torku-cagri-merkezi-numarasi

Torku Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Torku çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Torku müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Torku şikayet hattına erişebilirsiniz. Torku müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Torku, 2007 yılında Konya Şeker tarafından kurulmuştur. Konya Şeker tarafından üretimi gerçekleştirilen ürünlerin tek bir marka altında satışı yapılması adına Torku kurulmuştur.

Torku ürünleri genel olarak şöyledir; şeker, şekerleme, çikolata, unlu mamüller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile bitkisel yağlar ve daha fazla ürün kategorisi Torku’da bulunmaktadır. Torku son yıllarda ülkemizde adından sıklıkla bahsettirmiş bir markadır. Kalitesi, uygunluğu ve yerli üretim olmasıyla birçok kişinin gıda alışverişi Torku’dan yana olmaktadır.

Torku Çağrı Merkezi Numarası

Gıda ürünlerin kaliteli ve taze olarak üretilmesi insan sağlığı açısından önemli bir unsurdur. Torku yıllardan beri insanlara sunduğu ürün yelpazesini daha da genişleterek hizmet veren bir kuruluştur. Ürünlerinin arasında bisküvi, gofret, kek, cips, kraker, çikolata gibi hem çocukların hem de büyüklerin sevdiği yiyecekler bulunmaktadır. Bu yelpazeyi daha da genişletmek için süt, ayran, et, dondurulmuş gıdalar, sirke, bitkisel yağlar ve bakliyatları da bünyesine eklemiştir. Daha sayamadığımız birçok gıda ürünlerini incelemek için torku.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Firma Anadolu topraklarından elde edilen mahsulleri fabrikada işleyerek, sofralarınıza kadar getirmiş lezzetli ve sağlıklı gıdaları kişilere sunmaktadır. Kahvaltılarınızı süsleyen sucuk, salam, sosis, peynir, tereyağı gibi ürünlerin yanı sıra öğle ve akşam yemekleri için de birçok gıdaya ürünlerin arasında rastlayabilirsiniz. Ayrıca misafirleriniz için çikolata, lokum, şekerleme gibi çeşitler de firmanın sizlere sunduğu gıdalardır. Hijyen şartlarına uyularak üretilen her bir gıda özenle ambalajlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Müşterilerin istek ve dileklerine önem verilerek çağrı merkezleri de oluşturulmuştur.

Torku Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir çiftçi kooperatifi markası Torku birçok sertifika ve garanti belgelerine de sahiptir. Yıllardan beri herkesin damat tadına uygun kaliteli gıdaları ile hizmet veren bir kuruluştur. Müşteri hizmetleri de sizlerden gelen her türlü sorun, sıkıntı ve isteklerinizde yanınızdadır. Bizleri 444 75 50 müşteri hizmetleri numaramızdan arayabilirsiniz.  Konya Şeker San. ve Tic. AŞ’nin tescilli markası olarak çiftçilerin mahsullerini sofralarınıza taşıyan marka %100 Türk malıdır. Helal Sertifikasına sahip sağlıklı ve güvenilir ürünler üretmekteyiz.

Torku İletişim Formu

Torku Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda bulunan müşteri hizmetleri numarasından müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurabilmeniz mümkündür. 8.30- 18.00 saatleri arasında müşteri temsilcimiz ile görüşme yapabilir ve istek-dilek-öneri taleplerinde bulunabilirsiniz. Ayrıca bizleri facebook, instagram, twitter, yuutube üzerinden takip edebilir ve mesajınızı bırakabilirsiniz.

Torku Şikayet Hattı

Üretmiş olduğumuz bütün Torku ürünleri gerekli sağlık tedbirleri alınarak paketlenmektedir. Halk sağlığı düşünülerek kişilere sunulan kapalı gıdalarımızdan oluşan şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri sizlerden gelen her türlü şikayeti değerlendirmeye alacak ve en kısa zamanda yapılan şikayetler bünyemizce giderilecektir.

Torku’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Torku ürünleri hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabilir, size en yakın Torku yetkili bayiisini öğrenebilir, ürünler ve hizmetler hakkında istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca Torku’ya bildirebilirsiniz.

Torku Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 75 50

Arama Terimleri: torku iletişim bilgileri, torku telefon no, torku irtibat tel, torku canlı destek, torku müşteri temsilcisi, torku şikayet hattı, torku müşteri hizmetleri numarası, torku çağrı merkezi numarası, torku iletişim numarası, torku çağrı merkezi, torku müşteri hizmetleri direk bağlanma

77 Yorum

  1. nezaket sarkı 26 Şubat 2018
  2. Ercan TUNCAY 12 Mart 2018
  3. ZEKİ YAYA 26 Mart 2018
    • Yönetici 26 Mart 2018
  4. Emine 18 Nisan 2018
  5. Osman Yıldız 11 Haziran 2018
  6. Önder Orhan 12 Ağustos 2018
  7. veli özsoy 24 Kasım 2019
  8. müjgan 2 Şubat 2021

Yorum Yap