digiturk-cagri-merkezi-numarasi

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Digiturk çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Digiturk müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Digiturk, 1999 yılında Çukurova Holding tarafından kurulmuş bir dijital platformdur. 2015 yılında beIN Media Group’a satışı gerçekleşmiştir. Digiturk SD/HD/3D/4K formatlarında yayın yapmaktadır. Eski adıyla Lig TV yeni adıyla beIN Sports kanalında Süper Lig maçlarının yayın hakkına sahiptir. Şirket, Eutelsat 7A uydusunda bulunmaktadır.

Digiturk’te 200’ün üstünde kanal bulunmaktadır, bunlara ek olarak; Digiturk Plus, Digiturk HD ve Digiturk IQ gibi alt kanalları da bulunmaktadır. Bu kanallarda HD ve 4K yayın kalitesi bulunmaktadır. Digiturk’un 2016 son çeyrek istatistiklerine göre toplamda 2.669.757 abonesi bulunmaktadır. Şirket, 13 Ocak 2017 tarihinde tamamen yenilenmiş kanalları da yenilenmiştir.

Digiturk her geçen gün büyümesine devam etmektedir. Özellikle spor kanalları olarak oldukça rağbet gören tv platformu her yıl bir çok lig ve özellikle devler ligini alarak futbol severlere hitap etmektedir. Spor kanaları dışında belgesel, çocuk, fil ve dizi gibi bir çok türden kanalları içermektedir. Bünyesinde oldukça fazla kanal barındıran Digiturk hd görüntü ve yüksek ses kalitesinde ayda ortalama 80 dizi yayına sürmektedir. Özellikle Amerika da en çok izlenen ve takip edilen 10 dizinin sekiz adeti bein series ile evlere taşımaktadır.

Kişiye özel yayın akışı sunan Digiturk webte cepte ve tablette beIN connect uygulaması ile ek ücret ödemeden izleme imkanı sunmaktadır. Oldukça popüler ve yüksek beğeni alan ayrıca kaliteli sekiz adet belgesel kanalı ile belgesel severlere oldukça başarılı bir şekilde hitap etmektedir.

Digiturk Çağrı Merkezi Numarası

Birbirinden seçkin bir çok yerli ve ulusal kanalı bünyesinde barındıran televizyon platformu her geçen gün kalitesini ve hizmet ağını yaygınlaştırmaktadır. Dokuz adet çocuk kanalı ile her yaşta seyirciye hitap eden ve bu konuda oldukça başarıyı yakalayan Digiturk büyümesine devam etmektedir.

Digiturk ünüzü internete bağlayarak izlediğiniz tv programını dilediğiniz yerden kaldığı noktadan izlemeye devam edebilirsiniz. Bu özelliklerden hiç bir ek ücret ödemeden rahatlıkla faydalanabilmektesiniz. Plus özelliği ile canlı yayınlanan yayınları durdurabilir dilediğiniz zaman geri sarabilir ya da devam edebilirsiniz. Uzaktan kayıt özelliğini kullanarak evden uzak bir noktada dahi olsanız izlemek istediğiniz programları kaydedebilir dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Teknoloji ile tv keyfini birleştiren Digiturk aylık ücretlerini paket içerikleri ile belirleyerek müşterilerine sunmaktadır.

İnternet sitesi üzerinden online işlemlere girebilir yapmak istediğiniz ya da öğrenmek istediğiniz bilgilerinize erişebilirsiniz. Müşteri hizmetleri numarasını dilediğiniz zaman arayabilir ve teknik destek ya da bilgi alabilirsiniz.

Digiturk Müşteri Hizmetleri Numarası

Digiturk’un 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla, aboneliğiniz hakkında tüm soru ve bilgilere ulaşabilir, teknik sorun ve hatalar hakkında detaylı bilgi alabilir, ödenmemiş borcunuz ve güncel borcunuzu sorgulayabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yer alan bağlantıya tıklayarak iletişim formundan iletişim kurabilirsiniz.

Digiturk e ait müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden dilediğiniz konuda destek talebinde bulunabilirsiniz. Aktif olarak 0212 473 73 73 çalışan numara üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bunun dışında iletişim formunu kullanarak internet üzerinden işlemleriniz gerçekleştirebilirsiniz. Digiturk müşteri memnuniyetine oldukça önem veren ve olası sorunları çözmede oldukça hızlı ve pratik davranmaya özen gösteren bir televizyon platformudur.

Digiturk Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 473 7373

Digiturk İletişim Formu

Arama Terimleri: digiturk iletişim bilgileri, digiturk telefon no, digiturk irtibat tel, digiturk canlı destek, digiturk müşteri temsilcisi, digiturk şikayet hattı, digiturk çağrı merkezi, digiturk müşteri hizmetleri, digiturk çağrı merkezi numarası, digiturk müşteri hizmetleri numarası

48 Yorum

 1. ertuğrul çetin 2 Ocak 2018
  • Yönetici 2 Ocak 2018
 2. Döndü yağcı 5 Ocak 2018
 3. münire koçdemir. 11 Ocak 2018
 4. Muhammed Doğan 20 Ocak 2018
 5. mesut irier 22 Ocak 2018
 6. Mehmet dursun 23 Ocak 2018
 7. Emre 11 Şubat 2018
 8. Emre 11 Şubat 2018
 9. Vedat 19 Mart 2018
 10. Salih 4 Nisan 2018
 11. Semra 10 Nisan 2018
 12. Hüseyin Kurudayıoğlu 6 Mayıs 2018
 13. tarik gulerim 7 Ağustos 2018
 14. Mehmet 8 Ocak 2020
 15. serdar cebeci 14 Ocak 2022
 16. zümrüt 25 Mayıs 2022

Yorum Yap