cedas-cagri-merkezi-numarasi

ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ÇEDAŞ çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde ÇEDAŞ müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden ÇEDAŞ şikayet hattına erişebilirsiniz. ÇEDAŞ müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

ÇEDAŞ yani Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. 2010 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Sivas, Yozgat ve Tokat illerinde yaşayan toplam 900.000 aboneye 52.000 km2 alanında perakende olarak elektrik dağıtım hizmeti vermektedir.

ÇEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

ÇEDAŞ adı ile bilinen Çamlıbel Elektik Dağıtım A.Ş, 31 Ağustos 2010 yılında özelleşerek göreve başlamıştır. ÇEDAŞ’ın çalışma esasları Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK) tarafından belirlenmektedir. ÇEDAŞ iletişim noktalarından aldığı elektriği son tüketicilere iletmek ile görevlidir. Kaliteli bir hizmet anlayışını benimseyen firma, Yozgat, Sivas ve Tokat illerinde 1 milyondan fazla elektrik abonesine 2.5 milyar kWh elektrik dağıtımı yapmaktadır. Misyon olarak elektrik dağıtımından faydalanan müşterilerinin istek, talep ve beklentileri karşılayarak onlara kesintisiz ve kaliteli bir elektrik hizmeti ve enerji dağıtımı sağlamaktır. Bu işlemleri yürütürken sosyal şirket olma anlayışını da en ön planda izlemektedirler. Firma vizyon olarak ise amaçladıkları hedef ise Türkiye’nin Elektrik Dağıtım Şirketleri arasında ilk üçe girmektir. Bunu da siz değerli müşterilerime sunduğumuz teknolojik alt yapı ve müşteri memnuniyeti ile sağlamayı hedeflemekteyiz. ÇEDAŞ kurulduğu ilk günden itibaren saygı, bütünlük, rekabetçilik, takım çalışması ve girişimcilik gibi değer ve ilkeler ile başarılı işlere imza atmayı başarmıştır. ÇEDAŞ çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

ÇEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası

2010 yılından günümüze her geçen gün kendisini daha fazla geliştiren ve çağın getirdiği teknolojilere ayak uyduran ÇEDAŞ, müşterilerinin mağdur olmaması için ÇEDAŞ Müşteri Hizmetleri birimini hayata geçirmiştir. Alanında uzman ve profesyonel bir hizmet kadrosu ile çalışan ÇEDAŞ, son tüketicilerin karşılaştıkları her türlü problemde onların yanında yer alarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaç haline getirmiştir. ALO 186 yı arayarak aciliyet içeren bütün problemler için arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi ÇEDAŞ müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

ÇEDAŞ Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Günümüzde müşteri hizmetleri denildiğinde akıllara telefon başında beklenilen dakika ve saatler gelmektedir. Ancak ÇEDAŞ bu duruma el atarak siz değerli tüketicilerini bekletmemek adına sorunu en kısa yoldan halletmeyi amaç edinmişlerdir. ÇEDAŞ müşteri hizmetlerine direk bağlanma sağlamak için Alo 186 yıl yedi gün 24 saat arayabilir ve dilediğiniz konuda istek ve önerinizi biz ÇEDAŞ yetkilileri ile paylaşabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için ÇEDAŞ müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

ÇEDAŞ Şikayet Hattı

Tüketicilerin şikayetçi oldukları konularda direk muhatap olarak ÇEDAŞ ilgilenmektedir. Bu nedenle ÇEDAŞ şikayet hattı kurularak tüketicilerin sadece şikayet değil diğer bütün konularda (istek, öneri, talep vb.) destek almasını sağlamaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen ÇEDAŞ müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri ÇEDAŞ şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

ÇEDAŞ’ın üç haneli bir çağrı merkezi numarası ve WhatsApp üzerinden iletişim kurabileceğiniz numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla anlık arıza ve kesinti bildirimlerinizi, kaçak elektrik ihbarlarınızı, abonelik numarası ve tesisat numarası bilgilerinizi, endeks bildirimlerinizi, yanlış sayaç bildirimlerinizi, sokak lambaları hakkında istek ve şikayetlerinizi ve istek, soru, öneri, görüş ve sorularınızı haftanın 7 gün 24 saati ÇEDAŞ’a bildirebilir, hızlı dönüş alabilirsiniz. WhatsApp ihbar numarası ve normal çağrı merkezi numarası 7/24 hizmet vermektedir.

Ayrıca ÇEDAŞ’ın aşağıda bulunan formlar aracılığıyla kaçak kullanım bildirimi, anlık kesinti/arıza bildirimi, endeks bildirimi, şikayet bildirimi, aydınlatma şikayetleri gibi şikayetinizi ÇEDAŞ’a bildirebilirsiniz.

ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0552 186 0 186 (WhatsApp)
186

ÇEDAŞ Arıza Bildirimi

ÇEDAŞ Endeks Bildirimi

ÇEDAŞ Kaçak Kullanım Bildirimi

ÇEDAŞ Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Arama Terimleri: çedaş iletişim bilgileri, çedaş telefon no, çedaş irtibat tel, çedaş canlı destek, çedaş müşteri temsilcisi, çedaş şikayet hattı, çedaş müşteri hizmetleri numarası, çedaş çağrı merkezi numarası, çedaş iletişim numarası, çedaş çağrı merkezi, çedaş müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap