Torku Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Torku Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Torku Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Torku, 2007 yılında Konya Şeker tarafından kurulmuştur. Konya Şeker tarafından üretimi gerçekleştirilen ürünlerin tek bir marka altında satışı yapılması adına Torku kurulmuştur.

Torku ürünleri genel olarak şöyledir; şeker, şekerleme, çikolata, unlu mamüller, dondurulmuş ürünler, modern seracılık ürünleri, süt ve süt ürünleri, et ve et ürünleri ile bitkisel yağlar ve daha fazla ürün kategorisi Torku’da bulunmaktadır. Torku son yıllarda ülkemizde adından sıklıkla bahsettirmiş bir markadır. Kalitesi, uygunluğu ve yerli üretim olmasıyla birçok kişinin gıda alışverişi Torku’dan yana olmaktadır.

Torku’nun 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Torku ürünleri hakkında tüm detaylı bilgilere sahip olabilir, size en yakın Torku yetkili bayiisini öğrenebilir, ürünler ve hizmetler hakkında istek, soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca Torku’ya bildirebilirsiniz.

Torku Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 75 50

Arama Terimleri: torku iletişim bilgileri, torku telefon no, torku irtibat tel, torku canlı destek, torku müşteri temsilcisi, torku şikayet hattı

70 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla