Tiamob Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tiamob Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tiamob çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tiamob müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tiamob şikayet hattına erişebilirsiniz. Tiamob müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tiamob Çağrı Merkezi Numarası

Yaşamın yorucu temposu içerisinde evler en fazla vakit geçirilen ve en konforlu olması gereken alanlardır. Kullanılan mobilyaların şıklığının yanı sıra fonksiyonelliği önemlidir. Ev içerisinde salon, yatak odası, çalışma odası, oturma odası alanlarını zevkli ve orijinal hale getirmek ferahlık ve rahatlık getirir. Marka modüler ve değişik tasarım ile mobilya üretiminde sektöre yenilik getirmiştir.

Tiamob çağrı merkezi numarası, müşterilerin her türlü soruları ile ilgili firmadan hizmet almasını sağlar. Bu numara ile müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirler. Müşteriler bu numaradan ürünler ile ilgili detaylı bilgi alabilir, verdikleri sipariş için süreci takip edebilir. Aldıkları ürünler ile ilgili şikayet veya memnuniyetlerini bildirmek üzere 0 536 774 78 68 no’lu telefon numarasını arayıp müşteri hizmetlerine ulaşabilirler.

Tiamob çağrı merkezi numarası 0536 774 78 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tiamob Telefon Numarası

Günümüzde mobilya alırken genel olarak kolay taşınabilen, ev içerisinde de rahat hareket ettirilebilen ürünler seçilmektedir. Bu tarzda hayatı kolaylaştıran ürünler daha çok rağbet görmektedir. Ayrıca marka online platformda mobilyalarda çeşitli renk seçenekleri sunar. Online platformda ürünün kurulu hali ve çeşitli görünümlerde görsel ve videolarına da ulaşılabilir. Herhangi bir parçasının hasar görmesi söz konusu olduğunda demonte olduğu için yalnızca bozuk parçanın değiştirilmesi mümkün olmaktadır.

Yalnızca ihtiyaç dahilinde istenilen parçalar ile mobilya bileşimi oluşturulabilmektedir. Müşteri ürünü kendisi kurabileceği gibi, montaj desteği de alabilir. 0 536 774 78 68 telefon numarası aranarak her türlü talep iletilebilir. Ürünün satışı sonrasında kaliteli hizmet markanın temel amaçlarındandır. Yurt içi pazarda olduğu kadar yurt dışı pazarda da modüler ve demonte mobilya satışında başarı sağlanmıştır İnternet sitesi üzerinde bulunan bilgi formu doldurularak müşteri temsilcilerinin kısa sürede dönüşü sağlanabilir. Firma ile doğrudan iletişim sağlayan bu numaradan hafta içi her gün 09:00 18:00 saatleri arasında destek alınabilir.

Tiamob telefon numarası 0536 774 78 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tiamob Müşteri Hizmetleri Numarası

Günümüzde tüm ihtiyaçlar online platformlardan alışveriş yaparak giderilir. Özellikle mobilya gibi büyük parçalı ürünlerin, demonte olarak satılması büyük kolaylık sağlar. Firma kaliteli hizmetin yanı sıra müşteri memnuniyetini artırma amacındadır. Müşteri hizmetleri numarası satın alınacak ürünler ile ilgili destek verir.

Müşteri hizmetleri çalışanları 0 536 774 78 68 numarası arandığında tüm ürünler ile ilgili bilgilendirme yapar, her çeşit şikayetle ilgilenir.  Memnuniyet ve çözüm odaklı çalışılır. Markanın müşterileri ile seri, tatmin edici olarak diyalog kurması için müşteri hizmetleri birimi kurulmuştur. Müşteriler, problemlerin hızlı bir biçimde çözülmesi, satın alma süreçleri ile ilgili soru ve bu sürecin takip edilmesi ile güven sağlayan bir tecrübe yaşar. Müşteri hizmetleri ile mail, canlı sohbet veya sosyal platformlar aracılığı ile de iletişim kurulabilir.

Tiamob müşteri hizmetleri numarası 0536 774 78 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tiamob Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Demonte mobilya kolay bir şekilde parçalara ayrılır ve rahatlıkla taşınması amacı ile üretilir. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir, bu şekilde daha uzun ömürlü kullanılması sağlanır. Tasarım çeşitleri fazladır ve böylelikle her zevke hitap eder. Özellikle yeni ev kuranlar ya da ev mobilyalarını değiştirmek isteyenler için küçük bir bütçe ile geniş ürün yelpazesinden faydalanılmış olur. Diğer mobilya ürünlerine kıyasla bütçeye uygun olan fiyatlar ile satılır.

Direkt bağlanma tercihi ile, çağrı merkezi temsilcilerine kolaylıkla ve hızlı bir biçimde ulaşılabilmesini sağlar ve uzun süre sesli yanıt üzerinde beklememesini sağlar. Böylece müşteri satın alma ve sonrası süreçte çok hızlı bir biçimde yardım alır, problemlerin çözülmesi aşamasında daha verimli hizmet sunulmuş olur.

Tiamob müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0536 774 78 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tiamob Şikayet Hattı

Demonte mobilya satışı sonrasında kimi zaman müşterilerde memnuniyetsizlikler ortaya çıkabilir.  Olumlu referanslar markanın güvenilirliğini artıracaktır. Bu sebeple şikayetlerin hızlı çözülmesi firma için önemlidir. Şikayet kanalı müşterilerin aklındaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak, memnuniyetsizlikler, sebeplerini dinleyerek çözüm bulmak için kurulmuştur.

Müşteriler şikayet hattı birimine hizmet süreci ile ilgili geri dönüş sağlar, ya da ürün ile ilgili her tür sorunu bildirir. Firma satış süreci dışında satış sonrası süreçte de prensip ve disiplin doğrultusunda hizmet vererek müşterilere iyi bir alışveriş tecrübesi yaşatır. Şikayet birimi müşterilerin yaşadığı problemlerin çözüm kısmına odaklı olarak hizmet verir. Firma tarafından şikayet bildirimleri alınır ve araştırılır. Gereken tüm aşamalar yerine getirilir ve problemin çözülmesi sağlanır.

Tiamob şikayet hattı 0536 774 78 68 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tiamob müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tiamob şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tiamob Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0536 774 78 68

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tiamob çağrı merkezi numarasına 0536 774 78 68 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Tiamob Tedarik Hizmetleri A.Ş
Telefon : 0536 774 78 68

Arama Terimleri: Tiamob iletişim bilgileri, Tiamob telefon no, Tiamob irtibat tel, Tiamob canlı destek, Tiamob müşteri temsilcisi

Yorum Yap