Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul’un Şişli ilçesinde hizmet vermektedir. 1899 yılında, Osmanlı padişahı II. Abdülhamid’in emriyle kurulan bu sağlık kuruluşu, vatandaşlar tarafından her gün yoğun bir şekilde ziyaret edilmektedir.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası 0212 909 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Vatandaşlar, bu kurum ve sunduğu hizmetler ile alakalı soru sormak istediklerinde kuruma ulaşmaya çalışmakta ve çağrı merkezi telefon numarasını merak etmektedirler. Her türlü sorularınız için 0212 909 66 00 numaralı telefon hattını arayabilir ve kurum temsilcisinden bilgi alabilirsiniz.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Vatandaşlar, tahlil sonuçları veya randevular hakkında bilgi sahibi olmak için veya hastane çalışanları hakkında bilgilenmek için bu kurumun müşteri hizmetleri numarasını öğrenmek istemektedirler. Her türlü soru ve problemleriniz için 0212 909 66 00 numaralı hattı arayarak birkaç dakika içerisinde operatörden bilgi almanız mümkün olmaktadır. Randevu almak için ise 182 numaralı randevu hattını aramanız gerekmektedir.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0212 909 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda hastaneye faks göndermek istiyorsanız, 0212 909 66 00 numaralı faks hattını kullanmanız da mümkün olmaktadır. Bu numaraya göndereceğiniz faks direkt kurum temsilcilerine ulaşmaktadır.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Vatandaşlar, kuruma telefon yoluyla ulaşmak istediklerinde beklememek için operatöre direkt bağlanmak istemektedirler. 0212 909 66 00 numaralı hattı aradığınızda karşınıza bir telesekreter çıkacak ve dahili numarayı bilip bilmediğinizi soracaktır.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 909 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Eğer dahili numarayı bilmiyorsanız telefonunuzdan 0 tuşuna basarak direkt olarak operatöre bağlanmanız mümkündür. Operatöre arama nedeninizi belirttiğiniz takdirde direkt sizi ilgili temsilciye aktaracaktır. İlgili temsilci her sorunuza memnuniyetle cevap verecek ve sizi bilgilendirecektir.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Vatandaşlar, kurum ile alakalı çeşitli şikayetlerini ilgili kişilere bildirmek istemekte ve bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler. Şikayetlerinizi kurumun 0212 909 66 00 numaralı hattını arayarak kurum temsilcisine bildirmeniz mümkündür.

Sizi karşılayan kurum temsilcisi şikayetinizin detayını öğrenerek bu durumu not edecek ve mağduriyetinizin çözülmesi için gerekli işlemleri memnuniyetle yapacaktır.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı 0212 909 66 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 909 66 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 909 66 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres Bilgisi : Halaskargazi Cad. Etfal Sk. 34371 Şişli / İstanbul

Fax Hattı : +90 212 373 52 52

Telefon Numarası : 0212 909 66 00

Arama Terimleri: Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap