Bursa Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bursa Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Bursa Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Bursa Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına erişebilirsiniz.

Modern sağlık ihtiyaçları kapsamında kurulmuş, Dünya standartlarında bir hastanedir. Kullanışlı ve modern bir hastane olmasının yanı sıra başarılı operasyonlara ev sahipliği yapmaktadır. Türkiye’de en son kurulan şehir hastanesidir. Kuruluş tarihi 2019 yılının Kasım ayı olarak takvimlerde yer almıştır. Her gün binlerce hastayı misafir ederek, çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır.  Hastane bünyesinde birçok poliklinik barındırmaktadır. Yüzlerce sağlıkçı ise bu hastanede görev alarak; Bursa’da sağlık eksikliklerini gidermektedir.

Bursa Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Bursa’da yaşayan yüz binlerce yurttaşa hizmet sağlayan Şehir Hastanesi; kapsamları ve nitelikleri ile de oldukça ön plandır. Yüzlerce sağlık görevlisini de bünyesinde barındırmaktadır. Ayrıca bünyesinde toplamda 1055 yatak sayısını barındırmaktadır. Bursa Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yatak sayıları ve kapasiteler şu şekilde oluşturulmuştur;

  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon; 200 Yatak,
  • Yüksek Güvenlikli Adlı Psikiyatri; 100 Yatak
  • Yataklı çocuk ve Yoğun Bakım Ünitesi; 217 Yatak
  • 403 Poliklinik
  • 49 Ameliyathane

 Temel olarak bakıldığı taktirde; standartların üzerinde bir hizmet kapasitesine sahip olduğu şüphesizdir. Hastane gün içerisinde ortalama 35 bin ila 40 bin kişiyi muayene etiği bilinmektedir. Ayrıca zorlu ameliyatlara da rahatlıkla ev sahipliği yapabilmektedir. Modern Tıp ihtiyaçlarının birçoğunu bünyesinde barındırmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Bursa Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası en kısa sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Bursa Şehir Hastanesi olarak en kısa sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Bursa Şehir Hastanesi ile ilgili sorunlarınız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Bursa Şehir Hastanesi çağrı merkezine kolaylıkla iletebilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0224 975 00 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Bursa Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0224 975 00 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : T.C. Sağlık Bakanlığı Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer/BURSA

Telefon Numarası : +90 224 975 00 00

E-Mail Adresi : bursasehir@saglik.gov.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Bursa Şehir Hastanesi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Bursa Şehir Hastanesi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Bursa Şehir Hastanesi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Bursa Şehir Hastanesi iletişim bilgileri, Bursa Şehir Hastanesi telefon no, Bursa Şehir Hastanesi irtibat tel, Bursa Şehir Hastanesi canlı destek, Bursa Şehir Hastanesi müşteri temsilcisi, Bursa Şehir Hastanesi şikayet hattı, Bursa Şehir Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Bursa Şehir Hastanesi çağrı merkezi numarası, Bursa Şehir Hastanesi iletişim numarası, Bursa Şehir Hastanesi çağrı merkezi

Yorum Yap