Finans Katılım Kapanış Saati
17:00

Türkiye Finans Katılım Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Türkiye Finans Katılım müşteri hizmetleri adlı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Türkiye Finans Katılım açılış saati, Türkiye Finans Katılım kapanış saati, Türkiye Finans Katılım çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap