Similac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Similac Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Similac çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Similac müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Similac şikayet hattına erişebilirsiniz. Similac müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Similac Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’de 30 yılı aşkın süredir faaliyet sürdüren Abbott Laboratuvarları tarafından pazarlanan Similac, bebeklerin gelişimini desteklemek amacıyla anne sütünden esinlenerek bebekler için devam sütü üretmektedir. Bebeklerin gelişiminde en önemli etken anne sütüdür ve bebeklerin anne sütü ile beslenmesi gerekmektedir. Anca bebeğinizi beslerken bebek maması kullanmanız gerekebilir. Marka içeriğindeki protein, kalsiyum, potasyum, demir, çinko ve fosfor kaynağı, A, B12 C, D, E, ve K vitaminleri sayesinde bebeğinizin beslenme ve gelişimine katkı sağlamaktadır. Bebeğinizin 1 yaş öncesini ve sonrasını kapsayan dönemler için farklı ürünler kullanmanız gerekmektedir. Marka sizlere bu ürünleri 3 farklı kategoride sunmaktadır. Marka ya da ürünlere ilişkin her türlü sorularınız, görüşleriniz veya destek talepleriniz için firmaya 0216 636 0600 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak ulaşabilirsiniz.

Similac çağrı merkezi numarası 0216 636 06 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Similac Müşteri Hizmetleri Numarası

3 farklı kategoride sunulan ürünler ile 0-6 aylık, 6-12 aylık ve 1 yaşından itibaren bebekleriniz için kullanabileceğiniz devam sütleri mevcuttur. Bebeklerin gelişiminde anne sütü çok önemlidir ve anne sütü verilemediği ya da yetmediği durumlarda ek olarak devam sütleri kullanılabilmektedir. Marka bebeklerin sağlığını ve gelişimi tamamen ön planda tutar ürettiği devam sütleri ve içerisinde bulunan vitamin ve mineraller ile bebeklerinizin gelişimine oldukça katkı sağlamaktadır.  Marka ile ilgili herhangi bir konuda sorularınızı ve görüşlerinizi iletmek, ürünler hakkında bilgi almak için 0216 636 0600 numaralı telefonları arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Similac müşteri hizmetleri numarası 0216 636 06 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Similac Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Marka müşteri servisi hizmetleri ve müşteri temsilcisi çalışanları ile müşterileri için ulaşılabilir olmayı hedeflemektedir. Sizlerde müşteri temsilcilerine direkt olarak bağlanmak ve markaya ilişkin herhangi bir konuda destek talep etmek için  0800 216 02 16 ve 0850 470 19 99 numaralarını arayabilirsiniz.

Similac müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 636 06 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Similac Şikayet Hattı

Markaya ve ürünlere ilişkin herhangi bir şikayetiniz oluşursa firma ile yukarıda belirtilen çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcileri aracılığıyla iletişime geçebilir şikayetinizi bildirebilirsiniz. Marka şikayetinizle ilgili uygun çözümlerle sizlere en kısa sürede dönüş yapacaktır.

Similac şikayet hattı 0216 636 06 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Similac müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Similac şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Similac Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 636 06 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Similac çağrı merkezi numarasına 0216 636 06 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Abbott Laboratuarları İth. İhr. Ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Saray Mah. Dr. Adnan Büyükdeniz Cad. No:14 Akkom Ofis Park Kelif Plaza 3. Blok Kat:12-20 Ümraniye 34768 İstanbul
Telefon Numarası : 0216 636 0600

Arama Terimleri: Similac iletişim bilgileri, Similac telefon no, Similac irtibat tel, Similac canlı destek, Similac müşteri temsilcisi, Similac şikayet hattı, Similac müşteri hizmetleri numarası, Similac çağrı merkezi numarası, Similac iletişim numarası, Similac çağrı merkezi, Similac müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap