Tedi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tedi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Tedi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Tedi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Tedi şikayet hattına erişebilirsiniz. Tedi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tedi Çağrı Merkezi Numarası

Bir ev için ihtiyaç duyulan birçok malzemenin yanı sıra kendiniz için de gereksinim duyduğunuz ürünler Tedi mağazalarında ve internet sayfasında satışa sunulmaktadır. Bunların arasında kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, mutfak araç ve gereçleri, banyo malzemeleri, evlerimizde kullandığımız birçok ürün, oyuncak, kırtasiye malzemeleri, tekstil ürünleri bulunmaktadır. Birçok ünlü markanın ürünlerinin satıldığı mağaza ülkemizde çok kişi tarafından da tercih edilmektedir.

İnternetten alışveriş yapmak isteyenler tedi.com.tr adresini ziyaret edebilirler. İnternetten verilen siparişler şehir uzaklığına göre 1-7 gün arasında sizlere ulaşmaktadır. Kargonuzun takibini sorgulamak için internet adresimize giriş yapıp sorgulama yapabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti ve kişilere verdiği değerden dolayı çağrı hizmetlerini arayarak bizlerle iletişime geçmeniz de mümkündür.

Tedi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Tedi Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de birçok mağazası bulunan ve kişilerin mağaza alışverişlerinde birçok ürünü bir arada bulunduran firma, müşteri hizmetleri ile de onların yanında yer almaktadır. Her türlü konuda istek, dilek ve görüşleriniz için bizleri 0850 288 72 77 numaramızdan arayabilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden ‘istek ve öneri formu’ doldurarak da bizimle bağlantı kurabileceksiniz. Bizleri facebook ve instagram üzerinden takip edebilir ve ulaşabilirsiniz.

Özellikle bayanlar tarafından tercih edilen mağazada onları ilgilendiren mutfak eşyaları ve kozmetik ürünleri oldukça farklı çeşitlilikte ve markadır. Tedi çocuklarınızı da unutmadı ve onlar için de birçok oyuncağı sizlere sundu. İçerisinden çocuğunuza güzel hediyeler seçebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizin özel günlerinde onlara farklı hediyeleri de mağazalarımızdan ya da internet sitemizden seçebileceksiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Tedi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Tedi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Tedi müşteri hizmetlerine direk bağlanabilmeniz için yukarıdaki numarayı aramanız yeterlidir. Bizlere mail yolu ile de ulaşabilirsiniz. Mağazalarımıza giderek istek ve öneri talebinde bulunmanızda mümkündür. 2007 yılından beri hizmet veren firma kişilerin her türlü sorununda yanındadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Tedi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Tedi Şikayet Hattı

Ürünlerimizde iyi markaları tercih etmemize rağmen yine de sorun yaşıyorsanız; Tedi şikayet hattını arayabileceksiniz. Müşteri hizmetlerimiz kişilerin her türlü şikayetlerini önemsemekte ve değer vermektedir. İnternetten yapmış olduğunuz alışverişlerde aksaklıklar, hatalı ya da yanlış ürün gönderilmesi, mağazalarımızda yaşamış olduğunuz sorunlarla ilgili bizlere ulaşabilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve giderilecektir. Müşteri memnuniyetine önem veren firma onların her türlü sıkıntısında da yanındadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Tedi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Tedi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Tedi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Tedi çağrı merkezi numarasına 0850 288 72 77 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres: Maltepe Mh. Litros Yolu Sk. No:6 Topkapı 34010 Zeytinburnu/İSTANBUL

Tel: 0 (212) 244 30 00
Fax: 0 (212) 245 48 01/00

Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 288 72 77

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Tedi iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Tedi sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Tedi iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Tedi iletişim bilgileri, Tedi telefon no, Tedi irtibat tel, Tedi canlı destek, Tedi müşteri temsilcisi, Tedi şikayet hattı, Tedi müşteri hizmetleri numarası, Tedi çağrı merkezi numarası, Tedi iletişim numarası, Tedi çağrı merkezi, Tedi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap