Finansbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Finansbank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Finansbank açılış saati kaçta? Finansbank kapanış saati kaçta? Finansbank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Finansbank Çalışma Saatleri

Ülkemizde halka açık olarak kurulmuş olan ilk özel sektör banka olma özelliğini taşıyan Finansbank, 1987 yılında kurulmuştur. Kuruluşu Hüsnü Özyeğin’e ait olan banka, daha sonra çalışmalarına hız vermiş ve 1999 senesinde de taksitli kredi kartı yapılabilen Galaxy Card’ı hayata geçirerek, bankacılık sektörüne yeni bir boyut getirmiştir. Hayata geçirilen kart ise daha sonraki yıllarda CardFinans olarak değiştirilmiştir.

Ülkemizin önde gelen bankalarından birisi olan Finansbank, 2016 yılında ise Katar’daki en önde gelen bankalarından birisi olan QNB Group ile özel anlaşmaya gitmiş ve bu firma tarafınca satın alınmıştır. Özel anlaşmalar sonucunda ortaklığa gitmiş olan Finansbank’ın adı ise bu tarihten sonra QNB Finansbank olarak basına tanıtılmış ve yeni ismi ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Ülkemizde en fazla çalışan kadroya sahip bankalar arasında lider konumda bulunan QNB Finansbank, yaklaşık 13 bine yakın personeli ve 600’den fazla şubesi ile işlemlerinize sağlamanız için aralıksız olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda her geçen gün daha farklı bölgelerde şube açma girişiminde bulunan lider banka, mobil bankacılık işlemleriniz için uygulamalara da yer vermektedir.

QNB Finansbank müşterileri tarafından şubeye gitmek ve çeşitli işlemleri sorunsuz halledebilmek adına merak edilen soruların başında, ilgili bankaya ait olan çalışma saatleri gelmektedir. Sabah ilk olarak kapılarının kaçta açıldığı ve akşam saatlerinde en geç kaçta işlem yapılabileceği gibi sorulara yanıt arayan kişiler için sunduğumuz hizmetlerde, QNB Finansbank hakkındaki kapanış ve açılış saatlerine ulaşabilirsiniz. Öncelikli olarak Türkiye’de hizmet sağlayan pek çok farklı bankalar gibi yalnızca hafta içi açık olarak hizmet sunan Finansbank, Pazartesi’den Cuma’ya kadar sabah ilk olarak 09:00 sularında açılmaktadır. Bu saatten sonra öğlen 12:30’a kadar açık kalan QNB Finansbank, yaklaşık 1 saat öğle arası vermekte ve 13:30’dan sonra ise tekrar hizmet vermek üzere açılmaktadır. Milyonlarca müşteriye sayısız işlemlerin yapılabilmesi için hizmet veren QNB Finansbank’ın kapanış saati ise 17:30’dur. Cumartesi ve Pazar günleri açık olmayan QNB Finansbank, ayrıca dini ve milli bayramlardaki resmi tatillerde müşterilerine kapalıdır.

Finansbank Açılış Saati
09:00

Finansbank Kapanış Saati
17:00

Finansbank Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Finansbank müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Finansbank açılış saati, Finansbank kapanış saati, Finansbank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap