İGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İGS Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

İGS çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde İGS müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden İGS şikayet hattına erişebilirsiniz. İGS müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

İGS Çağrı Merkezi Numarası

Günümüz erkekleri kadınlar kadar giyimine özen göstermektedir. Özellikle iş yerindeki saygınlığını artırmak ve kendini daha şık göstermek isteyen erkekler kaliteli giyim ürünlerini tercih etmektedir. İGS yarım asırdan fazla giyim sektöründe yer almaktadır. Kaliteden ödün vermeden üretimlerini gerçekleştirmektedir. Kullanmış olduğu kumaşın kalitesi dikiş kalitesiyle birleşerek ortaya mükemmel ürünler çıkmaktadır. Her geçen gün koleksiyonuna yenilerini ekleyerek modaya uyum sağlayan kıyafetleri de müşterilerine sunmaktadır. Erkek hazır giyiminde klasik stilde geniş ürün seçeneği firmada bulunmaktadır. Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da üretim tesisi bulunmaktadır. Modern bir giyim tarzını üzerinde görmek isteyen tüm erkekler firmanın ürünlerini tercih ederek farkındalık yaratabilirler. Bütün müşteriler çağrı merkezini arayarak soru ve sorunları hakkında görüşme yapabilirler.

İGS çağrı merkezi numarası 0850 420 04 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İGS Müşteri Hizmetleri Numarası

İGS erkek giyim sektöründe her zaman lider konumda olmuştur. Kalite denilince ilk olarak firmanın ürünleri akıllara gelmektedir. Her mevsim farklı koleksiyonları kişilere sunan mağaza şimdilerde sonbahar- kış koleksiyonu ile dikkatleri çekmektedir. Firmada erkekler için takım elbise, dış giyim ürünleri, ceket, pantolon, triko kazak, gömlek, tişört, Jean pantolon, yelek, eşofman altı gibi giyim eşyalarını birçok çeşitte ve modelde bulabilmeniz mümkündür. İndirimli ve kampanyalı fiyatları inceleyerek alışveriş yapmanız için firmanın internet sitesini inceleyebilirsiniz. İstek ve dilekleriniz için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

İGS müşteri hizmetleri numarası 0850 420 04 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İGS Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

İGS mağazaları ya da internet sitesinde klasik ya da spor giyim tarzından hoşlanan erkekler için üretilmiş çok sayıda seçenek bulunmaktadır. Dar kesim, rahat kalıp ya da geniş kalıp kullanılarak üretilen takım elbiseler ya da ceketler polyester, viskon, yün, keten, ipek ve elastan kumaşlar kullanılarak üretilmektedir. Bu kıyafetlere uygun olan aksesuar ürünlerini de bulabilmeniz mümkündür. Direkt bağlantı kuracak olan kişiler 0 850 420 04 47 numaralı çağrı merkezini arayabilirler. Ayrıca eshop@igs.com.tr adresine mail gönderebilirler.

İGS müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0850 420 04 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İGS Şikayet Hattı

İGS firmasının birçok il ve ilçede mağazaları bulunmaktadır. Kişiler mağazaya giderek ya da internet sitesini ziyaret ederek alışveriş yapabilirler. Kredi kartı ya da kapıda ödeme avantajını kullanabilirler. Ürünlerle ilgili olan şikayetlerinizi müşteri hizmetlerine bildirebilir ya da mail gönderebilirsiniz.

İGS şikayet hattı 0850 420 04 47 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen İGS müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri İGS şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İGS Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 420 04 47

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. İGS çağrı merkezi numarasına 0850 420 04 47 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : İGS
E-Posta : eshop@igs.com.tr
Müşteri Hizmetleri Telefon : 0850 420 04 47

Arama Terimleri: İGS iletişim bilgileri, İGS telefon no, İGS irtibat tel, İGS canlı destek, İGS müşteri temsilcisi, İGS şikayet hattı, İGS müşteri hizmetleri numarası, İGS çağrı merkezi numarası, İGS iletişim numarası, İGS çağrı merkezi, İGS müşteri hizmetleri direk bağlanma

One Response

  1. Birol BİNGÖL 24 Haziran 2022

Yorum Yap