Olimpos Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Olimpos Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Olimpos açılış saati kaçta? Olimpos kapanış saati kaçta? Olimpos çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Olimpos Çalışma Saatleri

Onlarca tatil bölgesi olan ve özellikle mavi ve yeşilliğe doymuş olmamızı sağlayan ülkemizde, en değerli ve huzurlu tatil bölgeleri arasında yer alan Olimpos tatil köyü, özellikle Rus turistlerin yaz aylarında sıkça tercih etmiş olduğu bölgelerin başında yer almaktadır. Oldukça kavurucu ve nemli geçen yaz aylarında, insanlar serinlemek ve iş hayatındaki stresli ortamlar uzak durabilmek adına tatil bölgelerini tercih etmektedir. Türkiye’de tatil cennet şehri denince akla ilk olarak gelen Antalya, aynı zamanda, yaz aylarında çok fazla ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Antalya’ya yaklaşık 70 kilometre mesafede yer alan Olimpos, daha çok akan deresi ve maviliği ile birlikte, yerli olduğu kadar yabancı turistlerinde en uğrak tatil mekânlarının başında yer alıyor. Bölgeye gelerek deniz, kum, tatil ve güneşin tadını çıkartabilmenizin yanı sıra, yüksek tepelerde gezme ve doğanın eşsiz yeşilliğine doyma fırsatını da el etmeniz mümkündür.

Belirli saatler arasında açık olarak ziyaretçilerini ağırlamakta olan Olimpos köyü, aynı zamanda yılın belirli zamanlarında caretta carettaların ortaya çıkmasına ve denize yolcuğuna da ev sahipliği yapmaktadır. Bu muhteşem anları canlı olarak izlemek isteyen turistler tarafınca da akın edilen bölge, denizin tadını çıkarmak isteyen kişiler için olduğu kadar, bölgede iyi bir gezi yürüyüşüne çıkmak isteyen kişiler içinde avantajlıdır.

Genel olarak evlerin ahşap ve tahtadan yapılmış olduğu Olimpos tatil köyünü ziyaret etmek ve iyi zamanlar geçirmek isteyen kişiler için çalışma saatleri, hangi günler açık olduğu ve kapanış saatleri de oldukça bilinmesi gereken kuralların başında yer almaktadır. Yaz ve kış aylarına göre özel olarak çalışma saatlerinin belirlenmiş olduğu Olimpos’ta, yaz döneminde 09:00’da açılış yapılmaktadır. Öğle molası ya da farklı mola vermeden açık olan Olimpos’un kapanış saati ise 19:00’dır. Kış aylarında ise 1 saat erken açılan Olimpos, sabah saat 08:00’da açılmaktadır. Kapanış saati ise 17:00 olarak geçmektedir. Hafta içi ziyaretçilere açık olan Olimpos, aynı zamanda Cumartesi ve Pazar hafta sonu içinde açıktır. Dini bayramlardan olan Ramazan ve Kurban bayramının ilk günü 13:00’dan sonra açık olan Olimpos, bu saat öncesinde kapalıdır.

Olimpos Açılış Saati
08:00
09:00

Olimpos Kapanış Saati
19:00

Olimpos Çalışma Saatleri
08:00-19:00 (Yaz Aylarında)
09:00-19:00 (Kış Aylarında)

Arama Terimleri: Olimpos açılış saati, Olimpos kapanış saati, Olimpos çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap