TEB Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

TEB Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz TEB açılış saati kaçta? TEB kapanış saati kaçta? TEB çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

TEB Çalışma Saatleri

Ülkemizdeki en eski bankalardan birisi olan TEB yani Türk Ekonomi Bankası, ilk olarak Kocaeli Halk Bankası olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1927 Yılında kurulmuş olan TEB bankası, daha sonra 1982 yıllarında Çolakoğlu Grubu tarafınca satın alınmış ve Türkiye’nin tüm bölgelerinde sayısız şubelerini açarak, güvenilir banka şirketleri arasındaki yerini almıştır. Satın alınmadan önce Kocaeli Halk Bankası adı ile hizmet vermekte olan banka, satın alındıktan sonraki tarihten itibaren şuan ki adı olan TEB adını alarak, bankacılık sektöründe güvenilir adımlar ile ilerleyerek, milyonlarca kişiden oluşan müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ülkemizde yer alan bankacılık sektörüne yeni yatırımlar yapan ve yakın teknoloji takip ederek, teknolojik çağa ayak uyduran bankalar arasında yer alan TEB, farklı alanlarda sürdürmüş olduğu aracılık faaliyetleri ile de sıkça aranan markalar arasındaki yerini korumuştur. Binlerce personeli ve yüzlerce şubesi ile birlikte ülkemizin tüm bölgelerinde hâkimiyet sağlamış olan Türk Ekonomi Bankası, her geçen gün şube sayılarını da artırarak, daha geniş yerlere yayılma seçeneklerine yer vermektedir. İşlem yapmak, fatura ödemek, kredi çekmek ya da para yatırmak gibi işlemlerin yapılmasında öncülük sağlayan Türk Ekonomi Bankası için çalışma saatleri de oldukça önemlidir.

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi, yalnızca hafta içi mesai saatlerinde hizmet vermekte olan TEB bankası, sabah 09:00’da şubelerinin kapısını kendi müşterilerine açmaktadır. Sabah 09:00’da açılan TEB şubeleri, öğle vaktinde 1 saatlik yemek molasına gitmektedir. Öğlen 12:30’da mola için kapalı olan TEB şubeleri, 1 saatlik aranın ardından 13:30’da ise tekrar müşterilere açık olarak hizmet sunmaktadır. TEB bankasını tercih edecek olan kişiler arasında en fazla merak edilen konulardan bir tanesi de şubelerin en geç saat kaçta kapanacağı sorusudur. TEB şubeleri, saat 17:00’da gün içerisinde son kez kapılarını kapatmaktadır. Saat 17:00’dan sonra herhangi bir işlem sağlayamayacağınız Türk Ekonomi Bankası şubelerinde, çalışanlar o saatten sonra içeride kalabilmekte ve evrak hazırlama ya da temizlik gibi farklı işlemler için akşam 20:00 ile 22:00 saatleri arasına kadar çalışmalarını sürdürebilmektedir.

TEB Açılış Saati
09:00

TEB Kapanış Saati
17:00

TEB Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

TEB müşteri hizmetleri adlı konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: TEB açılış saati, TEB kapanış saati, TEB çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap