kitapseç çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Hayatımızın hemen hemen her anında kitaplara ihtiyaç duyarız. Kimi zaman roman ve hikaye kitabı okuyup ufkumuzu geliştirir farklı dünyalara yolculuk yaparız kimi zaman ise meslek sahibi olabilmek, daha iyi bir konuma gelebilmek için ders kitaplarıyla vakit geçiririz. İnsanlar kitap satın alabilmek için önceleri sahaf sahaf dolaşıyorken günümüzde bu gelenek yerini e-ticaret sitelerine bıraktı. İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte artık istediğimiz kitabı en uygun fiyatlarla satın alabilme imkanına sahip olduk. Bu doğrultuda bir çok kitap satışı yapan internet sitesi müşterilere hizmet vermeye başladı. Bu sitelerden bir kısmı başarıyı yakalarken bir kısmı ise rekabet ortamına ayak uyduramayıp farklı alanlara yöneldi. Başarıyı yakalayan sitelerden bazıları ise Türkiye’nin en iyi  kitap satış siteleri haline geldi. Bunlardan biri de hiç şüphesiz Kitapseç.

Kitapseç 2009 yılından itibaren online olarak kitap satış hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlarla ve güvenli ticaret sonucu oluşan müşteri memnuniyetiyle günümüzde sayılı kitap satışı yapan E-ticaret sitelerinden biri haline geldi. Kitapseç SSL sertifikası sayesinde online olarak sorunsuz şekilde ödeme imkanı sunarken kapıda ödeme seçeneğiyle de kitapları müşterilere sorunsuz şekilde ulaştırabilmektedir. Bir çok alan ve farklı kategoride kitap satışı yapan Kitapseç hemen hemen aradığınız tüm kitapları bulabilme fırsatını size sunmaktadır.

Kitapseç’in çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası, mail adresi ve adres bilgileri bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Kitapseç ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları iletebilir ve çözüm için teknik destek alabilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Kitapseç hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kitapseç Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 555 65 52

Kitapseç Faks Numarası
0312 777 72 37

Kitapseç Mail Adresi
bilgi@kitapsec.com

Kitapseç Yazışma Adresi
Anadolu Organize Sanayi Bölgesi 6. Cadde No:6 Malıköy/Sincan/ANKARA

Arama Terimleri: kitapseç çağrı merkezi, kitapseç müşteri hizmetleri, kitapseç iletişim, kitapseç telefon numarası, kitapseç iritbat tel, kitapseç şikayetvar, kitapseç şikayet hattı, kitapseç kargom gelmedi

47 Yorum

  1. Büşra 21 Ekim 2023

Yorum Yap