Konya Şeker çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Konya Şeker

Bir kooperatif şirketi olan Konya Şeker ülkemizde yer alan pancar üreticilerini bir araya getirmektedir. 1954 yılında kurulan bu şirket tarımsal sanayi alanında büyük başarılara imza atmaktadır. Üreten Türkiye’nin sembolleri arasında yer alan bu şirket 40 yıl boyunca devlet tarafından işletilmiş ve idare edilmiştir.

Özelleştirme

40 yıllık kamu idaresinden sonra 1994 yılında tamamen özelleştirilen bu şirket böylelikle pancar üreticileri kooperatifine ait olmuştur. Bugüne kadar teknoloji ile üretimi sıkı bir şekilde buluşturan bu firma her geçen gün üretim kapasitesini daha da artırmıştır. Bu sayede de ürün çeşitliliğini de artırmayı başarmıştır.

Toplam Üretimde Aslan Payı

Konya Şeker dünya pazarlarında bulunan teknolojileri ve bilgi birikimlerini ülkemize getirerek ülkemizin üretimde aslan payını elde etmiştir. Bu kapsamda ülkemizin şeker ihtiyacının toplam %22’sini karşılayan Konya Şeker bu sayede geniş istihdam alanı da oluşturmaktadır. öyle ki doğrudan 10 bin kişiden fazla kimseyi çalıştıran Konya Şeker aynı zamanda çiftçilerimizi de sözleşmeli olarak çalıştırmaktadır.

Gıda Sektörü

Konya Şeker sadece şeker üretimi ile kendisini sınırlamamıştır. Bu kapsamda birçok farklı yerde kampüsler oluşturan Konya Şeker birçok markayı da bünyesinde barındırmaktadır. Bunlar arasından Torku, Doğrudan ve Konya Şeker başı çekmektedir. Ürettiği ürünlerin kaynaklarının ülkemizin öz kaynakları olması firmanın önemini daha da artırmaktadır. Bununla birlikte dünyada çok az sayıda fabrikada bulunan teknolojilerin ülkemize getirilerek üretim yapılması da bu fabrikanın önemini daha da artırmaktadır.

Firma aynı zamanda tarım ve hayvancılık ile enerji sektörlerinde de faaliyet göstermektedir. İşte bu sebeple ülkemize katmış olduğu değerlerin yadsınamayacak derecede fazla olduğunu ifade edebiliriz. üstelik tüm bunlara rağmen durmayan Konya Şeker yatırımlarına her geçen gün yenilerini de eklemeye devam etmektedir.

Konya Şeker’in telefon numarası, faks numarası, mail adresi, adres bilgileri ve çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Konya Şeker ile iletişime geçerek istek, öneri ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Konya Şeker hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 75 50

Konya Şeker Telefon Numarası
+90 332 324 03 53

Konya Şeker Faks Numarası
+90 (332) 324 03 45 – 46

Konya Şeker Mail Adresi
konyaseker@konyaseker.com.tr

Konya Şeker Adres
Beyşehir Yolu Üzeri No : 47 42080 Meram, KONYA

Arama Terimleri: konya şeker iletişim, konya şeker çağrı merkezi, konya şeker telefon numarası, konya şeker faks numarası, konya şeker 444lü numara, konya şeker müşteri hizmetleri, konya şeker şikayet hattı, konya şeker irtibat tel

Yorum Yap