Ipsos Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ipsos Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ipsos çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Ipsos müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Ipsos şikayet hattına erişebilirsiniz. Ipsos müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Ipsos Çağrı Merkezi Numarası

Ipsos, Didier Truchot tarafından Fransa’nın Paris kentinde 1975 yılında kurulmuştur. 1990-1998 yılları arasında firma, Latin ve Kuzey Amerika’ya yayılmıştır. 1990 yılından bu yana, grup çok sayıda şirket kurup bir o kadarını da satın almıştır. Şirket, 1 Temmuz 1999’dan bu yana Paris Menkul Kıymetler Borsası’nda halka açık olarak işlem görmektedir.  2011 Ekim ayında şirket, Synovate’i satın almış ve dünyanın en büyük araştırma şirketleri arasındaki yerini perçinlemiştir. Şirket ve araştırmalarına dair herhangi bir soru için çağrı merkezi numarası 0 (216) 587 1111’dir.

Ipsos çağrı merkezi numarası 0216 587 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ipsos Müşteri Hizmetleri Numarası

Şirketin Türkiye’deki merkez ofisi, İstanbul Maltepe’de bulunmaktadır. Ayrıca Şişli’de

Ipsos Research Plato isimli şirkete bağlı bir araştırma merkezi yer almaktadır. İzmir ve Ankara’da ise saha koordinasyon merkezleri mevcuttur. Hızla değişen ve gelişen dünyada, bu dönemde sağlam kararlar alınması için güvenilir bilgiye olan gereksinim hiç olmadığı kadar fazladır. Şirket, müşterilerinin salt bir veri sağlayıcısından daha fazlasına ihtiyaç duyduğunu düşünmektedir. Müşteriler, doğru ve ilgili bilgiyi üretmeyi bilen ve bunları aksiyona dönük gerçeklere dönüştürebilen iş ortaklarına gereksinim duymaktadır. Şirketin sağlamış olduğu bu hizmetleri daha etraflıca duyabilmek için müşteri hizmetleri numarası 0 (216) 587 1111’dir.

Ipsos müşteri hizmetleri numarası 0216 587 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ipsos Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Şirket, sadece herhangi bir alanda en net ölçümleri yapmamakta; aynı zamanda meraklı ve tutkulu uzmanları sayesinde, bu ölçümleri toplum, pazarlar ve insanla ilgili gerçek bir anlayış sunmak üzere şekillendirmektedir. Bunu gerçekleştirmek için teknolojinin tüm imkanlarından olabildiğince yararlanan şirket; yaptığı her işte yalınlık, güvenlik, içerikte sağlamlık ve hız prensipleriyle hareket etmektedir. Böylelikle müşteriler daha etkili, akıllı ve cesur hareket edebilmektedir. Şirketin hizmetlerine yönelik spesifik konularda bilgi almak için yukarıda yer alan iletişim numarasından erişim sağlanabilir.

Ipsos müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 587 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ipsos Şikayet Hattı

Şirket, kurumsal ve yenilikçi bir anlayışla yönetilmekte olup müşterilerine çağın gerektirdiği tüm donanımı sağlamaktadır. Bu da müşterilerin, şirketin faaliyetlerinden bir hayli memnun kalmasını sağlamaktadır. Şirkete yönelik tüm şikayet, soru, öneri ve görüşler yukarıda yer alan telefon numarası üzerinden yetkililere anında iletilebilir.

Ipsos şikayet hattı 0216 587 11 11 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Ipsos müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Ipsos şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Ipsos Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 587 11 11

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Ipsos çağrı merkezi numarasına 0216 587 11 11 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Adres : Centrum İş Merkezi Aydınevler Sanayi Cd. No:3 34854 Kuçukyali Maltepe, İstanbul
Telefon : (+90) 216 587 1111

Arama Terimleri: Ipsos iletişim bilgileri, Ipsos telefon no, Ipsos irtibat tel, Ipsos canlı destek, Ipsos müşteri temsilcisi, Ipsos şikayet hattı, Ipsos müşteri hizmetleri numarası, Ipsos çağrı merkezi numarası, Ipsos iletişim numarası, Ipsos çağrı merkezi, Ipsos müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap