Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Eski adı Gülhane Askeri Tıp Akademisi olan hastane, 1891 yılında II. Abdülhamid tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Fakat günümüzde Ankara Keçiören’de Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Randevu sistemi ile çalışan bu hastanede pek çok farklı alanda poliklinik bulunmaktadır. Buna bağlı olarak da bu hastaneden tedavi hizmeti almak isteyen ya da herhangi bir sebepten dolayı iletişim kurmak kişiler hastanenin iletişim numaralarına ihtiyaç duymaktadırlar.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası ile kişiler hastane personelleriyle kolay bir şekilde iletişime geçerek tedavi görmek istedikleri poliklinik için randevu oluşturabilirler. Hastanenin çağrı merkezi numarası 0312 304 20 00 olup fax numaraları ise 0312 304 27 00 ya da 0312 304 21 50’dir. Bu numaralar ile irtibata geçerek bilgi almak, bir konuda görüş ve şikayet bildirmek mümkündür.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, çağrı merkezi numarası ile aynıdır. Bu numara sayesinde kişiler hastane personelleriyle irtibata geçip çalışma saatleri, görev yapan doktorlar, randevu oluşturma ya da randevu iptali gibi pek çok diğer işlemi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler. Ayrıca bu numaralara 7/24 ulaşmak mümkündür.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Direkt Bağlanma

Hastane personelleriyle direkt olarak iletişime geçmek isteyen pek çok kişi, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi direkt bağlanma hizmetinin bulunup bulunmadığını merak etmektedir. Yukarıda belirtilmiş olan çağrı merkezi ve fax numaraları ile kişiler herhangi bir şekilde Sağlık Bakanlığı ile irtibata geçip yönlendirme yapılmadan direkt olarak hastane personelleri ile iletişim kurabilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Şikayet Hattı

Pek çok kişi gerek tedavi gördüğü doktordan ve hizmet veren diğer personellerden gerekse kötü hizmetten memnun kalmayabilir. Bu noktada kişiler hastaneye şikayette bulunmak isteyebilirler. Buna bağlı olarak da Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı kişilerin hastaneye ulaşmak istedikleri bir başka numara olmaktadır. Bu durumda kişiler ALO 184 hattını arayarak Sağlık Bakanlığı’na şikayetlerini iletebilmektedirler.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

(0 312) 304 20 00

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarasına (0 312) 304 20 00 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim
Adres : General Dr.Tevfik Sağlam Cd. No:1 Etlik / Ankara Posta Kodu: 06010
Fax : (0 312) 304 27 00    –    (0 312) 304 21 50
Telefon : (0 312) 304 20 00

Arama Terimleri: Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon no, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi irtibat tel, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi canlı destek, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri temsilcisi, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi şikayet hattı, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri numarası, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi numarası, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim numarası, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi çağrı merkezi, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap