tat-gida-cagri-merkezi-numarasi

Tat Gıda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tat Gıda çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tat Gıda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tat Gıda şikayet hattına erişebilirsiniz. Tat Gıda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tat Gıda yani Tat Gıda San. A.Ş. Koç Grubu bünyesinde 1967 yılında Bursa ilimizde kurulmuş bir gıda markasıdır. Bursa ilimizin ilçeleri olan Mustafakemalpaşa ve Karacabey olmak üzere bir de İzmir Torbalı’da üretim tesisleri bulunmaktadır. Ülkemizde Tat Gıda’nın pazardaki payı oldukça yüksektir, aynı zamanda müşteri memnuniyeti de oldukça fazladır. Sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiş, gün geçtikçe büyümektedir.

Tat Çağrı Merkezi Numarası

Mutfaklarımızda tercih ettiğimiz ürünlerin hem sağlıklı hem de lezzetli olmasını isteriz. Özellikle yemeklere ilave edilen salça oldukça önemlidir. Çünkü yemeğin lezzeti kullanılan salça ile oldukça alakalıdır. Tat ürünleri arasında bulunan salçamızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Domates rendesi de yine şekilde hem yemeklerde hem de soslarda oldukça fazla kullanılmaktadır. Üstelik organiktir. Ürünlerimiz arasında ayrıca soslar, sebze konserveleri, haşlanmış ürünler, hazır yemekler, turşular, reçel ve marmelatlar da vardır. Kolay ve pratik bir şekilde karnını doyurmak isteyen kişiler taze fasulye, bamya ya da karışık konserve çeşitlerini tercih edebilirler. Hazır yemek kolaylığını yaşamak isteyenler haşlanmış nohut, kuru fasulye ya da barbunya ürünlerini deneyebilirler. Ürünlerimizle ilgili ayrıntılı bilgi almak, istek ve dileklerinizi sunmak için çağrı merkezlerini de arayabilirsiniz.

Tat Gıda çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tat Müşteri Hizmetleri Numarası

İlk kez 1967 yılında Bursa ilinin Mustafakemalpaşa ilçesinde faaliyete başlayan firma 53 yıldan beri üretim yapmaktadır. Çiftçilerimizin ürünlerini kullanarak ülke ekonomisine katkıda bulunan Tat Gıda çiftçilerimizin desteklenmesini sağlamaktadır. Ayrıca İzmir Torbalı’da üretim tesisi de bulunmaktadır. Bütün Türkiye’ye ulaşım imkanı sağlayarak; birçok marketlerde bu ürünleri görebilirsiniz. Doğal, lezzetli, kaliteli ve hijyenik ürünler sizler için tarlalardan fabrikamıza oradan da sofranıza ulaştırılmaktadır. Ürünlerle ilgili müşteri hizmetlerini aramak isteyenler 0 850 211 89 00 numaralı tüketici danışma hattını arayarak bilgi alabilirler. Ayrıca tat.com.tr adresinde bulunan iletişim formunu doldurarak da bize ulaşmanız mümkündür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tat Gıda müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tat Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tat müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyenler yukarıdaki numarayı arayabilirler. Ayrıca 0 (216)430 00 00 İstanbul merkez şubemizi de arayabilirsiniz. Acıktığınız her anda mutfağınıza lezzet katacak ürünlerimize rastlayabilirsiniz. Bu ürünlerle ilgili isteklerinizi de müşteri hizmetleri aracılığı ile bize iletebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tat Gıda müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tat Gıda; salça, ketçap, mayonez, domates ürünleri, sebze konservesi, süt, süt ürünleri, makarna ürünleri gibi ürün gruplarının üretimini ve satışını gerçekleştiren Tat Gıda; domates ve domates ürünlerini Tat, makarna ürünlerini Pastavilla, süt ürünlerini ise SEK markası ile nitelemektedir.

Tat Şikayet Hattı

Sizlere ulaştırılan bütün ürünlerimiz hijyen şartları yerine getirilerek üretilmektedir. Modern makinalarda işlenerek paketlenmektedir. Almış olduğunuz ürünlerden ortaya çıkacak şikayetler, lezzeti ya da görüntüsüyle hoşunuza gitmeyen durumlar tarafımıza iletildiğinde ilgilenmekte ve sizlerin şikayetleri göz önünde bulundurulmaktadır. Üretimlerimizden ya da satışını yapan aracı kurumlardan ortaya çıkan bütün şikayetlere önem vermekteyiz. Yıllardan beri müşteri memnuniyetine önem vererek onlara her konuda yardımcı olmaktayız.

Tat Gıda’nın 0850’li ve 0216’lı çağrı merkezi iletişim telefon numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla Tat Gıda ve ürünleri hakkında detaylı bilgi alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Tat Gıda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 211 89 00 00
0216 430 00 00

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tat Gıda müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tat Gıda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tat Gıda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 211 89 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tat Gıda çağrı merkezi numarasına 0850 211 89 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük

Adres İletişim Bilgisi : Taşdelen Mahallesi Sırrı Çelik Bulvarı No:7 ÇEKMEKÖY- İSTANBUL

Telefon İrtibat Hattı : 0 216 430 00 00

Faks İletişim Hattı : 0 216 430 80 11

Tüketici Danışma Çağrı Merkezi İletişim Hattı : 0 850 211 89 00

Arama Terimleri: Tat Gıda iletişim bilgileri, Tat Gıda telefon no, Tat Gıda irtibat tel, Tat Gıda canlı destek, Tat Gıda müşteri temsilcisi, Tat Gıda şikayet hattı, Tat Gıda müşteri hizmetleri numarası, Tat Gıda çağrı merkezi numarası, Tat Gıda iletişim numarası, Tat Gıda çağrı merkezi, Tat Gıda müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. nihal sancak 27 Mayıs 2022

Yorum Yap