Ethica Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Hattı

Ethica Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ethica Sigorta çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ethica Sigorta müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

2016 Ocak ayında kurulan bir firmadır. Sigortacılığın dinamiklerini değiştiren ve yaşam kalitesini yükselten yenilikçi ürünler ile bu sektöre giriş yapan firma zamanla gelişimine devam etmektedir. Anlaşmalı acenteleri ile hizmet veren firma aynı zamanda da birçok yerde hizmet sunmaktadır.

Türkiye çapında 2.100’den fazla anlaşmalı oto servisi bulunmaktadır. Ayrıca 500‘den fazla anlaşmalı sağlık kuruluşu üzerinden hizmet sunan firma her geçen gün gelişimine devam ederken müşteri memnuniyetine de önem vermektedir.

Açık ve anlaşılır olmayı, şeffaf ve doğru bilgi vermeyi önemli olarak gören firma bu sebeplerle oldukça beğenilmektedir. Hizmetlerini zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirme hedefinden taviz vermeyen firma bu sektörde varlığından söz ettirmektedir.

Ethica Sigorta Çağrı Merkezi Numarası

Beklentilerin üzerinde ürün ve hizmetler sunmayı amaçlayan firma artan talepleri karşılarken müşteri memnuniyetinden taviz vermemektedir. 30 yıldan fazla deneyime sahip olan kadrolar ile en iyi hizmeti sunan bir firma olarak karşımıza çıkmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Ethica Sigorta müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ethica Sigorta ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Ethica Sigorta çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Ethica Sigorta Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 888 09 09

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ethica Sigorta çağrı merkezi numarasına 0850 888 09 09 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

iletisim@ethicasigorta.com.tr e-posta adresine mail göndererek de iletişime geçebilirsiniz.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Ethica Sigorta sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Ethica Sigorta iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Ethica Sigorta iletişim bilgileri, Ethica Sigorta telefon no, Ethica Sigorta irtibat tel, Ethica Sigorta canlı destek, Ethica Sigorta müşteri temsilcisi, Ethica Sigorta şikayet hattı, Ethica Sigorta müşteri hizmetleri numarası, Ethica Sigorta çağrı merkezi numarası, Ethica Sigorta iletişim numarası

Yorum Yap