Fırat Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fırat Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Fırat Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Fırat Üniversitesi Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Fırat Üniversitesi Hastanesi, üniversite kampüsünde hizmet vermekte olan bir hastanedir. Elazığ’da sağlık hizmeti sunan hastane 962 yatak kapasitesine sahiptir. Hastane içerisinde toplam 55 birim poliklinik hizmeti vermektedir. Bu birimlerden 40 adeti ise yataklı tedavi hizmetini vatandaşlara sunmaktadır. Hastane içerisinde ayrıca onkoloji tedavi merkezi, kan alma ünitesi, eczane ve örnek alma üniteleri ile de hizmet verilmektedir. 12 adet ameliyathane ile hastalarına kesintisiz sağlık hizmeti sunmaktadır. Yıllar içerisinde DNA laboratuvarı, tüp bebek merkezi ve akupunktur uygulama tedavi laboratuvarı halkın hizmetine sunulmuştur. Tıbbi gelişmeleri yakından takip eden hastane sürekli gelişim göstermekte ve teknolojinin getirdiği yenilikleri tedavi sürecinde kullanmaktadır. Hastane ile iletişime geçmek için (0424) 233 35 55 numaralı çağrı merkezi numarası aranabilir. Bu çağrı merkezi numarasında görev alan personel sizi en doğru şekilde bilgilendirecektir. Güler yüzlü ve deneyimli bir ekibe sahip olan çağrı merkezi tüm hasta ve hasta yakınlarına kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Fırat Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarası 0424 606 0 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Hastane sağlık sektöründe yer alan tüm gelişmeleri yakından takip ederek bu gelişmeleri verdiği hizmete entegre etmektedir. 25 yıllık tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla birlikte yöre halkına kusursuz bir hizmet sunmaktadır. İnsanın en temel haklarından biri olan sağlık hakkını en iyi ve huzurlu bir şekilde elde etmeleri için kurulduğu günden itibaren büyük bir çaba sarf etmektedir. Emek ve yoğun bir bilgi birikimi gerektiren sağlık sektöründe hastane çalışanlarının özverisi ve deneyimi oldukça önemli bir yer edinmiştir. Her hasta için özen ve ilgi en üst seviyededir. Öncelik her zaman hastaların sağlığı ve memnuniyeti olmuştur. Bu nedenle kurum bir müşteri hizmetleri hattı oluşturmuştur. Hastanenin sahip olduğu müşteri hizmetleri servisi hastaların hizmetine sunularak gerekli bilgilendirmeler yapılmaktadır. (0424) 233 35 55 müşteri hizmetleri numarası ile çağrı merkezi personeline tüm merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Personel hastaneyle ilgili tüm detaylara hakim olup sizlere gerekli açıklamalarda bulunacaktır.

Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetleri numarası 0424 606 0 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Hastane kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışını benimsemiştir. Oluşturduğu çalışma ekibi araştırmacı, yenilikçi ve takım ruhuna sahip bireylerdir. Hastalara karşı daima güler yüzlü, şefkatli ve saygılı davranılmaktadır. Kendilerini güvende ve kendi evlerinde hissetmeleri için özenle çalışılmaktadır. Teknoloji yakından takip edilerek yaşanan gelişmeler hastane hizmetlerine yansıtılmaktadır. Hastalarının memnuniyeti hasta yönetimi için oldukça önem verdiği bir konudur. Bu nedenle çağrı merkezi personeli aracılığıyla hastaların merak ettikleri tüm bilgilere ulaşılması sağlanmaktadır. Yukarda belirtilen müşteri hizmetleri numarasına direkt bağlanarak personelin size yardımcı olmasını sağlayabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0424 606 0 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Şikayet Hattı

Hastanenin temel amacı hastalarına doğru teşhisler koyarak hastalıkların en kısa sürede tedavi edilmesini sağlamaktır. Bu nedenle hastalarının hastaneye ve personeline güven duyması gerekir. Bu güven hastanenin faaliyete geçtiği günden itibaren ilke edindiği kaliteli hizmet anlayışı ile yıllar içerisinde sağlanmıştır. İnsana, topluma ve çevreye olan saygısı nedeniyle hastaların tedavi olmakta tereddüt etmedikleri bir kuruluştur. Güler yüzlü ve ilgili personeli kurumun ilkelerine uygun davranışlar sergileyerek hasta memnuniyetini arttırmaktadır. Vatandaşın layık olduğu ilgi ve alakayı fazlasıyla hissettiren bu hastane hasta görüşlerinin de önemini benimseyen girişimlerde bulunmaktadır. Bu nedenle bir şikayet hattı oluşturmuştur. Yazımızın üst kısmında belirtilen çağrı merkezi numarası ile şikâyetlerinizi ve isteklerinizi iletebilirsiniz. Personel anında çözülebilecek sorunlar için telefonda size yardımcı olacaktır. Bunun dışında belirli bir süreç gerektiren problemler en kısa sürede çözülmek üzere kayda alınacaktır. Çözüm süreci sonlandığında tarafınıza bilgi verilmek üzere yetkili personel tarafından dönüş sağlanacaktır.

Fırat Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı 0424 606 0 112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Fırat Üniversitesi Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Fırat Üniversitesi Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Fırat Üniversitesi Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0424 606 0 112

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Fırat Üniversitesi Hastanesi çağrı merkezi numarasına 0424 606 0 112 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Üniversite Mahallesi Yahya Kemal Caddesi No:25 MERKEZ/ELAZIĞ
E-Posta : hastane@firat.edu.tr
Telefon : 0424 606 0 112

Arama Terimleri: Fırat Üniversitesi Hastanesi iletişim bilgileri, Fırat Üniversitesi Hastanesi telefon no, Fırat Üniversitesi Hastanesi irtibat tel, Fırat Üniversitesi Hastanesi canlı destek, Fırat Üniversitesi Hastanesi müşteri temsilcisi

Yorum Yap