Rize Ses Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rize Ses Turizm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Rize Ses Turizm çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Rize Ses Turizm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Rize Ses Turizm şikayet hattına erişebilirsiniz. Rize Ses Turizm müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Rize Ses Turizm Çağrı Merkezi Numarası

Rize Ses Turizm 1987 yılından beri aktif olarak hizmet vermektedir. Firmanın sahibi Salih Yavuz’dur. Firma ilk kurulduğu andan itibaren önce bölge halkına daha sonra da tüm Türkiye’deki yolcularına üst düzey hizmet vermeyi prensip haline getirmiştir.

Firma, araçlarındaki üstün konfor ve müşteri memnuniyetine önem veren uzman kadroyla her daim işini en iyi şekilde yapmayı hedeflemiştir. Firma 44 acentesiyle ve 12 adet aracıyla tam kapasite müşterilerine hizmet vermektedir. Firmanın çağrı merkezine 0 ( 464 ) 217 05 96 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Rize Ses Turizm çağrı merkezi numarası 0464 217 05 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rize Ses Turizm Müşteri Hizmetleri Numarası

Firma 2000 yılından itibaren Türkiye genelinde Rize Ses Seyahat adı altında hizmet vermektedir. Karadeniz’den başlayıp ülkenin en batı illerinden olan Edirne iline kadar güzergâhı bulunan firma büyüklüğünü de bu sayede kanıtlamıştır. Müşteri memnuniyeti ve geri dönüşlere önem veren firma, araçlarında ve personellerinde her daim yenilikler ve geliştirmeler yaparak öncü firmaların arasına girmeyi başarmıştır.

Genel merkezi Rize’de bulunan firmanın büyük illerde de acenteleri bulunmaktadır. Bu acenteler ile müşterilerine sınırsız hizmet sunmaktadır. Türkiye içerisinde 90 duraktan oluşan yol haritası ile geniş çaplı bir ulaştırma hizmeti sağlamaktadır. Firmanın müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0 ( 464 ) 217 05 96 numaralı telefonu tuşlayabilirsiniz. Ardından firma hakkında merak ettikleriniz ve sorularınızı müşteri hizmetleriyle paylaşabilirsiniz.

Rize Ses Turizm müşteri hizmetleri numarası 0464 217 05 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rize Ses Turizm Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Gelişen teknolojiyle birlikte artık bilet alım satım işlemleri, rezervasyon işlemleri, iptal işlemleri vb. işlemler online olarak yapılmaktadır. Firma da bu yeniliğe ayak uydurmuş ve birçok online satış sitesi ile anlaşma yaparak biletleri müşterilerinin hizmetleri sunmuştur. İndirimli fiyatlara ve koltuk seçimine de bu siteler aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Firma müşteri memnuniyetine her zaman dikkat etmiş ve bunu üst seviyelerde tutmak için her daim çok çalışmıştır. Öyle ki yapılan geri dönüşlerin yaklaşık %80’inden fazlası olumludur. Firmanın amacı bu oranı daha da yukarılara çıkartmak ve hizmet kalitesini arttırmaktır.

Gün geçtikçe gelişen ve büyüyen firma güzergah listesine yeni duraklar eklemeyi ve müşterilerini daha fazla noktalara ulaştırmayı hedeflemektedir. Firmanın müşteri hizmetlerine 0 ( 464 ) 217 05 96 numaralı telefonu arayarak ulaşabilirsiniz. Ardından gerekli yönergeleri takip ederek direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisi size her türlü konuda yardımcı olacak ve problemlerinizi çözecektir.

Rize Ses Turizm müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0464 217 05 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Rize Ses Turizm Şikayet Hattı

Firma kendine her daim yenilemeye ve çağa ayak uydurmaya çaba göstererek müşterilerin işlerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Günümüz dünyasında çoğu şeyin online gerçekleşmesini göz ardı etmeyip kendi sitesini de kullanıcıların hizmetine sunmuştur. Site üzerinden birçok bilgiye ulaşılabilir. Özellikle en çok tercih edilen kısım online bilet alma bölümüdür. Gideceğiniz güzergahı, saati ve günü ekleyerek biletinizi aratabilirsiniz. Ardından koltuk seçimi ve ödeme kısmını da geçtikten sonra biletinizi online olarak almış olacaksınız. Ayrıca internet sitesi üzerinden iletişim kategorisi altında hem acentelerin hem de araçların iletişim numaraları bulunmaktadır. Bu numaralar aracılığı ile doğrudan ilgili kişilere ulaşabilmektesiniz.

Fiyat listesi, zaman tarifesi, üyelik, mobil uygulama, seyahat rehberi gibi bilgilere de yine site üzerinden erişilebilmektedir. Firma hakkında herhangi bir şikayet, öneri, talep vb. işlemlerinizi 0 ( 464 ) 217 05 96 numaralı telefondan müşteri temsilcilerine ulaştırabilirsiniz. Müşterinin isteklerini her daim gerçekleştirmeyi çabalayan firma bu konuda her türlü geri dönüşü dikkate alarak kendini geliştirmektedir. Ayrıca rizesesseyahat@gmail.com adresinden de firmaya mail atıp yetkili kişilerce cevaplanmasını bekleyebilirsiniz.

Rize Ses Turizm şikayet hattı 0464 217 05 96 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Rize Ses Turizm müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Rize Ses Turizm şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Rize Ses Turizm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0464 217 05 96

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Rize Ses Turizm çağrı merkezi numarasına 0464 217 05 96 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

E-Posta : rizesesseyahat@gmail.com
Telefon : 0464 217 05 96

Arama Terimleri: Rize Ses Turizm iletişim bilgileri, Rize Ses Turizm telefon no, Rize Ses Turizm irtibat tel, Rize Ses Turizm canlı destek, Rize Ses Turizm müşteri temsilcisi

Yorum Yap