BenQ-çağrı-merkezi-iletişim

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BenQ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde BenQ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden BenQ şikayet hattına erişebilirsiniz. BenQ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Merkezi Tayvan, Taoyuan şehrinde bulunan bilişim, elektronik eşya ve iletişim ürünleri üreticisidir. Şuan ki yönetim kurulu başkanı K. Y. Lee’dir. 1984 yılında Continental Sistemleri adıyla kuruldu. Daha sonraları ise Acer Communications and Multimedia olarak ismini değiştirdi. Son olarak, 2001 yılının Aralık ayında BenQ ismini aldı. 1999 yılında Acer Display ve Upac Optoelectronics şirketlerinin birleşimi ile dünyanın 3. Büyük LCD panel üreticisi AU Optronics’i kurmuştur. Daha sonra bu şirketi, 2006 yılında Quanta şirketi satın alıyor. 1 Ekim 2005 tarihinde Alman devi Siemens AG’nin Cep Telefonu birimi Siemens Mobile’ı satın alarak cep telefonu pazarında büyük bir atılım göstermiştir. Bu grubun satışlarını yaptığı isim ise BenQ Siemens’dir.

Dizüstü bilgisayardan beyaz eşyaya, LCD TV, yazıcı ve tarayıcı, dijital kamera, projektör ve cep telefonu gibi birçok farklı alanda hizmet vermektedir. Tayvan, Çin, Malezya, Brezilya ve Meksika’da üretim tesisleri vardır. Elektrik/Elektronik alanında en büyük şirketlerden birisi olan BenQ, 2006 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteriyor. BenQ’nun yan kuruluşu olan BenQ Siemens, 7 Haziran 2005’te kurulmuş olmasına karşın kısa bir zaman sonra 30 Ocak 2007’de feshetme kararı aldı. Asıl hedeflenen, Siemens’in üstün mühendislik becerileri ile BenQ’nun tasarım ve yaşam stili deneyimini bir araya getirerek büyük bir atılım yapmaktı. BenQ-Siemens, 2006 yılında IF ürün tasarım ödülünü kazandı. Feshedilmesinin ardından, Asya pazarında telefon ticaretini sürdüreceğini belirten BenQ, 2013’den bugüne dek akıllı telefon üretimini kendi markası altında devam ettirdi. Bilgisayar, iletişim ve teknoloji alanında bir dünya lideri olan Tayvan çıkışlı şirket, kendi tasarım dilinde hizmet vermeye devam ediyor.

BenQ Çağrı Merkezi Numarası

BenQ teknolojileri ile üretilen elektrikli eşyalar, bilişim cihazları gibi birçok dijital gelişim kat eden teknoloji şirketleri arasında yer almaktadır. Piyasaya sürdüğü birçok ürün ile yüksek satış hacmine ulaşan teknoloji şirketi gelecek vaat eden markalar arasında da yer almaktadır. bu teknoloji şirketinin ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için çağrı merkezi müşteri hizmetlerine arama gerçekleştirilebileceği gibi mevcutta satın alınmış olan ürün hakkında da bilgi alma ve yardım talebinde de bulunulabilmektedir. Çağrı merkezi numarası üzerinden destek talebinde bulunulabileceği gibi yine aynı numara üzerinden şikayet hattı hizmeti de verilmektedir.

BenQ çağrı merkezi numarası 444 30 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BenQ Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden mesai gün ve saatleri içerisinde arzu edilen her vakitte aranılabilmektedir. Alanında yeterli donanıma sahip olan müşteri temsilcileri, iletişime geçilen durum her ne olursa olsun kısa sürelerde çözüme kavuşturabileceklerdir. Çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile iletişime geçmek için tek yapılması gereken 444 30 58 numarasını aramak olacaktır. Daha sonrasında arama sebebi dile getirilerek iletişim süreci devam edecektir.

BenQ müşteri hizmetleri numarası 444 30 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BenQ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri ile direkt bağlanma olanağı ile iletişime geçebilmek için yapılması gereken şey telefon açıldığı andan itibaren ilgili yönlendirmeleri eksiksiz ve doğru bir şekilde dile getirmek ve karşıdaki yetkiliye aktarmak olacaktır. Burada akılda bulundurulması gereken bir diğer husus da aramanın gerçekleşeceği zaman diliminin mesai gün ve saatleri içerisinde bulunması gerektiğidir. Aktarılan durum doğru aktarıldıktan sonra müşteri temsilcileri oldukça kısa sürelerde var ise bir sorun onu gidermeye çalışacaktır. Tüm bunlar ve daha fazlası için yalnızca bir arama gerçekleştirmek yeterli olacaktır.

BenQ müşteri hizmetlerine direk bağlanma 444 30 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

BenQ Şikayet Hattı

Şikayet hattını arama gerçekleştirmek için, çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası olan 444 48 32 numarası aranarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçmek gerekmektedir. Şikayet hattı üzerinden teknoloji şirketine ait ürünlerde yaşanan sorunlar bildirilebilir ve sorun çözümü talep edilebilmektedir. Müşterilerinin olası bir sorun yaşama durumunda mağdur olma durumlarını olabilecek en kısa süre içerisinde gidermeyi hedefleyen teknoloji şirketi bu amaçla müşteri hizmetlerini numarasını sıklıkla kullanmakta ve oradan gelen talepleri göz ardı etmemektedir.

444’lü BenQ Türkiye Destek Hattı bulunmaktadır. Bu numaradan arayarak ürünlerle ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

BenQ Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 30 58

BenQ şikayet hattı 444 30 58 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen BenQ müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri BenQ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

BenQ Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 30 58

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. BenQ çağrı merkezi numarasına 444 30 58 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: BenQ iletişim bilgileri, BenQ telefon no, BenQ irtibat tel, BenQ canlı destek, BenQ müşteri temsilcisi, BenQ şikayet hattı, BenQ müşteri hizmetleri numarası, BenQ çağrı merkezi numarası, BenQ iletişim numarası, BenQ çağrı merkezi, BenQ müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap