Anatolia Cast Ajans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anatolia Cast Ajans Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Anatolia Cast Ajans çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Anatolia Cast Ajans müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Anatolia Cast Ajans şikayet hattına erişebilirsiniz. Anatolia Cast Ajans müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Anatolia Cast Ajans Çağrı Merkezi Numarası

Anatolia Cast Ajans uzman kadrosu ile sinema, dizi, reklam projelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Model, dizi, sinema, katalog çekimine oyuncu kazandırmak için oyuncu arayışlarını yapıyor. Ajansın hedefi ajansa başvuran kişiler arasından uzman kadrosuyla kişileri seçerek gerekli eğitimleri vererek ülkeye profesyonelleşecek oyuncu kazandırmaktır. Anatolia Cast Ajans’ı eğitimleriyle oyuncu adaylarına yeteneklerine göre hazırlayarak tanıtım çekimleriyle dizi ve sinema sektörüne hazırlıyor.

Anatolia Cast Ajans çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Anatolia Cast Ajans Müşteri Hizmetleri Numarası

Oyuncu olmak isteyen oyuncu adaylarını her koşulda dinleyen, onlara tecrübe kazanmaları için yardımcı olan Anatolia Cast Ajans iletişim numaralarıyla da bilgilendirme yaparak kendilerine oyuncu olmak için başvuran adayların isteklerini dikkate alarak, kafalarında var olan sorulara içtenlikle cevap veriyor. Oyuncu adaylarının tüm istek ve önerilerini dikkate alıyor. Ajansa başvurmadan oyuncu adaylarıyla ilişkilerinin en kolay haliyle tamamlanması için çağrı merkezi numaralarıyla müşteri temsilci aracılığıyla her türlü bilgi ve sorular için arayanlara yardımcı olur. 0 212 317 41 75 ya da 0212 317 47 01 numaraları çağrı merkezi telefon numarasını arayarak müşteri temsilcisiyle görüşüp kolaylıkla bilgi sahibi olunabilir. Müşteri temsilcisi arama sebebine göre ajans hakkında oyunculuk şartları ve eğitimleri hakkında bilgi verir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Anatolia Cast Ajans müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Anatolia Cast Ajans Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Anatolia Cast Ajans iletişim numaralarıyla kendisine ulaşan kişiler için her türlü konuda sıra beklemeden hızlıca bilgi veriyor. Ayrıca oyuncu olmak isteyen kişiler bulundukları bölgedeki bölge temsilcilikleriyle iletişime geçerek kolaylıkla bilgi sahibi olabilir. Akdeniz Bölge Sorumlusu için 0 549 646 45 32, Ege Bölge Sorumlusu için 0 549 646 45 33, Güneydoğu Bölge Sorumlusu için 0 549 646 45 31, Karadeniz Bölge Sorumlusu için 0 549 646 45 30 aranarak iletişime geçilerek bilgi alınabilir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Anatolia Cast Ajans müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Anatolia Cast Ajans Şikayet Hattı

Anatolia Cast Ajans ülkeye yeni oyuncular kazandırmak için oyuncu arayışları sürdürürken oyuncu adaylarının her türlü istek, öneri ve şikayetini dikkate alır. anatoliacastajans@gmail.com e-mail adresinden kişiler mesajlarını iletebilir. Ayrıca anatoliacastajans.com adresine grip iletişim kısmında bulunan formu ad-soyad, e-mail, telefon bilgilerini doldurarak ardından yazılmak istenen mesajı yazarak gönderilebilir. Anatolia Cast Ajans kişinin istek, öneri ve şikayetine uygun cevabı en kısa sürede mesaj yoluyla iletiyor.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Anatolia Cast Ajans müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Anatolia Cast Ajans şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Anatolia Cast Ajans Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Anatolia Cast Ajans çağrı merkezi numarasına 0212 317 41 75 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Levent Mah. Cömert Sokak No: 1 Yapı Kredi Plaza C Blok Kat: 17 No: 40-41 Ofis No: DO-1 Levent Beşiktaş / İSTANBUL
Telefon : 0212 317 41 75 – 0212 317 47 01
Email : anatoliacastajans@gmail.com

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Anatolia Cast Ajans iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Anatolia Cast Ajans sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Anatolia Cast Ajans iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Anatolia Cast Ajans iletişim bilgileri, Anatolia Cast Ajans telefon no, Anatolia Cast Ajans irtibat tel, Anatolia Cast Ajans canlı destek, Anatolia Cast Ajans müşteri temsilcisi, Anatolia Cast Ajans şikayet hattı, Anatolia Cast Ajans müşteri hizmetleri numarası, Anatolia Cast Ajans çağrı merkezi numarası, Anatolia Cast Ajans iletişim numarası, Anatolia Cast Ajans çağrı merkezi, Anatolia Cast Ajans müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap