Fibabanka Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Fibabanka Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Fibabanka açılış saati kaçta? Fibabanka kapanış saati kaçta? Fibabanka çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Fibabanka Çalışma Saatleri

Ülkemizde en fazla İstanbul’daki şubesi bulunan ve ilk olarak 2010 yılında hizmet vermeye başlamış olan Fibabanka’nın kuruluşu ise Fiba Grup tarafından gerçekleşmiştir. KOBİ bankacılığı, ticari bankacılık ve tarım bankacılığı gibi hizmetleri sorunsuz olarak karşılamakta olan Fibabanka, ülkemizde yer alan 81 ilin tamamında şubelere sahip olmakta ve sorunsuz olarak çalışmalarına devam etmektedir. Günümüzde insanların paraya oldukça ihtiyaç duyması ve aldıkları maaşların yetmemesi ile birlikte borçlu kalmaları sıkça görülmektedir.

Şirket ya da yakın çevresine ciddi anlamda borca giren kişiler, destek alabilmek adına çözüm yolu arayışı içerisine girmektedir. Bahsedilen ihtiyaçlar doğrultusunda hayati önem taşımakta olan bankalar, bazı seçenekler göz önüne alınarak, kişi ya da firmalara çeşitli kredi destekleri vermektedir. Verilen krediler, eski yıllarda yüksek faizli olarak görülmüş olsa da, ülkemiz resmi kurumları tarafınca yapılan anlaşmalar neticesinde, son yıllarda bu kredi faizlerinin oldukça düşük olması sağlanmıştır. Buna göre acil maddi destek arayan insanlar, kredi desteği veren bankaların kapısına koşmaktadır. Düşük faizli kredi desteği sağlamakta olan bankalar arasında bulunan Fibabanka esnaf ve işletmeler için verdiği destek ile hızla büyümeyi sağlamış ve ülke genelindeki müşteri kapasitesini gittikçe artırmayı başarmıştır.

Yeni hesap açmak, para çekmek, EFT ve HAVALE yapmak isteyen kişiler tarafından Fibabanka şubelerinin nerede olduğu, hangi saat aralıklarında açık olduğu, kapanış saatleri ve tatil günlerinin ne zaman olduğu gibi sorular yaygın olarak sorulmaktadır. Bankacılılık sektöründe genel olarak belirlenmiş olan mesai saatlerine dikkat ederek ve şubelerinin bu saatler arasında açık olmasına özen gösteren Fibabanka, hafta sonları açık değildir. Yalnızca hafta içi ve resmi tatillerin dışında açık olan Fibabanka’nın açılış saati ise sabah 09:00’dır. Öğlen 12:30’a kadar aralıksız olarak açık olan Fibabanka şubeleri, 12:30’dan itibaren 13:30’a kadar öğlen molası vermekte ve müşterilere kapalıdır. 13:30’dan sonra yeniden halka açık olan Fibabanka şubelerinin kapanış saati ise 17:00’dır. İhtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi gibi çeşitleri sorunsuz olarak veren Fibabanka, milli ve dini bayramlarda ise şubelerini kapatmaktadır.

Fibabanka Açılış Saati
09:00

Fibabanka Kapanış Saati
17:00

Fibabanka Çalışma Saatleri
09:00-12:30
13:30-17:00

Fibabanka müşteri hizmetleri adlı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Fibabanka açılış saati, Fibabanka kapanış saati, Fibabanka çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap