Takashimaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Takashimaya Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Takashimaya çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Takashimaya müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Takashimaya şikayet hattına erişebilirsiniz. Takashimaya müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Takashimaya Çağrı Merkezi Numarası

Bazı markalar kendi içinde tarih yazar ve uzun yıllar boyunca her şart altında üstelik giderek genişleyerek ilerlemeye devam eder. İşte buna verilebilecek olan en güzel örneklerin başında hiç tartışmasız bir biçimde tamı tamına 1831 yılından hizmet veren Takashimaya firması gelmektedir. Firma Japonya menşeilidir. Başlangıçta küçük bir kimono dükkanı olarak kurulan firma bugün dünya çağında elit bir kesime hitap eden gelinlik, lüks tüketim ürünleri, giysiler ve her türden eşyanın satıldığı bir perakende mağazasıdır. Markanın ürün gamı dünya çapında giderek genişlemektedir. Firmanın ülkemizde bir merkezi mevcut değildir. Dünya çapında hizmet verdiği çağrı merkezi numarası ise +65 6738 1111 biçimindedir.

Takashimaya çağrı merkezi numarası  +65 6738 1111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Takashimaya Müşteri Hizmetleri Numarası

Firmanın internet sitesi incelendiğinde net bir biçimde görüleceği firmada başka yerde bulunamayacak özgünlükte ve güzellikte üstelik fiyat olarak da ürün kalitesi göz önüne alındığı zaman son derece özgün ürünleri vardır. Türkiye’de olmanıza rağmen bu ürünleri temin etmek isterseniz müşteri hizmetleri numarası olan +65 6738 1111 arayabilir ve ürünleri nasıl alabileceğinize dair müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşebilirsiniz. Elbette Türkçe olarak konuşamayacağınız için iyi derece İngilizce bilmeniz ve kendinizi net bir biçimde ifade edebilmeniz gerekir. Eğer Japonca bilen birisi vasıtası ile bu görüşmeyi yaparsanız çok daha avantajlısınızdır. Ya da dilerseniz firmanın  contact-csc@takashimaya.com.sg elektronik posta adresine elektronik posta atabilirsiniz. Burada tercih tamamen size kalmış durumdadır.

Takashimaya müşteri hizmetleri numarası  +65 6738 1111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Takashimaya Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Firma ile başka bir alanda görüşmek isterseniz örneğin Türkiye’de satışını yapmak isterseniz ya da bayilik almak isterseniz ve bu durumda şirket yetkilileri ile doğrudan görüşmek isterseniz o zaman yine yapacağınız şey üstte yer alan numarayı arayarak hangi konuda görüşmek istediğinizi bildirmenizdir. Burada bilinmesi gereken en temel husus firmanın çalışma saatleridir. Firma 10.00 ile 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. O yüzden bu saatler içinde firmanın aranması gerekir.

Takashimaya müşteri hizmetlerine direk bağlanma  +65 6738 1111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Takashimaya Şikayet Hattı 

Eğer bir biçimde firmadan ürün aldınız ama bir sorun yaşıyor iseniz o zaman yine yaşadığınız sorunu şikayet etmek için ister yukarıda yer alan numarayı arayarak şikayetinizi iletebilir ya da e-mail atabilirsiniz.

Takashimaya şikayet hattı  +65 6738 1111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Takashimaya müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Takashimaya şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Takashimaya Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

 +65 6738 1111

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Takashimaya çağrı merkezi numarasına  +65 6738 1111 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : 391A Orchard Yolu Singapur 238873
Telefon :  +65 6738 1111

Arama Terimleri: Takashimaya iletişim bilgileri, Takashimaya telefon no, Takashimaya irtibat tel, Takashimaya canlı destek, Takashimaya müşteri temsilcisi

Yorum Yap