Tekirdağ Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tekirdağ Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tekirdağ Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tekirdağ Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tekirdağ Şehir Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Tekirdağ Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası  

Marmara Bölgesi adına büyük bir kazanç olan sağlık merkezi dünyanın ve ülkemizin yaşadığı bu zorlu süreçte hayatı daha kolay hale getirmek ve sağlık konusunda bölge halkının ve çevre halkın mağduriyet yaşamaması adına kurulmuştur. Hastane alanında büyük bir helikopter pisti ve bisiklet yolu bulunmasıyla da modern tasarımdan ödün vermeden hayata geçirilmiştir.

Deprem konusunda da büyük bir titizlikle dizayn edilmiş ve deprem izalatörlü şehir hastanelerinden biri olmuştur. Bölgedeki en iyi sağlık merkezlerinden biri olarak, bugün çevre illerden de istihdam için yoğun başvuruların bulunduğu bir yapı olmuştur. Hastanenin her biriminden randevu alabilmek ve sormak istenilen konuda yetkili birini bulabilmek, yukarıdaki çağrı merkezi numarasından ulaşarak mümkündür.

Tekirdağ Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası 0282 204 09 00nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası  

Bugün ülkemizde sağlık kompleksi denildiğinde şehir hastanelerinin akla gelmesi hiç şüphesiz söz konusu olmaktadır. Bu şehir hastanelerinden biri de Trakya’nın sağlık üssü olarak tasarlanmış Tekirdağ Şehir Hastanesi’dir. Bölgenin en donanımlı sağlık merkezlerinden biri olmasıyla adından söz ettiren ve a’dan z’ye tüm personelin güler yüzlü ve ilgili olmasıyla çevre illerden de pek çok insanın tercih ettiği kurum, oldukça zorlu tedavileri de başarıyla sonuçlandırmaktadır. Son teknolojik cihazların kullanıldığı sağlık üssünde büyük oranda istihdam da sağlanmaktadır. Tekirdağ’ı komşu ülkelerin de cazibe merkezi haline getiren hastane, en gelişmiş entegre sağlık tesisi olmasıyla da adından söz ettirmektedir.

Kurumun ileride de sağlık turizmi konusunda da adını duyurması söz konusu olacak diye düşünülmektedir. Yapılan en önemli yatırımlardan biri olmasıyla da ülkenin en önemli şehir hastanelerinden biri denilebilir. Balkanlara ve Trakya’ya oldukça büyük katkı sağlayan kuruluş, pek çok bölümü içinde barındırmaktadır. Tüm illerimize bir şehir hastanesi fikriyle yola çıkılmış ve geniş kapasitesiyle diğer hastanelerden farkıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir. Sağlık kompleksi atılımıyla, özellikle günümüz şartlarında, ülkemizde büyük bir yoğunluğun önüne geçilmesi hedeflenmiştir. Yatak kapasitesinin fazlalığıyla da hastaların sağlık hizmetlerinden konforlu şekilde yararlanması sağlanmaktadır. Bölgedeki sağlık taleplerini, hastaları mağdur etmeden sağlayan kurum, akıllı bina konseptiyle inşa edilmiştir. Hastaneden randevu ve bilgi almak isteyenler için telefon numarası 0 282 204 09 00 şeklindedir.

Tekirdağ Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0282 204 09 00nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Marmara denizi manzarasıyla adeta beş yıldızlı bir otel halinde insanları hastanelerin yorucu havasından kurtarmayı amaçlamış ve hastaneye giriş yapıldığından itibaren en doğru noktaya personel tarafından yönlendirmeyle başlayan bir hizmet deneyimi almaları sağlanmıştır. Sağlık Bakanlığı tarafından özel sektör ve kamu iş birliği ile başlatılan projede kanser tanı ve tedavisinde ileri teknolojinin kullanıldığı da bilinmektedir.

Pet-CT sistemiyle özellikle bu sürecin daha hızlandırılması hedeflenmektedir. Merkezi hekim randevu sisteminden randevu oluşturarak beklemeden sağlığınız ile ilgili tüm soru ve sorunlara çözüm bulabilmek artık oldukça kolay hale gelmiş durumdadır. Direkt bağlanma için yukarıdaki çağrı merkezi numarası devamlı açıktır. Bugünün koşullarında sahra hastaneleriyle hastaların tedavisinin tam teşekküllü sağlanamayacağı aşikar olduğundan, bu projeyle ülkede sağlık alanında büyük bir rahat nefes alma durumu yaşanmaktadır.

Tekirdağ Şehir Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0282 204 09 00nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Şikayet Hattı 

Profesyonel ekipler tarafından hastaların tüm tanı ve tedavi süreçlerinde yalnız olmadığını hissetmesi projedeki en özen gösterilen noktalardan biri olmuştur. Sağlık turizmi konusunda da başka ülkelerin vatandaşlarının da hizmet alabileceği bir proje olarak, yine aynı birimler arası güçlü bir iletişimin sağlanması bu hastanede de görülmektedir.

Özellikle Türkiye gibi bir turizm ülkesinde bu durum daha büyük önem arz etmektedir. Hastane hizmetiyle ilgili tüm sorun ve şikayetleriniz için çağrı merkeziyle bağlantıya geçmek mümkündür. Çağrı merkezini arayıp şikayet hattı oluşturarak, kuruma 7/24 ulaşmak, daha iyi hizmet alabilmek adına oldukça önemlidir.

Tekirdağ Şehir Hastanesi şikayet hattı 0282 204 09 00nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tekirdağ Şehir Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tekirdağ Şehir Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tekirdağ Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0282 204 09 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tekirdağ Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0282 204 09 00numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Tekirdağ Şehir Hastanesi
Adres : İstiklal Mahallesi Yemen Sokak No:13 Çevre Yolu Üzeri Süleymanpaşa/TEKİRDAĞ
E-Posta : tekirdag.sh@saglik.gov.tr
Telefon : 0282 204 09 00

Arama Terimleri: Tekirdağ Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Tekirdağ Şehir Hastanesi telefon no, Tekirdağ Şehir Hastanesi irtibat tel, Tekirdağ Şehir Hastanesi canlı destek, Tekirdağ Şehir Hastanesi müşteri temsilcisi, Tekirdağ Şehir Hastanesi şikayet hattı, Tekirdağ Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Tekirdağ Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası, Tekirdağ Şehir Hastanesi iletişim numarası, Tekirdağ Şehir Hastanesi çağrı merkezi, Tekirdağ Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap