Türkiye Finans Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Finans Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası 0850 222 22 44 olarak kullanılmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası Çağrı Merkezi Numarası

Son yıllarda bankacılık alanında da ciddi pek çok değişiklikler yaşanıyor. Yeni yeni bankacılık kavramları ortaya çıkıyor. İşte onlardan bir tanesi de gerek kamu bankacılığı, gerek özel bankacılık anlamında insanların karşısına çıkan katılım bankacılığıdır. Tamamen İslam dini kurallarına göre işlem yapılan bu bankalarda faiz olgusu dinimizce haram olduğu için uygulanmaz. Bu bankalardan bir tanesi de Türkiye Finans Katılım Bankası olup bu tarz bankalar ile çalışmak isteyenlerin tercih ettiği bir bankadır. Banka ile farklı türden işlem yapmak isteyenler de bu bankanın çağrı merkezi numarası nedir doğal olarak öğrenmek istiyorlar.

Türkiye Finans Katılım Bankası, 2005 yılının Aralık ayında Anadolu Finans ve Family Finans ortaklığı ile kurulmuş bankadır. Katılım bankacılığı sektöründe faaliyetlerini göstermektedir. 2008 yılında NCB tarafından satın alınmıştır. Katılım bankacılığı sektöründe öncü kuruluşlardan birisi olan Türkiye Finans Katılım Bankası’nın müşterileri her geçen gün artmaktadır.

Türkiye Finans Katılım Bankası çağrı merkezi numarası 0850 222 22 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Numarası

Banka tıpkı diğer türden bankaların verdiği hizmetleri veriyor. Hesap açımı,  farklı türden ödemeler yapılması, kredi kartı vb. birçok işlem yapılabiliyor ki bu durumda da insanlar banka ile herhangi bir türden bankaya gitmeden işlem yapabilme adına Türkiye’nin neresinde olursa olsun  kişiler oldukça fazla müşteriye sahip bu bankanın müşteri hizmetleri numarası olan  0850 222 22 4’ü arayarak anında iletişime geçiyorlar. Banka bu noktada en hızlı müşteriye yanıt veren bankaların başında geliyor.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın şuanda toplamda 285 adet şubesi ve 530’u aşkın ATM’si bulunmaktadır. Bireyseli kobi ve ticari olarak müşterilerine hizmet vermektedir. Hizmetlerinden kısaca bahsedecek olursak; Finansör, İhtiyaç Finansmanı, Yedek Hesap, Taşıt Finansmanı, Konut Finansmanı, Arsa Finansmanı, İşyeri Finansmanı, Cari Hesaplar, Katılma Hesapları, Altın Ürünlerii Hızlı Finansman Platformu, Kâr Payı Oranları, Kâr Paylaşım Oranları, Kredi Kartları, Banka Kartları, Yatırım Hizmetleri, Bireysel Emeklilik Sistemi, Bankacılık Hizmetleri, Ödemeler, Sigortacılık Hizmetleri.

Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 222 22 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Eğer bu katılım bankasında banka müdürü ile ya da bir başkası ile görüşmek istiyorsanız o zaman da söz konusu olan bu bankanın direkt bağlanma numarası nedir diye merak ediyorsanız öncelikli olarak bankanın hangi şubesinde olan kişi ile görüşeceksiniz o şubenin telefon numarasını aramanız ve sonrasında da dahili numarasını biliyor ise tuşlamanız, bilmiyor iseniz santral operatöre bağlandıktan sonra görüşmek istediğiniz kişinin ismini vermeniz yeterli olacaktır.

Türkiye Finans Katılım Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 22 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Şikayet Hattı

Banka ile herhangi bir işlem yaptınız ama bir sorun oldu, sonuçtan memnun kalmadınız vb. durumlar ortaya çıktığında da bu bankanın şikayet hattı olarak üstte yer alan numarayı arayarak karşınıza çıkan müşteri temsilcisine yaşadığınız sorunu açıklayabilirsiniz. Anında şikayetiniz kayda alınacak ve sonrasında çözümü için gerekli olan adımlar atılacaktır. Banka bu konuda son derece hassastır. Anında gereğini yapar.

Türkiye Finans Katılım Bankası şikayet hattı 0850 222 22 44 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın 444’lü ve 0850’li olmak üzere 2 ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri aracılığıyla kayı/çalıntı kart bildiriminde bulunabilir, tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilir; soru, istek, öneri ve şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Türkiye Finans Katılım Bankası Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 222 22 44

İletişim

Şirketin Ünvanı : Türkiye Finans Katılım Bankası A.Ş
Adres : Saray Mahallesi Sokullu Caddesi No:6 Ümraniye/İstanbul ​
Telefon : 0850 222 22 44

Arama Terimleri: türkiye finans katılım bankası iletişim bilgileri, türkiye finans katılım bankası telefon no, türkiye finans katılım bankası irtibat tel, türkiye finans katılım bankası canlı destek, türkiye finans katılım bankası müşteri temsilcisi, türkiye finans katılım bankası şikayet hattı

2 Yorum

  1. mine çetin 14 Ağustos 2017
    • Yönetici 15 Ağustos 2017

Yorum Yap