Şahinbey Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şahinbey Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Şahinbey Belediyesi çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Şahinbey Belediyesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Şahinbey Belediyesi şikayet hattına erişebilirsiniz. Şahinbey Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

Gaziantep ilimizin üç merkez ilçesinden biri olan Şahinbey, ülkemizdeki en gözde ilçelerinden birisidir. Bulunduğu konum itibarıyla ülkemizin güzide yerlerinden birisidir. Şahinbey Belediyesi de bu güzide şehrimiz için özenle çalışmalarını sürdürüyor ve ilçenin kalkınması için ellerinden gelen çabayı yapıyorlar. Kuruma belirli istek, soru ve sorunlarınızı ulaştırmak için çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Kurumun çağrı merkezi numarası 0 (342) 232 1111. Bu numarayla kuruma ulaşabilir ve belirli sorularınıza cevaplar bulabilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi çağrı merkezi numarası 0 342 232 1111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Kurum, Şahinbey ilçesinin gelişimi ve değişimi için insanlara hizmet vermeye devam ediyor. Belediye halkın daha konforlu yaşaması için hem kısa süreli hem de uzun vadeli projelerle çalışmalarını sürdürüyor. Kurum, Şahinbey halkıyla birebir iletişim kurabilmek için müşteri hizmetleri numarası ve benzeri ulaşım imkanları sunuyor. Kurumla ilçe hakkında veya istekleriniz, sorularınız hakkında iletişim kurmak isterseniz kurumun müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz. Kurumun Müşteri Hizmetleri Numarası 0 (342) 232 1111. Bu numarayla kuruma ulaşabilir, görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi müşteri hizmetleri numarası 0 342 232 1111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kurum verdiği hizmetlere önemle devam ediyor. Gaziantep gibi güzide bir ilimizin güzide ilçesi Şahinbey için çalışmalarını sürdüren belediyeyle ilgili tüm sorularınızın cevaplarını yukarıda verdiğimiz  numaralardan bulabilirsiniz. Kuruma direkt bağlanmak için yukarıda verilen numaraları arayabilirsiniz ve direkt bağlantı kurabilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0 342 232 1111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şahinbey Belediyesi Şikayet Hattı

Kurum halkın konforu ve rahatını düşünerek hizmetlerine devam etmektedir. Eğer bir sıkıntıyla karşı karşıya kalırsanız kurumun şikayet hattına bağlanabilir, sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Yukarıda verilen numaralarla şikayet hattına ulaşabilir, soru ve sorunlarınızı dile getirebilirsiniz. Şikayet hattına belirli saatler içerisinde bağlanabilir ve kurumla ilgili problemlerinizi aktarabilmektesiniz. Kuruma yukarıda verilen numaralarla bağlanabilir ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Kurum halkının şikayetlerini dinleyip, çalışma planlarını ona göre sürdürmeye devam ediyor. Verilen numaralarla iletişim kurabilirsiniz. Her türlü sorun, şikayetlerinizi kuruma ulaştırabilir ve bunların çözümleri için iletişim kurabilirsiniz. Şikayet hattı bu gibi sorunlarınız için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Şahinbey Belediyesi şikayet hattı 0 342 232 1111 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Şahinbey Belediyesi müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Şahinbey Belediyesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Şahinbey Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0 342 232 1111

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Şahinbey Belediyesi çağrı merkezi numarasına 0 342 232 1111 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : Şahinbey Belediyesi
Adres : Kolejtepe Mahallesi Yeşilcami Cad. No:8 Şahinbey / GAZİANTEP
Kep E-Posta Adresi : sahinbeybld@hs01.kep.tr
Telefon : 0 342 232 1111
Faks Numarası : 0 342 232 3445

Arama Terimleri: Şahinbey Belediyesi iletişim bilgileri, Şahinbey Belediyesi telefon no, Şahinbey Belediyesi irtibat tel, Şahinbey Belediyesi canlı destek, Şahinbey Belediyesi müşteri temsilcisi, Şahinbey Belediyesi şikayet hattı, Şahinbey Belediyesi müşteri hizmetleri numarası, Şahinbey Belediyesi çağrı merkezi numarası, Şahinbey Belediyesi iletişim numarası, Şahinbey Belediyesi çağrı merkezi, Şahinbey Belediyesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Rami Güler 8 Şubat 2023

Yorum Yap