Dolu Oyuncak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dolu Oyuncak Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dolu Oyuncak çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Dolu Oyuncak müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Dolu Oyuncak şikayet hattına erişebilirsiniz. Dolu Oyuncak müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Dolu Oyuncak Çağrı Merkezi Numarası

Sallanır oyuncaklardan bisikletlere kadar birçok kategorideki oyuncakların satışını yapan Dolu Oyuncak, internet sitesi üzerinde ve birçok şehirde bulunan mağazalarında alışveriş hizmeti sunmaktadır. Müşteriler, ürünler ve verilen hizmetler hakkında bilgi edinmek için bu firmanın çağrı merkezi numarasına ihtiyaç duymaktadırlar.

Dolu Oyuncak çağrı merkezi numarası 0850 800 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmaya telefon numarası ile ulaşarak birkaç dakika içerisinde aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulmak istiyorsanız 0850 800 24 24 numaralı hattı arayabilir, müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizin ürün ve hizmetler ile alakalı tüm sorularınıza memnuniyetle cevap verecek ve gerekli durumlarda sizi yönlendireceklerdir. Firmayı mesai saatleri dışında aramanız durumunda firma yetkilileri size geri dönüş yapacaktır.

Dolu Oyuncak Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’nin birçok şehrinde bulunan mağazalarında ve internet sitesi üzerinden alışveriş imkanı sunan bu firmaya çeşitli nedenlerden dolayı ulaşmak isteyebilirsiniz. Satın aldığınız ürünün durumu hakkında veya şubeler ile alakalı başka bir konuda desteğe ihtiyacınız olduğunda müşteri hizmetlerine bağlanmanız gerekmektedir.

Dolu Oyuncak müşteri hizmetleri numarası 0850 800 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmanın müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefonunuzdan 0850 800 24 24 numaralı hattı aramanız gerekmektedir. Telesekreterin yönlendirmesiyle size yardımcı olacak müşteri temsilcisine aktarılacak ve aklınızdaki tüm sorulara cevap bulabileceksiniz.

Dolu Oyuncak Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma mağazalarından veya internet sitesi üzerinden yaptığınız alışveriş sonucunda bir sorunla karşı karşıya kaldıysanız veya firmaya sormak istediğiniz bir soru varsa firmanın müşteri temsilcisine bağlanmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcisine beklemeden direkt olarak bağlanmak isteyen müşteriler bunu nasıl yapacaklarını merak etmektedirler.

Dolu Oyuncak müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 800 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Firmanın müşteri temsilcisine direkt bağlanabilmek için öncelikle 0850 800 24 24 numaralı hattı aramanız gerekmektedir. Bu hattı aradığınızda karşınıza bir telesekreter çıkacak ve sizi yönlendirecektir. Bu yönlendirme ile müşteri temsilcisine direkt bağlanmak için yalnızca tek bir tuşa basmanız gerekecektir.

Dolu Oyuncak Şikayet Hattı

Firmadan aldığınız hizmet doğrultusunda bir şikayetiniz oluştuysa bu durumu 0850 800 24 24 numaralı çağrı merkezi hattını arayarak müşteri temsilcisine bildirebilirsiniz. Müşteri temsilcisi şikayetinizin notunu alacak ve çözüme kavuşmasını sağlayacaktır. Ayrıca firma ile alakalı oluşan şikayetlerinizi telefonla aramaya gerek kalmadan info@dolu.com.tr adresine e-posta atarak da belirtmeniz mümkün olmaktadır.

Dolu Oyuncak şikayet hattı 0850 800 24 24 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Dolu Oyuncak müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Dolu Oyuncak şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Dolu Oyuncak Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 800 24 24

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Dolu Oyuncak çağrı merkezi numarasına 0850 800 24 24 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Dolu Oyuncak San. ve Tic. A.Ş.
Adres : Kavaklı Mah. Kavaklı Cad. No:15 34520 – Beylikdüzü / İSTANBUL
E-Posta : info@dolu.com.tr
Telefon : +90.212 875 90 20 (6hat)

Arama Terimleri: Dolu Oyuncak iletişim bilgileri, Dolu Oyuncak telefon no, Dolu Oyuncak irtibat tel, Dolu Oyuncak canlı destek, Dolu Oyuncak müşteri temsilcisi, Dolu Oyuncak şikayet hattı, Dolu Oyuncak müşteri hizmetleri numarası, Dolu Oyuncak çağrı merkezi numarası, Dolu Oyuncak iletişim numarası, Dolu Oyuncak çağrı merkezi, Dolu Oyuncak müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap