SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SuperFresh Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Superfresh çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Superfresh müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Superfresh şikayet hattına erişebilirsiniz. Superfresh müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Superfresh Çağrı Merkezi Numarası

Superfresh, 1990 yılından beri Türkiye’de dondurulmuş gıdanın önde gelen markası olarak ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Et ürünleri, su ürünleri, unlu mamuller, patates çeşitleri, kroket çeşitleri, tatlılar, pişirmeye hazır halde paketlenen sebze-meyve çeşitleri ve tonbalığı gibi ürün gamı oldukça geniş olan markamız, lezzeti ve kalitesi ile her zaman tercih sebebi olmaktadır. Müşterilerimizin beğenisine her zaman büyük özveri ve saygıyla sunduğumuz dondurulmuş gıda ürünlerimizin arkasında her daim yer almaktayız. Müşterilerimiz olarak, herhangi bir problemle karşılaştığınızda veya ürün ve markamız ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak istediğinizde, çağrı merkezimizle hizmetinize her daim açığız. Her türlü soru ve isteklerinize cevap bulmak için 7/24 hizmet vermekte olan çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.  Müşteri iletişim merkezimiz ile bağlantı kurmak için +90 (212) 567 15 67 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.

Superfresh çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Superfresh Müşteri Hizmetleri Numarası

Superfresh, günlük hayatın koşuşturması içerisinde hepimizin ihtiyacı olan ekonomik, lezzetli, güvenilir ve pratik gıda ihtiyacını karşılaması nedeniyle sofraların vazgeçilmezi olmaktadır. Ürünlerimizi internet aracılığıyla veya en yakınınızdaki marketlerden temin edebilirsiniz. Ürünlerimizin kalitesine verdiğimiz önem kadar, müşterilerimizin geri dönüş ve memnuniyetine de önem vermekteyiz. Herhangi bir istek ve problemle ilgili görüşmek istediğinizde çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezindeki müşteri temsilcilerimiz, sizin her türlü ürün ile ilgili sıkıntılarınıza çözüm bulabilmek için hattımızın diğer ucunda sizleri beklemektedir.  Müşteri hizmetlerine bağlanmak için 0850 209 16 16 numaralı hattımızdan bize ulaşabilir operatör yardımı ile bağlantı kurabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Superfresh müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Superfresh Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Superfresh müşteri hizmetleri ile görüşmek istiyorsanız 0850 209 16 16 numaralı Kerevitaş tüketici danışma hattına bağlanarak bize ulaşabilirsiniz. Bu hattı arayarak direk müşteri hizmetleri görevlisi ile görüşmenizi yapabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Superfresh müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Superfresh Şikayet Hattı

1990 yılından beri aktif olarak Türkiye’de yer alan ve her zaman lider olan markamız, bu başarısını ürün kalitesine ve müşteri ilişkilerine verdiği öneme borçludur. Superfresh şikayet hattı, siz değerli müşterilerimizin yaşadığı her türlü problemi paylaşmanız ve bizlerin de çözüm bulması için hizmetinize sunulmaktadır. İrtibat bürosu veya müşteri ilişkileri aracılığı ile bize ulaşabileceğiniz gibi https://www.kerevitas.com.tr/tr/iletisim linki üzerinden form doldurarak mesajınızı merkezimize iletebilirsiniz. Mail yolu ile ulaşmak isterseniz Kerevitaş çağrı merkezi iletişim e-posta adresimiz olan info@kerevitas.com.tr adresine dilek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Superfresh müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Superfresh şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Superfresh Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Superfresh çağrı merkezi numarasına 0850 209 16 16 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

MÜŞTERİ İLETİŞİM MERKEZİ

Tel : +90 (212) 567 1 567

Merkez

Adres: Kısıklı Mahallesi Yenişen Sokak Yıldız Holding B Blok Apt. No:8 B/1 Üsküdar İstanbul

Tel: 0850 209 16 16
Fax: 0212 676 01 29
Mail: info@kerevitas.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Superfresh iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Superfresh sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Superfresh iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Superfresh iletişim bilgileri, Superfresh telefon no, Superfresh irtibat tel, Superfresh canlı destek, Superfresh müşteri temsilcisi, Superfresh şikayet hattı, Superfresh müşteri hizmetleri numarası, Superfresh çağrı merkezi numarası, Superfresh iletişim numarası, Superfresh çağrı merkezi, Superfresh müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap