Bereket Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bereket Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bereket Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bereket Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Türkiye’nin en köklü sigorta şirketlerinden birisidir. Engin tecrübeleri ve sigortacılık kültürünü bünyesinde barındırmaktadır. Bereket Sigorta, takvimler 1995 yılını gösterdiğinde kuruluşunu gerçekleştirmiş ve halka hizmete başlamıştır. Firma, çalışmalarında ve müşteri ilişkilerinde oldukça güçlü bir bağ yaratarak bunu daim kılmıştır. Düşük faiz oranlarını, genel operasyon anlaşmalarında temel prensip haline getirmiştir. Günümüzde birçok şehirde ofisleri bulunmaktadır. Sigorta sektöründe de oldukça önemli bir yeri bulunmaktadır. Kendi üslubuna göre oluşturduğu müşteri ilişkileriyle de oldukça başarılıdır.

Başlıklar

Bereket Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Geniş bir perspektiften yaklaşarak birçok alan üzerinden sigorta hizmeti sağlamaktadır. Sigorta hizmetleri sayesinde Türkiye’de yaşayan yurttaşlar güvenli bir yaşam sürmektedir. Temel olarak tarım sigortalarıyla da ön plana çıkmaktadır. Bereket Sigorta çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bünyesinde binlerce tarım işiyle meşgul olan yurttaşlar bulunmaktadır. Genel olarak hizmet verdiği alanlar şu şekildedir;

– Kasko
– Trafik
– Yangın
– Mühendislik
– Tarım
– Sağlık
– Ferdi Kaza
– Nakliyat
– Hukuksal Koruma
– Araç Dışı Kaza
– Dask ( Deprem Sigortası )
– Sorumluluk Sigortaları

Türkiye’de geniş bir ofis kitlesi bulunan Bereket Sigorta; 700’e yakın acenteyi hizmete sunmaktadır. Ayrıca 8 Bölge müdürlüğü ve 1 Bölge temsilciliği bulunmaktadır. Ayrıca Türkiye’de birçok banka üzerinden hizmetlerini sağlamaktadır. Yüz binlerce insanın rahatlıkla güvendiği Bereket Sigorta’ya sizlerde başvurabilirsiniz.

Bereket Sigorta Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bereket Sigorta müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Bereket Sigorta olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bereket Sigorta ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Bereket Sigorta çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bereket Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 27 58

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bereket Sigorta çağrı merkezi numarasına 444 27 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlüğü
Adres : Saray Mahallesi, Dr.Adnan Büyükdeniz Caddesi, No:8, Kat:1-2 Ümraniye/İstanbul

Bereket Emeklilik / Bereket Sigorta
Telefon Numarası : 0 216 635 44 44 / 0 216 633 71 00
Faks Hattı : 0 212 381 79 00 / 0 216 912 12 12
E Posta Adresi : cm@bereket.com.tr info@bereket.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Bereket Sigorta iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Bereket Sigorta sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Bereket Sigorta iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Bereket Sigorta iletişim bilgileri, Bereket Sigorta telefon no, Bereket Sigorta irtibat tel, Bereket Sigorta canlı destek, Bereket Sigorta müşteri temsilcisi, Bereket Sigorta şikayet hattı, Bereket Sigorta müşteri hizmetleri numarası, Bereket Sigorta çağrı merkezi numarası, Bereket Sigorta iletişim numarası, Bereket Sigorta çağrı merkezi

Yorum Yap