Skytech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Skytech Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Skytech çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Skytech müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Skytech şikayet hattına erişebilirsiniz. Skytech müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Skytech Çağrı Merkezi Numarası

Skytech, 1984 yılında Ünsal Yapı ve Ticaret Şirketi’nin desteği ile çalışmalarına başlamıştır. Ünsal, işinde profesyonel olması ve saygınlık kazanmasından dolayı firmaya büyük destek sağlamıştır. Güçlü bir ekip çalışması ile projelerde farklı yapılanmalar yapılmaktadır. Firma, hem dünyada hem de ülkede olan değişimleri yakından takip ederek kendini geliştirmeyi başarmıştır. Bu gelişim, birçok zorlukları beraberinde getirse de şirket değerlerinden taviz vermemiştir. Günümüzde birçok şirket ile çalışmalarına güvenle ve başarıyla devam etmektedir.

Firma ile farklı nedenlerden dolayı iletişime geçmek isteyenler 0 212 576 30 01 numarasını arayarak ihtiyaçları oldukları noktada destek alabilir. Ayrıca firmanın resmi web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Firma, kısa süre içerisinde iletinize cevap verecektir. Düşüncelerinizi ve taleplerinizi, mail yoluyla iletmek istiyorsanız info@skytech.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Firmanın size geri dönüş sağlayabilmesi için bilgilerinizin eksiksiz, güncel ve doğru olduğundan emin olmalısınız. Ünsal Yapı ve Ticaret Şirketi çatısı altında kendini sürekli geliştirmeye özen gösteren ve hizmet veren firma, iletişim seçeneklerinde de en iyisini yapmaya gayret göstermektedir. Dolayısıyla iletişime seçeneği ne olursa olsun en kısa sürede firma müşterilerine geri dönüş sağlar.

Skytech çağrı merkezi numarası 444 23 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Skytech Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma, müşterilerinin memnuniyetini her şeyin önünde tutmaktadır. Bu yüzden müşterilerinin taleplerine dönebilmek ve sorularını cevaplamak için birçok iletişim seçeneği sunmaktadır. Sosyal medya hesaplarından firmaya direkt mesaj atarak merak ettiklerinizi sorabilir ve taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Aynı zamanda info@skytech.com.tr mail adresini kullanarak da firmaya ulaşabilirsiniz. Bunun yanında firmanın hizmetlerinden yararlanmak için 0 212 576 30 01 numaralı telefonu arayarak kısa süre içerisinde firmayla iletişime geçebilirsiniz. Markanın, birçok kişi tarafından tercih edilmesinin ve konuşulmasının nedenlerinden biri, hizmetlerinin kaliteli olması ve taleplerin hızlı bir şekilde giderilmesidir.

1984 yılında faaliyetlerini göstermeye başlayan firma, Ünsal Yapı ve Ticaret Şirketi sayesinde kısa sürede ekibini ve hizmet ağını genişletmeye başlamıştır. Birçok firmayla çalışmalarına devam etmektedir. Günümüzde vantilatör ve televizyon alanında ürünler yapmaktadır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ve kaliteli malzemeler kullanması, ürünlerinin iyi ve sorunsuz olmasını sağlamaktadır.

Skytech müşteri hizmetleri numarası 444 23 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Skytech Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firmanın ürünleri ve diğer hizmetleriyle ilgili sorun yaşadığınızda sıra beklemeden, konuyla ilgili bilgisi olan ve kibar müşteri hizmetleri temsilcileriyle hemen görüşebilirsiniz. Firma, müşterileriyle olan ilişkilerine önem vermektedir. Bu yüzden birçok iletişim seçeneği sunmaktadır. Herhangi bir mağduriyet ya da sorun yaşayan müşteriler, firma ile birçok yoldan iletişime geçebilir. Müşterilerin hizmetlerden memnun kalması, firmanın öncelikleri arasında yer almaktadır. Bundan dolayı 35 yılı aşkın bir süredir profesyonel hizmet vermektedir. Ayrıca teknoloji alanında ilgi gören ve hizmet ağını gün geçtikçe genişleten bir firma olmuştur. Böylelikle profesyonelliği korumuş ve sektörde bilinirliği artmıştır. Firmanın ürünleri hakkında merak ettiklerinizi, ürünler hakkında düşüncelerinizi ve daha fazlası için firma ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Skytech müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 23 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Skytech Şikayet Hattı

Firma, tüm televizyon ve vantilatör ürünlerini kendi üretmesinin yanı sıra üretimde kullandıkları malzemeleri de özenle seçmektedir. Bu yüzden farklı firmalarla birlikte çalışmaktadır. Firma, müşterilerini memnun etmek için merak edilen konuları gidermeye çalışır. Web sitesi üzerinde firma hakkında genel bilgiler, ürünler, iletişim seçenekleri, merak edilenler ve daha fazlası detaylı bir şekilde yer almaktadır. Web sitesi üzerinden hizmet almak isteyenler, site üzerinden online alışveriş yapabilir ya da iletişim formunu doldurarak talepte bulunabilir. Her koşulda firma, müşterilerini memnun edebilmek için kısa süre içerisinde cevap verecektir. Aynı zamanda istenilen ürünleri, kısa süre içerisinde belirtilen adreslere güvenle teslim etmektedir.

Skytech şikayet hattı 444 23 30 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Skytech müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Skytech şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Skytech Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 23 30

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Skytech çağrı merkezi numarasına 444 23 30 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : SKY İNOVASYON VE TEKNOLOJİ A.Ş

Adres : Hürriyet Bulvarı no:119, 34035 Başakşehir/İstanbul

E-Posta : info@skytech.com.tr

Telefon : 444 23 30

Arama Terimleri: Skytech iletişim bilgileri, Skytech telefon no, Skytech irtibat tel, Skytech canlı destek, Skytech müşteri temsilcisi

Yorum Yap