Gündoğdu Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gündoğdu Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gündoğdu Mobilya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gündoğdu Mobilya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Temelleri ilk başlarda değişik bölgelerde birbirinden farklı markaların pazarlama, satış ve dağıtımı yaparak başlayan firma 1970 sonlarındaki bu durumu 1980’li yılların ortalarında atölye kurarak geliştirdi. İlk olarak Trabzon şehrinde kurulan bu atölyede kendi ürünlerini üreterek satışa sundu.

Zamanın ilerlemesi ile birlikte yıl 1993’ü gösterdiği zaman Trabzon Organize Sanayisi’nde 15.000 m2 kapalı alanda koltuk-kanepe, mobilya ve yaylı yatak üzerine üretim tesis açmıştır. Burada tamamen entegre üretim tesisi işlemi yapılmaktadır. İlerleyen zaman diliminde müşterilerine direk hitap edebilmek adına fabrika satış mağazası açılmıştır.

Gündoğdu Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

Günümüzde 100’ü aşkın satış mağazası ile geniş bir müşteri kitlesi oluşturmuştur. Mağaza sayısını ilerde 150 üstüne çıkarma hedefi ile hareket eden firma oldukça talep görmektedir. Yurtdışı birçok ülkeye gönderilen ürünleri ile küresel çapta ilerlemesine devam ederken firma en kısa sürede 1200 olan çalışan sayısını 1500 çalışana çıkararak iş ve işlemlerini daha fazla büyütme amacındadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gündoğdu Mobilya müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gündoğdu Mobilya ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Gündoğdu Mobilya çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gündoğdu Mobilya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 19 85

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gündoğdu Mobilya çağrı merkezi numarasına 444 19 85 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Firma Adı: Gündoğdu Mobilya
Firma Resmi Adı: GÜNDOĞDU MOBİLYA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.
Telefon 1: 04627111410
Fax: 04627111440
E-mail: info@gundogdumobilya.com.tr
Adres: Yeşilyalı Mahallesi Organize Sanayi Bölgesi 9. Cadde No:1  Arsin/TRABZON

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Gündoğdu Mobilya sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Gündoğdu Mobilya iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Gündoğdu Mobilya iletişim bilgileri, Gündoğdu Mobilya telefon no, Gündoğdu Mobilya irtibat tel, Gündoğdu Mobilya canlı destek, Gündoğdu Mobilya müşteri temsilcisi, Gündoğdu Mobilya şikayet hattı, Gündoğdu Mobilya müşteri hizmetleri numarası, Gündoğdu Mobilya çağrı merkezi numarası, Gündoğdu Mobilya iletişim numarası

Yorum Yap