Burgan Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Burgan Bank Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri


Bu makalemiz Burgan Bank açılış saati kaçta? Burgan Bank kapanış saati kaçta? Burgan Bank çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Burgan Bank Çalışma Saatleri

Yatırım ve kurumsal bankacılık öncülüğünde ilk olarak 1989 yılında, Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş. tarafından kurulmuş olan Burgan Bank, kurulduğu yıldan beridir yaklaşık 12 yıl süre ile tek şubesi ile birlikte hizmetlerin sürdürmüştür. 2001 yılına kadar bir şubesi bulunan Burgan Bank, daha sonra Bank Ekspres’i satın almış ve hizmetlerini sürdürmeye devam etmiştir. Kuveyt merkezli olan Burgan Bank, 2006 yılında ise Eurobank GF ile ortaklığa gitmiş ve bankanın ismi ise bu tarihten sonra Eurobank Tekfen adı ile hizmet vermeye başlamıştır. Ancak daha sonra şuan ki adını taşıyan Burgan Bank Holding tarafında 2012 yılı içerisinde hissenin büyük bir kısmının satın alınması ile birlikte Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde bankacılık sektörünün lideri olmayı başarmıştır.

Ülkemizde toplamda 41 adet şubesi bulunan banka, ihtiyaç kredisi ve esnaf kredisi seçeneklerini sağlamaktadır. Acil olarak paraya sıkışan ve herhangi bir yakınından yeterli sayıda para alamayacak olan kişiler için avantajlı bankalardan birisi olan Burgan Bank, maaş ve bazı kriterler doğrultusunda kolay şekilde düşük faizli kredi avantajlarına yer vermektedir. Aynı zamanda internet üzerinden de kredi başvurularını kabul etmekte olan Burgan Bank, şubeye gitmek ve işlemlerini müşteri temsilcileri ile birebir gerçekleştirmek isteyen kişilere de şans vermektedir.

Kolay şekilde ve kısa süre aralıklarında kredi almak isteyen ve kendilerine özel olarak hesap açtırmak isteyen müşteriler tarafından, ilgili bankanın kaçta açıldığı ve kapanış saatlerinin kaç olduğu soruları yaygın olarak sorulmaktadır. Öncelikle hafta sonu hiçbir banka şubesinin açık olmamasını sağlayan Burgan Bank, yalnızca hafta içi ve resmi mesai saatleri aralığında açık olmaktadır. Sabah ilk olarak 09:00’da açılan Burgan Bank banka şubeleri öğlen 12:00 itibari ile kapanmaktadır. Yaklaşık 1 saat mola veren Burgan Bank, 13:00’da yeniden aktif olarak şubelerini açmakta ve müşterilerinin işlem yapabilmesine olanak tanımaktadır. İlgili bankanın günlük son kapanış saati ise 17:00 olarak görülmektedir. Dini bayramlarda da hiçbir şekilde hizmet sunmayan Burgan Bank, aynı zamanda 1 Mayıs, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatillerde de kapalıdır.

Burgan Bank Açılış Saati
09:00

Burgan Bank Kapanış Saati
17:00

Burgan Bank Çalışma Saatleri
09:00-12:00
13:00-17:00

Burgan Bank müşteri hizmetleri numarası adlı makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

Arama Terimleri: Burgan Bank açılış saati, Burgan Bank kapanış saati,Burgan Bank çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap