ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası | Müşteri Hizmetleri
ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

ÇEDAŞ yani Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. 2010 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Sivas, Yozgat ve Tokat illerinde yaşayan toplam 900.000 aboneye 52.000 km2 alanında perakende olarak elektrik dağıtım hizmeti vermektedir.

ÇEDAŞ’ın üç haneli bir çağrı merkezi numarası ve WhatsApp üzerinden iletişim kurabileceğiniz numarası bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığıyla anlık arıza ve kesinti bildirimlerinizi, kaçak elektrik ihbarlarınızı, abonelik numarası ve tesisat numarası bilgilerinizi, endeks bildirimlerinizi, yanlış sayaç bildirimlerinizi, sokak lambaları hakkında istek ve şikayetlerinizi ve istek, soru, öneri, görüş ve sorularınızı haftanın 7 gün 24 saati ÇEDAŞ’a bildirebilir, hızlı dönüş alabilirsiniz. WhatsApp ihbar numarası ve normal çağrı merkezi numarası 7/24 hizmet vermektedir.

Ayrıca ÇEDAŞ’ın aşağıda bulunan formlar aracılığıyla kaçak kullanım bildirimi, anlık kesinti/arıza bildirimi, endeks bildirimi, şikayet bildirimi, aydınlatma şikayetleri gibi şikayetinizi ÇEDAŞ’a bildirebilirsiniz.

ÇEDAŞ Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0552 186 0 186 (WhatsApp)
186

ÇEDAŞ Arıza Bildirimi

ÇEDAŞ Endeks Bildirimi

ÇEDAŞ Kaçak Kullanım Bildirimi

ÇEDAŞ Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Arama Terimleri: çedaş iletişim bilgileri, çedaş telefon no, çedaş irtibat tel, çedaş canlı destek, çedaş müşteri temsilcisi, çedaş şikayet hattı

Cevapla