Kale şikayet hattı, Kale müşteri hizmetleri numarası, Kale çağrı merkezi numarası, Kale iletişim numarası

Kale Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kale çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Kale müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

1957 yılında temelleri atan firma günümüzde dünya devleri arasında kendine yer edindirmeyi başarmıştır. Seramik üretimi ile sektörel anlamda gelişen firma ilerleyen zamanlarda kimyasallardan tutunda lojistik, savunma ve havacılık sanayisine kadar uzanan bir alanda adından söz ettirmektedir.

Avrupa’nın dördüncü dünyanın 15. seramik üreticisi konumunda olan firmanın birçok çeşit ürünü ile müşterilerine en iyi şekilde alternatifler üreten bir duruma gelmiştir. Sürekli olarak büyüyen firma her geçen yılla birlikte kendini geliştirmekte ve teknolojik olarak daha verimli hale gelmektedir. İnsana ve çevreye saygılı davranarak alanında itibar gören ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firma günden güne müşteri kitlesini arttırmaktadır.

Kale Çağrı Merkezi Numarası

Güven ortamı oluşturarak adil ve samimi yaklaşımları ile ön plana çıkan firma aynı zamanda da sorumluluklarını alırken tutku ile çalışmalarına odaklanmıştır. Sürekli olarak en iyiyi ve kaliteyi müşterileri ile buluşturan firma daima kendini geliştirme ve yenilikleri oluşturma bakımından ilk sıralarda olmayı hedeflemektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Kale müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Kale olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Kale ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Kale çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Kale Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 800 52 53

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Kale çağrı merkezi numarasına 0850 800 52 53 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

KALESERAMİK ÇANAKKALE KALEBODUR SERAMİK SAN. A.Ş.ŞİRKET MERKEZİ
Adres: Büyükdere Cad.Kaleseramik Binası 34330 Levent İSTANBUL
Telefon: (212) 371 52 53
E-posta: iletisim@kale.com.tr

FABRİKA
Adres: 17430 Çan Çanakkale
Telefon: (286) 416 17 17
Faks: (286) 416 17 41

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Kale iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Kale sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Kale iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Kale iletişim bilgileri, Kale telefon no, Kale irtibat tel, Kale canlı destek, Kale müşteri temsilcisi, Kale şikayet hattı, Kale müşteri hizmetleri numarası, Kale çağrı merkezi numarası, Kale iletişim numarası

Yorum Yap