Teknosa Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Teknosa Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Teknosa açılış saati kaçta? Teknosa kapanış saati kaçta? Teknosa çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Teknosa Çalışma Saatleri

İlk olarak Sabancı Holding A.Ş. tarafınca, ülkemizde 2000 yılında kurulmuş olan Teknosa, teknoloji perakende zincirleri arasında en üst sıralarda yerini almayı başarmıştır. Ülkemizin önde gelen markalarının başında yer alan Teknosa, en uygun fiyatlı perakende zinciri olma hedefi ile hizmetlerine giriş yapmıştır. Türkiye’nin tüm ilçelerinde mağazaları bulunan Teknosa, TV sistemleri, ses sitemleri, görüntü sistemleri, bilgisayarlar, cep telefonları, kameralar ve beyaz eşyalar gibi binlerce teknoloji ürün ve cihazlarının satışına en sahipliği yapmaktadır.

Uluslararası ülkelerde hizmet veren yüzlerce markanın üretmiş olduğu ürün ve cihazları, online platform üzerinden tüketiciler ile buluşturmayı sağlayan Teknosa, indirim ve kampanyalar ile birlikte satışa sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana giderek büyümekte olan Teknosa, 2012 yılında Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamasıyla daha da güvenilir markalar arasında yerini almayı başarmıştır. Ülkemizin önde gelen perakende markalarının arasında yer alan Teknosa için çalışma saatleri ve kapanış saatleri, insanlar arasında merak konusu olmaktadır. Teknosa açılış saatleri, kapanış saatleri, hafta sonu çalışma saatleri var mı ya da resmi bayramlarda açık mı tarzı sorular için aşağıdaki bilgilerden gerekli cevapları alabilirsiniz.

Şubelerinden ürünlerin satışını gerçekleştirebilen Teknosa, bunun yanı sıra internet üzerinden de alışverişlerinizi yapmanıza imkân tanıyor. Yaklaşık 300 mağazası ile birlikte ülkemizin tüm şehirlerinde hizmet sağlayan Teknosa, sabah saat 10:00’da açılmaktadır. Öğle molası vermeyen perakende zincirinin kapanış saati ise akşam 22:00’dır. Binlerce çalışan kadrosu ile birlikte sürekli olarak büyüme ve şubelerini genişletme amacı içerisinde olan Teknosa, güler yüzlü kadrosu ile birlikte daha fazla tercih sebebi haline gelmiştir. Satın almak istediğiniz cep telefonu, dizüstü bilgisayarı, buzdolabı ya da kamera sistemleri gibi oldukça maddi değeri yüksek olan cihazların, Teknosa güvence altında satılabilmesine imkân tanıyan firma, aynı zamanda iade ve değişim işlemleri içinde büyük kolaylıklar sağlıyor. Hafta içi 10:00 ile 22:00 saatleri arasında açık olan Teknosa, aynı zamanda Cumartesi ve Pazar günleri de aynı saat aralıklarında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra Teknosa, ülkemizde milli bayramlardan olan 29 Ekim ve 30 Ağustos gibi resmi tatillerde de açıktır.

Teknosa Açılış Saati
10:00

Teknosa Kapanış Saati
22:00

Teknosa Çalışma Saatleri
10:00-22:00

Teknosa müşteri hizmetleri adlı makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Teknosa açılış saati, Teknosa kapanış saati, Teknosa çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap