sekerbank-cagri-merkezi-numarasi

Şekerbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şekerbank çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Şekerbank müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

12 Ekim 1953 tarihinde ilk olarak “Pancar Kooperatifleri Bankası A.Ş.” adıyla Eskişehir’de kurulan bir bankadır. 1956 yılında Ankara’ya taşınarak yeni bir isim almış olup Şekerbank adı ile karşımıza çıkmıştır. Yüzde yetmiş ikisi Anadolu’da bulunan şubeleri ile çiftçi, esnaf ve işletmelere en iyi şekilde hitap ederken aynı zamanda da bu grubu en iyi anlayan ve onlara özel çözümler sunan banka olarak oldukça popüler bir konuma gelmiştir.

Şekerbank Çağrı Merkezi Numarası

Kendini Anadolu Bankacılığı olarak tanımlayan banka enerji verimliliği yatırımlarını sürekli olarak geliştirirken bireylerden işletmelere uzanan aynı zamanda da tabana yaygın bir yapıda destekleyip çalışmalarını sürdürmüştür. Bu sebeple 2009 yılında 111 bini aşkın kişiye en iyi şekilde hitap ederken bu kişileri enerji tasarrufu ile tanıştıran bir banka olarak oldukça beğenilmiştir.

Telefon bankacılığı sayesinde şubeye gitmenize gerek kalmadan istediğiniz tüm bankacılık işlemlerinizi, istediğiniz saatte müşteri hizmetleri birimi aracılığıyla kolaylıkla yapabilirsiniz. Şekerbank çağrı merkezi numarası üzerinden istediğiniz konu hakkında bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Türkiye genelinde hizmetlerini sürdüren banka 1 adet gezici şube olmak üzere 238 şubesi ile aralıksız olarak çalışmalarına devam etmektedir. 7 bölge müdürlüğünün yanı sıra 67 il ile 87 merkez dışı ilçede en iyi şartlarını ve hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Numarası

Şubelerin haricinde ATM, mobil bankacılık ve sosyal medya hesapları gibi alternatifler aracılığıyla da müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunan banka oldukça talep görmektedir. Birçok projede rol alan banka özellikle tarıma ve tarımsal faaliyetlere önem vermektedir. Bu bağlamda tarım ve özellikle de kırsal kalkınmayı desteklemek amacıyla Aile Çiftçiliği Bankacılığı’nı başlatmıştır. Burada diğer bir amaç ise yerel kültürün yaşamasıdır.

Şekerbank müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kurmuş olduğu çağrı merkezi birimine 444 ile başlayan numarasından müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Şekerbank müşteri hizmetleri numarası üzerinden detaylı bilgiler alabilirsiniz. İstek, öneri ve şikayetlerinin aktarabileceğiniz gibi aklınıza takılan konularda da bilgi edinebilirsiniz.

Şekerbank Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 78 78

Şekerbank 444 lü iletişim numarası
444 78 78

Aşağıdaki linkten müşteri hizmetlerine internet üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Şekerbank İletişim Formu

Arama Terimleri: şekerbank iletişim bilgileri, şekerbank telefon no, şekerbank irtibat tel, şekerbank canlı destek, şekerbank müşteri temsilcisi, şekerbank şikayet hattı, şekerbank müşteri hizmetleri, şekerbank çağrı merkezi numarası, şekerbank müşteri hizmetleri numarası, şekerbank iletişim numarası

6 Yorum

  1. ahmet 8 Şubat 2017
    • Yönetici 8 Şubat 2017
  2. abdullah çelik 0532 5927191 21 Kasım 2017
    • cagrimerkezimizyazar 21 Kasım 2017
  3. Kerim 16 Temmuz 2018
    • Yönetici 26 Temmuz 2018

Yorum Yap