Pazarium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pazarium Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pazarium çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Pazarium müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pazarium şikayet hattına erişebilirsiniz. Pazarium müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Pazarium Çağrı Merkezi Numarası

Pazarium, İstanbul’da tesettür kadın giyim üzerine ürün satışı gerçekleştiren bir mağazadır. Bunun yanı sıra satışlarını internet sitesi üzerinden de gerçekleştiren bu mağaza, sadece giyim değil aynı zamanda tesettürlü kadınlar için başörtüsü ve şal gibi aksesuarların satışını da gerçekleştirmektedir. Hemen hemen her tarza ve bütçeye uygun tesettür kıyafet ve aksesuar satışında bulunan mağaza, Türkiye’de pek çok kadın tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İstanbul’da ya da İstanbul dışında ikamet eden kadınlar, mağazanın internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde sipariş oluşturabilmektedir. Fakat bu siparişler sadece internet sitesi üzerinden eğil WhatsApp üzerinden de iletişime geçilerek oluşturulabilmektedir.

Pazarium çağrı merkezi numarası 0212 568 1 000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pazarium Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteriler gerek sipariş oluşturmak gerekse ürün ya da mağaza hakkında herhangi bit bilgi almak adına yetkili bir kişi ile iletişime geçmek istemektedir. Buna bağlı olarak da bu mağazanın müşteri hizmetleri bulunmaktadır. Sipariş oluşturmak isteyen kişiler için WhatsApp numarası 0553 927 39 39 olarak belirtilmektedir. Kişilerin diğer pek çok konuda bilgi alabilmesi için müşteri hizmetleri numarası 0212 568 10 00 olarak belirtilmektedir. Bunlara ek olarak mağaza fax numarası ise 0212 611 04 69’dur. Kişiler dilerse yetkili bir kişi ile bu mağazanın internet adresi üzerinde yer alan e-mail adresinden de iletişime geçebilmektedir.

Pazarium müşteri hizmetleri numarası 0212 568 1 000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pazarium Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kişiler, satın aldıkları bir ürün hakkında, kargo ya da ödeme konusunda bir soruları ya da probleri olduğu zaman mağaza ile doğrudan iletişime geçmek istemektedirler. Bu durumda direkt olarak bağlanma talep etmektedirler. Fakat mağaza için müşteri hizmetleri iletişim numarası ve WhatsApp numrası dışında herhangi bir iletişim numarası bulunmamaktadır. Kişiler merak ettikleri tüm sorulara mağaza internet sitesi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilmektedirler.

Pazarium müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0212 568 1 000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Pazarium Şikayet Hattı

Mağazadan ürün satın alıp sorun yaşayan ya da kargo gibi hizmetlerden memnun kalmayan kişiler, şikayette bulunmak istemektedirler. Buna bağlı olarak da Pazarium şikayet hattını merak etmektedirler. Fakat mağaza için herhangi bir şikayet hattı bulunmamaktadır. Kişiler şikayetlerini müşteri hizmetleri üzerinden iletmelidirler.

Pazarium şikayet hattı 0212 568 1 000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Pazarium müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Pazarium şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pazarium Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 568 1 000

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. Pazarium çağrı merkezi numarasına 0212 568 1 000 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : PAZARİUM TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Adres : Nine Hatun Mah. Davutpaşa Cad. No:44 Esenler/İSTANBUL
E-Posta : info@pazarium.com.tr
Telefon Numarası : 0212 568 1 000
Faks Numarası : 0212 611 04 69
WhatsApp Satış Hattı : 0553 927 3939

Arama Terimleri: Pazarium iletişim bilgileri, Pazarium telefon no, Pazarium irtibat tel, Pazarium canlı destek, Pazarium müşteri temsilcisi, Pazarium şikayet hattı, Pazarium müşteri hizmetleri numarası, Pazarium çağrı merkezi numarası, Pazarium iletişim numarası, Pazarium çağrı merkezi, Pazarium müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap