Unico Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Unico Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Unico Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Unico Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Unico Sigorta şikayet hattına erişebilirsiniz. Unico Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Unico Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Unico Sigorta, 1988 senesinde kurulan Türk sigorta sektörünün köklü oyuncularından biri olan Aviva Sigorta A.Ş. ile 2015 yılında birleşerek hayatına yeni markası ile devam etmeye başlamıştır. Hedefi, sigorta sektöründe müşteri memnuniyeti ve yeniliklerin öncüsü olmak olan markamız geniş bir yelpaze ile hizmet sunmaktadır. Poliçe satışları sonrasında yaşanan aksaklıklarda iletişim kurabilmemiz için resmi internet sitemiz olan  www.unicosigorta.com.tr adresimizde yayında bulunan “ İletişim Formu’nu “ doldurarak veya yine resmi internet sitemizde belirtilen müdürlüklerimizin telefon numaraları vasıtası ile, müşteri hizmetleri numaramız olan 0850 222 28 00 vasıtası, ayrıca sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gerekli değerlendirmelerin yapılmasına müteakip mümkün olan en kısa sürede sizlere dönüş yapılacaktır. Kalite politikamız koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak olup bu uğurda elimizden gelen azami çabayı göstermekteyiz.

Unico Sigorta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Unico Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

Tüm sorularınıza cevap verebilmek için Unico Sigorta ailesi olarak çabamız en iyisini sunmaktır. Kesintisiz, hızlı ve kaliteli hizmet mantığı ile aksiyon alan markamızın resmi internet sitesi olan www.unicosigorta.com.tr adresinde hizmette olan “ iletişim  formu “  kullanılarak veya unicosigorta@unicosigorta.com.tr mail adresi sayesinde, 0850 222 28 00 numaralı telefonumuz aracılığıyla ve ilave olarak sosyal medya hesaplarımızı kullanarak rahatlıkla bizlere erişim sağlayabilirsiniz. Yapılan görüşmeler kalite politikamız gereği kayıt altındadır ve tüm kişisel bilgileriniz Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında güvence altındadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Unico Sigorta müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Unico Sigorta Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Unico Sigorta markası hizmetlerinden ve ürünlerinden kaynaklanan problemlere çözüm üretebilmek adına sorumluluk alma noktasında çok hızlı hareket eden ve kesin çözümler üretmeye odaklanan bir firmadır. Bu doğrultuda, müşteri iletişim merkezimize 0850 222 28 00 numaralı telefon üzerinden erişim sağlayabilir ve yönlendirmeleri takip ederek sorununuzu çözebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Unico Sigorta müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Unico Sigorta Şikayet Hattı

Unico Sigorta şikayet hattı, meydana gelen sorunlara müdahale ederek çözüm üretebilmek adına her zaman elinden geleni yapmaya hazırdır. Yukarıda belirtilmiş olan müşteri iletişim merkezi numarasını aramak dışında ayrıca, www.unicosigorta.com.tr üzerinden iletişim formunu doldurarak, unicosigorta@unicosigorta.com.tr uzantılı mail adresimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Unico Sigorta müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Unico Sigorta şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Unico Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Unico Sigorta çağrı merkezi numarasına 0850 222 28 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük: Nida Kule Göztepe İş Merkezi Merdivenköy Mah. Bora Sokak No:1 Kat: 22 & 24 Kadıköy / İstanbul

Tel: 0850 222 28 00

Faks: 0216 326 94 52

E-posta: unicosigorta@unicosigorta.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Unico Sigorta iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Unico Sigorta sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Unico Sigorta iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Unico Sigorta iletişim bilgileri, Unico Sigorta telefon no, Unico Sigorta irtibat tel, Unico Sigorta canlı destek, Unico Sigorta müşteri temsilcisi, Unico Sigorta şikayet hattı, Unico Sigorta müşteri hizmetleri numarası, Unico Sigorta çağrı merkezi numarası, Unico Sigorta iletişim numarası, Unico Sigorta çağrı merkezi, Unico Sigorta müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap