Karaca-Home-iletisim

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Karaca Home çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Karaca Home müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Karaca Home şikayet hattına erişebilirsiniz. Karaca Home müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Cam ve porselen ürünleriyle tanınan Karaca’nın ev tekstili olarak tanıtmış olduğu yeni marka Karaca Home Ocak 2012 tarihinde açılmıştır. Yaklaşık 60 milyon TL ile kurulan Karaca Home piyasaya hızlı bir giriş yapmıştır. Ayrıca TÜYAP zuchex fuarında 1800 metre kare alanda büyük ses getiren bir sunumla dikkatleri üzerine çekmiştir.

Karaca Home Çağrı Merkezi Numarası

İlk olarak porselen sektörü ile faaliyetlerine başlayan ünlü marka, ev tekstil ürünleri ile de 2012 yılında müşterileri ile buluşmuştur. Karaca Home çoğu kişinin aradığı ve tercih ettiği bir marka olarak kendini göstermektedir. Kaliteli ve estetik görüntüde olan ev tekstil ürünlerine bütün herkesin evlerinde rastlayabiliriz. Türkiye’de birçok alışveriş merkezlerinde şubeleri de bulunmaktadır. 500’e yaklaşan bayi sayısı ile size yakın bir şube ile karşılaşmanız yüksek bir ihtimaldir. Sadece yurt içinde değil yurt dışında da koleksiyon tasarımları ile tercih sebebidir. İngiltere, İtalya, İspanya ve Hollanda gibi ülkelerde ürünlerine rastlayabilirsiniz. 2016 yılında ev tekstili ve dekorasyonu sektöründe ‘yılın en başarılı markası’ ödülüne de layık görülmüştür. Gelişimleri takip eden ve kaliteli ürünlerle müşterisinin karşısına çıkan firmanın çağrı merkezleri de bulunmaktadır. Her türlü konuda arayabilirsiniz.

Karaca Home çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Karaca Home Müşteri Hizmetleri Numarası

Bir evde ihtiyaç olunan mobilyalardan ve beyaz eşyalardan hariç ev tekstil ürünlerine de ihtiyacınız olacaktır. Bütün hepsini aynı yerden almak da sizin işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bu ürünlerin kaliteli, renkleri solmayan ve deforme olmayan ürünler olması sizler için önemli bir ayrıntıdır. İşte Karaca Home tam da bu noktada müşterileri ile buluşan bir markadır. Eviniz için gerekli olan nevresim takımları, battaniye, yatak örtüsü, pike, havlu ve bornoz takımları geniş ürün seçenekleri ile kişilere sunulmaktadır. Çocuklar ve bebekler için de gerekli olan uyku setleri, battaniyeler, yorgan, yastık ve banyo setlerini de bulabilirsiniz. Çeyiz setleri ile yeni evlenecek olan kişilerin de her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Mağazadan ya da karaca-home.com internet adresinden alışveriş yapabilirsiniz. İndirimlerden ve hızlı kargo avantajından faydalanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini arayarak her türlü konu hakkında görüşebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Karaca Home müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Karaca Home Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Karaca Home müşteri hizmetleri ile direk bağlantı kurmak isteyen kişiler 0 850 2525 572 telefon numarasını saat 09.00 ile 20.00 saatleri arasında arayabilirler. İstek, dilek ve şikayetler musterideneyimmerkezi@karaca-home.com E posta adresine de iletilmektedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Karaca Home müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Karaca’nın tarihçesini kısaca özetleyecek olursak. 1973 yılında kurulan Karaca piyasadaki dekorlu cam ürünlerinin eksikliğini fark ederek bu alanda bir atılım yapmıştır. O dönemlerde fabrikalar dekorsuz olarak cam ürünleri üretmekteydi. Müşteriler cam dekorlu ürünleri almayı tercih etseler de bu alanda ciddi bir eksiklik mevcuttu. Karaca bu ihtiyacı fark edip dekorlu cam ürünleri üretip toptan olarak satmaya başladı. 90’lı yıllara gelindiğinde en kaliteli porselenlerin üretildiği ham madde olan kaoline yönelerek yurt dışında üretime başladı. Aynı dönemlerde tencere, çatal, bıçak gibi mutfak ürünlerini de kaliteli bir şekilde üretmeye ve pazarlamaya başladı. Diğer taraftan dünya çapında markalaşmış firmalardan Karaca markası adında üretim yaptırmaya başladı.

