Turkcell Pasaj Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell Pasaj Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Turkcell Pasaj çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Turkcell Pasaj müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Turkcell Pasaj şikayet hattına erişebilirsiniz. Turkcell Pasaj müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Çağrı Merkezi Numarası

Turkcell Pasaj, yeni nesil internet alışverişi alanında hizmet vermeye başlayan en yeni adreslerden bir tanesidir. Uzun yıllardan bu yana telefon haberleşme kanalları olarak bilinen marka, yakın zamanda yeni bir ilke imza attı. Son zamanların en yükselen trendleri arasında yerini alan internet alışverişi sektörüne, geliştirdiği uygulaması ile adım atan marka, kısa zaman içerisinde geniş kitlelere hitap etmiş ve adını duyurmayı başarmıştır. Uygulama içerisinde teknolojik ürünlerden, kozmetik ve bakım ürünlerine kadar birçok farklı kategori mevcuttur. Ayrıca uygulama içerisinde birçok farklı ödeme yöntemi kolaylığı bulunmasından dolayı da kısa süre içerisinde yüksek satış hacmine ulaşmayı başarmıştır. İnternet üzerinden satışlarını gerçekleştiren uygulamaya sahip olan operatör markasının kullanıcıların yanı sıra, marka müşterisi olmayan kişiler de uygulamaya üye olabilmektedir. Tüm bu sebeplerden ötürü, uygulama üzerinde gerçekleşen işlemler ve ürünler hakkında çok daha fazla bilgi alabilmek hem de uygulamaya ait çağrı merkezi ile görüşme sağlayabilmek için 0850 222 20 20 telefon numarası üzerinden iletişim kurulması yeterli olacaktır.

Turkcell Pasaj çağrı merkezi numarası 0850 222 20 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Müşteri Hizmetleri Numarası

İnternet mağazacılığı uygulamasına ait çağrı merkezi üzerinden müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme yapılabilmektedir. Yapılan bu görüşmelerde, satışa sunulan tüm ürünler hakkında bilgi sahibi olunabilmektedir. Uygulama içerisinde teknolojik cihazlar, kozmetik ve bakım ürünleri, giyim, temizlik, müzik ve hobi ürünlerine kadar birçok farklı kategori bulunmaktadır. Tüm bu ürünler hakkında çok daha fazla bilgi alabilmek için numara üzerinden iletişime geçilebilmektedir.

Turkcell Pasaj müşteri hizmetleri numarası 0850 222 20 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Markaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri temsilcisi ile direkt bağlanma yolu ile iletişime geçmek için arama yapmadan önce, arama yapılacak olan sebebin ne olduğu hakkında açık ve net ifadeler oluşturmak gerekmektedir. Daha sonrasında ise arama gerçekleştirilebilmektedir.

Turkcell Pasaj müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 222 20 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Turkcell Pasaj Şikayet Hattı

Markaya ait çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden, aynı zamanda uygulama içerisinde yaşanan olumsuz bir durumu da yetkili temsilcilere bildirmek mümkündür. 0850 222 20 20 numarası üzerinden çağrı merkezi şikayet hattına da ulaşabilir ve uygulama içerisinde yaşanan herhangi bir sorunu bildirebilirsiniz.

Turkcell Pasaj şikayet hattı 0850 222 20 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Turkcell Pasaj müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Turkcell Pasaj şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Turkcell Pasaj Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 222 20 20

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Turkcell Pasaj çağrı merkezi numarasına 0850 222 20 20 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

Adres : Turkcell Küçükyalı Plaza, Aydınevler Mahallesi İnönü Caddesi No:20 Küçükyalı Ofispark B Blok – Maltepe / İSTANBUL

Telefon : 0850 222 20 20

Arama Terimleri: Turkcell Pasaj iletişim bilgileri, Turkcell Pasaj telefon no, Turkcell Pasaj irtibat tel, Turkcell Pasaj canlı destek, Turkcell Pasaj müşteri temsilcisi

Yorum Yap