Maydonoz Döner Müşteri Hizmetleri Numarası

Maydonoz Döner Müşteri Hizmetleri Numarası

Maydonoz Döner müşteri hizmetleri çağrı merkezi iletişim telefon numarası 0505 155 09 09 olarak kullanılmaktadır.

Maydonoz Döner Çağrı Merkezi Numarası

Türk mutfağının en gözde lezzetlerinden birisi olan döner, et veya tavuktan yapılarak kişisel istek ve beğenilere göre tercih edilir. Dileyen tavuk döner tüketirken dileyen de et döner tüketme yolunu seçebilir. Yeni nesil franchise metoduyla özel soslu dönerin kendine has yapısı ile tüm tüketicilerin uğrak yeri konumuna gelen Maydonoz Döner, lezzet severlerin yeni tadı konumunda yer alır.

Lezzetli yapısı ile büyük bir beğeni toplayan ve birçok kişinin favori yiyeceklerinden birisi olan bu tat, bu yönde hizmet sunan firmanın 0850 811 58 58 telefon numaralı sipariş hattı ile kolay bir şekilde elde edilir. Aynı zamanda firmaya ait çağrı merkezi numarası konumunda da olan bu telefon numarası, aktif bir şekilde kullanılmakta olup yoğun bir şekilde hizmet sunmaya devam ediyor.

Maydonoz Döner çağrı merkezi numarası 0850 811 58 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maydonoz Döner Telefon Numarası

Türkiye’nin birçok ilinde aktif bir şekilde faaliyet gösteren firma, sürekli olarak büyümeye devam eden bir yapıya sahiptir. %100 orijinal bir lezzet ile tüm müşterilerinin karşısına çıkan firma, bu özelliği ile kendisini her kullanıcısına kabul ettirmiş bulunur. Bu anlamda büyük bir fark ortaya koyan firma, döner seven kişilerin en gözde uğrak yeridir. Bu nedenle yoğun bir şekilde kullanım alanı bulan firmaya ait telefon numarası 0850 811 58 58 şeklinde karşımıza çıkar.

Tüm müşteriler bu telefon numarası aracılığıyla firma ile oldukça kolay bir şekilde iletişime geçebilir ve dilediği zaman dilediği şekilde siparişini oluşturabilir. Bu yönde sağlanmış olan bir kolaylık ile birlikte her müşteri, bu eşsiz lezzetin tadına büyük bir keyifle birlikte vararak adeta bu lezzetin bir müptelası haline gelir.

Maydonoz Döner telefon numarası 0850 811 58 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maydonoz Döner Müşteri Hizmetleri Numarası

Herkes için oldukça sevilen ve vazgeçilmez bir lezzet haline gelen döner, dileyen müşteriler için tavuk döner, dileyen müşteriler için et döner şeklinde farklı alternatifler halinde hizmete sunulur. Oldukça sağlıklı ve de lezzetli olan ve birçok kişinin büyük bir keyifle tüketmiş olduğu döner, her bütçeye uygun olacak şekilde bir fiyat politikası ile hizmete sunulur.

Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinden hiçbir şekilde asla ödün vermeyen firma, alanında uzman müşteri hizmetleri temsilcileri aracılığıyla müşterilerin nabzını tutar. Firmaya ait olan ve aktif bir şekilde devrede olan 0850 811 58 58 telefon numarası ile müşteri hizmetleri ile irtibat kurulabilir. Firmanın müşteri hizmetleri numarası kullanılarak sağlanan iletişim ile hem müşteri sorularına net bir şekilde cevap bulur hem de firma sunmuş olduğu hizmet kalitesini üst seviyelere taşımış olur.

Maydonoz Döner müşteri hizmetleri numarası 0850 811 58 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maydonoz Döner Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Birbirinden farklı kültürlerle hitap eden ve eşsiz soslu lezzetleri ile gönüllere taht kuran firma, inovatif ürünleri, standart hizmet ve kaliteli hizmet sunma anlayışı ile dünya çapında bilinen bir döner markası olarak ön plana çıkar. Döner, baharatlarla iyice terbiye edilmiş dövülmüş et parçaları ya da tavuk etinin bir şişin üzerine geçirilerek dik bir şekilde asıldıkları ve genel olarak odun ateşi ile pişirildikleri bir yemek türü olarak karşımıza çıkar.

Bu lezzet ile karşılaşmak isteyen bir kişinin yapması gereken ilk şey, 0850 811 58 58 telefon numarasını kullanmak ve bu sayede sipariş hattına direkt bağlanma yolu ile sipariş oluşturmaktır. Bu şekilde oldukça kolay bir yöntem ile karşı karşıya kalan her müşteri, firma ile direkt bağlantı kurma şansına sahip olur.

Maydonoz Döner müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 811 58 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maydonoz Döner Şikayet Hattı

Tamamen gıda standartlarına uygun bir şekilde hareket eden firma, geleneksel bir lezzet olan döneri 40’a yakın birbirinden farklı baharattan oluşan özel sos ile birlikte tüm müşterilerine ulaştırır. Hem tavuk döner hem de et döner servisi ile tüm müşterilerinin ihtiyaçlarına net bir şekilde cevap veren firma, her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutar.

Müşteri memnuniyetinin sağlanarak üst düzey kalitede bir hizmet sunmak adına, firma şikâyet hattını aktif bir hale getirir. Şikâyet hattına gelen her çağrı vaktinde yanıtlanarak gelen tüm şikâyetler kayıt altına alınır. Kayıt altına alınan her şikâyet bildirimi, vaktinde ilgili birimlere iletilir. İlgili birimler de gelen bu şikâyetleri oldukça titiz bir çalışma ile inceleyerek bir karara varır ve vakit kaybetmeden şikâyet sahibine iletmiş olur.

Maydonoz Döner şikayet hattı 0850 811 58 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Maydonoz Döner Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 811 58 58

İletişim

Şirketin Ünvanı : Somca Gıda Dağıtım Ve Pazarlama A.Ş
Adres : Altayçeşme Mah., Öz Sk. Gold Plaza No:19/19-20 34843 Maltepe/İstanbul, Türkiye
E-Posta : info@maydonozdoner.com
Telefon : 0850 811 58 58

Arama Terimleri: Maydonoz Döner iletişim bilgileri, Maydonoz Döner telefon no, Maydonoz Döner irtibat tel, Maydonoz Döner canlı destek, Maydonoz Döner müşteri temsilcisi

Yorum Yap