2001 yılına gelindiğinde ise ilk perakende mağazasını Etiler Akmerkez’de açtı ve müşterilerle ilk kez doğrudan iletişime geçti. 2007 yılında Fine Bone üretimine geçerek şeffaf porselen yemek takımları üretti ve bu alanda diğer firmalar için örnek teşkil etti. 2008 yılında patlak veren krizde üretimi ve atılımı durdurmak yerine dönemin en tanınmış tencere markası olan Emsan’ı da bünyesine katarak gücüne güç kattı. Bu sayede %45 büyüme sağladı ve sektörde lider konumuna geçti. 2009 yılına gelindiğinde artan üretim hacmiyle yurt dışında franchise mağazaları açarak bir çok ülkede tüketiciyle buluştu. Karaca Home her gün biraz da büyüyerek sektördeki liderlik durumunu pekiştirmeye devam etmektedir. Türkiye’de yüzlerce mağazası bulunmakta olup tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik ürün üretimi için sürekli arge çalışmaları yapmaktadır.

Karaca Home Şikayet Hattı

Bütün Karaca ürünleri ile ilgili şikayette bulunmanız mümkündür. Ev tekstili ürünleri de bunların arasındadır. Memnun kalmadığınız, hatalı ya da istediğiniz gibi olmayan ürünlerde şikayette bulunabilir, değişim ve iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Yapılan bütün şikayetler değerlendirilmektedir.

Karaca Home’nin merkezi İstanbul Beylikdüzü’nde bulunmaktadır. Ürünlerle ilgili öneri, memnuniyet ve şikayetlerinizi 0850’li Karaca Home numarasından iletebilirsiniz. Ayrıca ürünlerle ilgili aklınıza takılan soruları yine bu numaradan arayarak ileterek gerekli bilgilendirmeyi elde edebilirsiniz.

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

KARACA HOME COLLECTION TEKSTİL SAN.ve TiC. A.Ş.
Telefon: 0850 252 55 72 (pbx)
Adres: Yakuplu Mahallesi Birlik Caddesi, Beysan Sanayi Sitesi No:24 Kat:4/405 Beylikdüzü/İstanbul

Karaca Home İletişim
0 850 2525 572 (8:00-22:00)

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Karaca Home müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Karaca Home şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Karaca Home Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 2525 572

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Karaca Home çağrı merkezi numarasına 0850 2525 572 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

Arama Terimleri: Karaca Home iletişim bilgileri, Karaca Home telefon no, Karaca Home irtibat tel, Karaca Home canlı destek, Karaca Home müşteri temsilcisi, Karaca Home şikayet hattı, Karaca Home müşteri hizmetleri numarası, Karaca Home çağrı merkezi numarası, Karaca Home iletişim numarası, Karaca Home çağrı merkezi, Karaca Home müşteri hizmetleri direk bağlanma

13 Yorum

 1. Aysul ünsal 6 Ekim 2017
  • Yönetici 7 Ekim 2017
 2. gülizar 10 Ekim 2017
 3. ummahan KIRKAN 25 Ekim 2017
 4. Nuran - Gürbüz Temizel 19 Kasım 2017
 5. serpil ildeş 11 Ocak 2018
 6. derya kaya 30 Ocak 2018
  • Yönetici 30 Ocak 2018
 7. Meral 7 Şubat 2018
  • Yönetici 7 Şubat 2018
 8. Büşra mutlu 26 Mart 2018
 9. Ece 12 Ağustos 2018
 10. Burcu yılmaz 11 Mart 2019

Yorum Yap