Spigen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Spigen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Spigen çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Spigen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Spigen şikayet hattına erişebilirsiniz. Spigen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Spigen Çağrı Merkezi Numarası

2004 yılında Güney Kore’de kurulan Spigen şu anda dünyanın en iyi telefon aksesuar markasıdır. Güney Kore’de başlayan bu serüvenimizde alışılmış tasarımların sınırına çıkarak tüm dünyaya yayıldık. Türkiye’de de sitemizin dışında birçok farklı noktada satış yapmaktayız. Apple, Huawei, Xiaomi, Asus, LG, HTC, Sony ve daha birçok markaya ait aksesuarlar bulunmaktadır. Sadece telefon aksesuarları değil aynı zamanda güzellik maskeleri üretimi yapmakta ve Kore kozmetiğini size sunmaktayız. Sizlerin bize daha iyi ulaşması için ise Türkçe hizmet veren çağrı merkezimizi ve e-posta hizmetimizi kurduk.

Spigen çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Spigen Müşteri Hizmetleri Numarası

Dünyanın en ünlü telefon aksesuarı markası olarak müşterilerimize en hızlı şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. 0212 260 2525 numarasını tuşlayarak çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Ayrıca info@spigen.com.tr e-posta adresimizi de kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz hafta içi saat 09.00 – 18.00 saatleri arasında çalışmaktadır. 0546 269 2525 numarası ile Whatsapp üzerinden mesaj atabilirsiniz. D&R, Hepsiburada, Amazon, N11, Trendyol, MediaMarkt, Gittigidiyor ve Teknosa gibi satış noktalarımızdan da ürünlerimiz hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Spigen müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Spigen Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Alışverişiniz sırasında bize danışmak istediğiniz ya da bilgi almak istediğiniz bir durum olduğu zaman müşteri hizmetlerimize bağlanabilirsiniz. Spigen müşteri hizmetleri birçok çalışanıyla hizmet vermekte ve en hızlı şekilde size cevap vermeyi amaçlamaktadır. Haftanın beş günü çalışan müşteri hizmetlerimize 0212 260 2525 numaralı çağrı merkezimizle ve 0546 269 2525 Whatsapp hattımızla ulaşabilirsiniz. Hafta sonu veya mesai saatleri dışında gönderilen mesajlara bir sonraki iş gününde dönüş yapılmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Spigen müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Spigen Şikayet Hattı

Sitemiz üzerinden yapılan alışverişlerde, siparişin teslim gününden itibaren 15 gün içerisinde alıcı ürünü iade edilebilir veya değişim yapabilir. İade ve değişim için lütfen iade maili atınız. İade edilen ürünün ücreti ise 40 gün içerisinde alıcıya iade edilmektedir. Bunun dışında sitemiz üzerinden almış olduğunuz Spigen marka ürünler ile ilgili şikayetlerinizi 0212 260 2525 çağrı merkezimiz üzerinden bize iletebilirsiniz. Ayrıca 0546 269 2525 Whatsapp hattımız ve e-posta adresimiz üzerinden de şikayetlerinizi gönderebilirsiniz. Satış noktalarımız üzerinden aldığınız ürünlerin iade ve değişim işlemlerini ürünü aldığınız yetkili satıcı üzerinden yapmanız gerekmektedir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Spigen müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Spigen şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Spigen Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Spigen çağrı merkezi numarasına 0212 260 25 25 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Spigen Türkiye
Anka Mobil Tedarik Anonim Şirketi
OFİS
Adres: Maslak Ağaoğlu 1453 T4 B Blok No:1/U/B111 Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0212 260 25 25

Whatsapp Hattı: 0546 269 2525

E-Posta: info@spigen.com.tr

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Spigen iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren Spigen sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Spigen iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: Spigen iletişim bilgileri, Spigen telefon no, Spigen irtibat tel, Spigen canlı destek, Spigen müşteri temsilcisi, Spigen şikayet hattı, Spigen müşteri hizmetleri numarası, Spigen çağrı merkezi numarası, Spigen iletişim numarası, Spigen çağrı merkezi, Spigen müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap