Emlakjet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emlakjet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Emlakjet çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Emlakjet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Emlakjet şikayet hattına erişebilirsiniz. Emlakjet müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Emlakjet Çağrı Merkezi Numarası

2006 yılında kurulan Emlakjet, kendine duymuş olduğu güvenle emlak aramada yepyeni bir dönem başlatmıştır. Kısa zaman zarfında, emlak seri ilan sektörünün en çok tıklanan sitelerinden biri olmayı başarmıştır. Site, bireysel kullanıcılarının ve kurumsal iş ortaklarının hayal ettiği yeni nesil özellikleri ve teknolojik altyapıyı adım adım oluşturmuş olup bunu geliştirmeye hızla devam etmektedir. Site ve siteye ilişkin tüm hususlarda kapsamlı bilgi için çağrı merkezi numarası (0850) 312 73 73 aranabilir.

Emlakjet çağrı merkezi numarası 0850 312 73 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Emlakjet Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurulduğu günden beri izlediği stratejiyle 500 bin ilan, aylık 5 milyon ziyaretçi ve 100’ü aşkın çalışan sayısına ulaşan site, 2014 yılında ülkemizde büyümekte olan internet girişimlerine yatırım yapan iLab Holding bünyesine katılmıştır. Site, ev arayanların hayallerindeki evi bulması, iş ortağı olunan emlak ofislerinin ilan girdikleri tüm ev ve ofislerin aynı gün tutulması için yoluna aynı inançla devam etmektedir. Her zaman aynı anlayışla hareket eden ve bu doğrultuda strateji belirleyen siteye ilişkin tüm sorular, müşteri hizmetleri numarası (0850) 312 73 73 üzerinden yöneltilebilir.

Emlakjet müşteri hizmetleri numarası 0850 312 73 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Emlakjet Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Her türlü ev, iş yeri ve bilumum ilanların verilebildiği site, tüm işleyişi kurumsal bir şekilde yönetmekte ve yönlendirmekte; kullanıcının ne aradığına yönelik bir anlayış doğrultusunda satılacak veya kiralanacak unsurun özelliklerine yer verilmesini sağlamaktadır. Kullanıcı hangi parametrelerde ne arıyorsa site içerisinde seçimini yapmakta ve o şekilde ilerlemektedir. Böylelikle aradığına veya istediğine ulaşması daha da kolaylaşmaktadır. Teknolojik imkanlardan tam anlamıyla yararlanan ve her geçen gün kendini bu kapsamda yenileyen sitenin işleyişine veya özelliklerine yönelik herhangi bir konuda yukarıdaki numaradan direkt bağlanılıp ilgiliden bilgi alınabilir.

Emlakjet müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 312 73 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Emlakjet Şikayet Hattı

Kurumsal bir anlayışla yönetilen ve yenilikçi yaklaşımlara sürekli açık bir strateji yürüten site, sektörde uluslararası standartları ve kaliteyi yakalamaya yeterince özenmektedir. Bu durum, sitenin pozitif yönde gelişmesi ve kullanıcıların aradıklarına tam olarak yönelebilmesi için de oldukça mühimdir. Site ve sunduğu hizmetlere yönelik tüm şikayet, soru, görüş ve öneriler yukarıdaki numaradan yetkililere anında iletilebilir.

Emlakjet şikayet hattı 0850 312 73 73 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Emlakjet müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Emlakjet şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Emlakjet Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 312 73 73

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Emlakjet çağrı merkezi numarasına 0850 312 73 73 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : EMLAKJET İNTERNET HİZMETLERİ VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI ANONİM ŞİRKETİ
Adres : İçerenköy Mh. Üsküdar-İçerenköy Yolu Cad. VIP Plaza No:10 Kat:14 D:14 Ataşehir / İstanbul
E-Posta : info@emlakjet.com
Telefon : 0850 312 73 73
Faks Numarası : 0216 576 76 92

Arama Terimleri: Emlakjet iletişim bilgileri, Emlakjet telefon no, Emlakjet irtibat tel, Emlakjet canlı destek, Emlakjet müşteri temsilcisi, Emlakjet şikayet hattı, Emlakjet müşteri hizmetleri numarası, Emlakjet çağrı merkezi numarası, Emlakjet iletişim numarası, Emlakjet çağrı merkezi, Emlakjet müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap