Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Digiturk, 1999 yılında Çukurova Holding tarafından kurulmuş bir dijital platformdur. 2015 yılında beIN Media Group’a satışı gerçekleşmiştir. Digiturk SD/HD/3D/4K formatlarında yayın yapmaktadır. Eski adıyla Lig TV yeni adıyla beIN Sports kanalında Süper Lig maçlarının yayın hakkına sahiptir. Şirket, Eutelsat 7A uydusunda bulunmaktadır.

Digiturk’te 200’ün üstünde kanal bulunmaktadır, bunlara ek olarak; Digiturk Plus, Digiturk HD ve Digiturk IQ gibi alt kanalları da bulunmaktadır. Bu kanallarda HD ve 4K yayın kalitesi bulunmaktadır. Digiturk’un 2016 son çeyrek istatistiklerine göre toplamda 2.669.757 abonesi bulunmaktadır. Şirket, 13 Ocak 2017 tarihinde tamamen yenilenmiş kanalları da yenilenmiştir.

Digiturk’un 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla, aboneliğiniz hakkında tüm soru ve bilgilere ulaşabilir, teknik sorun ve hatalar hakkında detaylı bilgi alabilir, ödenmemiş borcunuz ve güncel borcunuzu sorgulayabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak iletişim formundan iletişim kurabilirsiniz.

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 7373

Digiturk İletişim Formu

Arama Terimleri: digiturk iletişim bilgileri, digiturk telefon no, digiturk irtibat tel, digiturk canlı destek, digiturk müşteri temsilcisi, digiturk şikayet hattı

40 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla