Bezmialem Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bezmialem Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bezmialem Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bezmialem Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Bezmialem Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Bezmialem Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bezmialem Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Hastaneye ait çağrı merkezi, hasta ilişkileri yönetmeliğinin en etkili ve en önemli parçalarından biridir. Çağrı merkezi hastaların memnuniyeti odağında çalışır ve hastaların haklarını benimser. Kurum, hastaların beklentilerini karşılayacak şekilde eğitimli ve özel bir kadroya sahiptir. Hızlı ve kaliteli bir şekilde bilgi aktarımı sağlar.

Bezmialem Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Hastane çağrı merkezi; randevu alma işlemleri veya internet üzerinden oluşturulan randevu taleplerinin oluşturulması, laboratuvardan çıkan test sonuçlarının faks ya da e-posta yoluyla iletilmesi gibi işlemleri yapmaktadır. Aynı zamanda hastane, poliklinikler, hastanenin bünyesindeki doktorlar ve özel işlemler hakkında bilgi vermektedir. Bu gibi veya sormak istediğiniz diğer tüm işlemleriniz için Bezmialem Hastanesi çağrı merkezi numarasını arayabilirsiniz.

Bezmialem Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sağlık durumu söz konusu olduğunda daha çok özen gösterilmelidir ve hiçbir detay atlanmamalıdır. Hastalar edinmek istedikleri bilgileri en kısa sürede alabilmelidir. Aktarılan bilginin kaliteli olmasına ve hasta memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasına özen gösterilmelidir. Bezmialem Hastanesi, hasta için gerekli olan hizmet unsuruna hakimdir. Hastanenin müşteri hizmetleri, yedi gün yirmi dört saat boyunca her dakika, hastalara gerekli bilgiyi aktarabilmek adına bilgisayarların ve telefonların başında hizmete hazır beklemektedirler. Hastanenin internet sitesi üzerinden iletişim sağlayabileceğiniz gibi, 0212 453 17 00 numaralı hattan da iletişim sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Bezmialem Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bezmialem Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Bir hastalık durumunda tedaviye ne kadar erken başlanırsa, tedavi o kadar çabuk yanıt verecektir. Bu nedenle tedavide zaman kaybedilmesi, insan sağlığı için önemli soruna yol açabilir. Bezmialem Hastanesi hastalarını en kısa sürede tedavi edebilmek için, ulaşım ağını profesyonel ekip ile kurmuştur. Yukarıda bulunan çağrı merkezi numarasını tuşlayarak en kısa sürede müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bezmialem Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Bezmialem Hastanesi Şikayet Hattı

Bezmialem Hastanesi, hasta veya hasta yakınlarının talep ve şikayetlerini, geri dönüşlerini önemser. Gelen geri dönüşlerin doğrultusunda önlemler alır. Hastalardan gelen geri dönüşler, daha iyi hizmet verilmesi için çok önemlidir. Hastane hakkında bir sorun ve sıkıntı yaşarsanız hastanenin müşteri temsilcileri ile her zaman paylaşabilirsiniz. Şikayetlerinizi yukarıdaki numara aracılığı ile veya hastane internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bezmialem Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Bezmialem Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Bezmialem Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 453 17 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bezmialem Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0212 453 17 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Adres: ​​​Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Cad.) P.K. 34093 Fatih / İstanbul​​

Telefon: +90 (212) 453 17 00

Faks: +90 (212) 453 18 69

E-Posta: info.hastane@bezmialem.edu.tr

Arama Terimleri: Bezmialem Hastanesi iletişim bilgileri, Bezmialem Hastanesi telefon no, Bezmialem Hastanesi irtibat tel, Bezmialem Hastanesi canlı destek, Bezmialem Hastanesi müşteri temsilcisi, Bezmialem Hastanesi şikayet hattı, Bezmialem Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Bezmialem Hastanesi çağrı merkezi numarası, Bezmialem Hastanesi iletişim numarası, Bezmialem Hastanesi çağrı merkezi, Bezmialem Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap