Adana Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adana Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Adana Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Adana Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Yaklaşık 2,5 yıl önce kurulan hastane sağlıkta reform anlayışı gereği ile Adanamızda kurulmuştur. 1550 yatak kapasitesine sahip olan hastane 330 poliklinik 948 oda 225 yoğun bakım hasta yatağı ve 61 de ameliyathane ile Güney’in en büyük sağlık merkezidir. Sadece Adana’nın ve Türkiye’nin değil Ortadoğu’dan gelen hastalarında sağlıklarına kavuşmak için umutlarını yeşerttiği bir kurumdur. Son 20 yıldır ülkemizde atıldım yapan sağlık sektörünün en büyük hastanelerinden birisidir.

Adana Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Dünya üzerinde birçok ülkede bulunmayan yatak ve çarşafların üzerinde karekod uygulaması bu hastanede bulunmaktadır. Hastane çipli takip sistemi ile dünya standartlarının çok üzerindedir. Yaklaşık 600 uzman doktor ve 2000 üzerindeki yardımcı personeli ile bir sağlık kurumu kampüsüdür. Hastahane açıldığı günden itibaren 215 bin gibi rekor bir ameliyat sayısına ulaşmıştır. Poliklinikler de yine 6 milyonun üzerinde hasta tedavi edilmiştir. Güney’in en büyük şehri olan Adana’ya böyle bir hastane çok yakışmaktadır. Hastane sadece yaptığı ameliyat ve muayeneler ile ön plana çıkmıyor. Adana Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Son günlerde bütün dünyanın başına bela olan korona virüs illeti ile de mücadele etmektedir. 320 yatak kapasitesini korona virüs hastalarına ayırmıştır. Covid-19 virüsünün tedavisi ile ilgili yeni bir yöntem geliştirmeye çalışmaktadır. Kan değişimi adındaki bu yöntem başarıya ulaştığı takdirde hastane dünya sağlık sektöründe adını altın harflerle yazdıracaktır. Bu kapsamlı çalışma ile kan değişimi tedavisi başlayacaktır.

Adana Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Adana Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Adana Şehir Hastanesi olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Adana Şehir Hastanesi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Adana Şehir Hastanesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Adana Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0322 455 90 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Adana Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0322 455 90 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Dr. Mithat Özsan Bulvarı Kışla Mah. 4522 Sok. No: 1 Yüreğir/ADANA

Çağrı Merkezi Telefon Numarası : +90.322 455 90 00
Fax Hattı : +90.0322 344 03 05
E-posta : adanasehir@saglik.gov.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Adana Şehir Hastanesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Adana Şehir Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Adana Şehir Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Adana Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Adana Şehir Hastanesi telefon no, Adana Şehir Hastanesi irtibat tel, Adana Şehir Hastanesi canlı destek, Adana Şehir Hastanesi müşteri temsilcisi, Adana Şehir Hastanesi şikayet hattı, Adana Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Adana Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası, Adana Şehir Hastanesi iletişim numarası, Adana Şehir Hastanesi çağrı merkezi

Yorum Yap