allday-cagri-merkezi-numarasi

Allday Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Allday çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde Allday müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Allday şikayet hattına erişebilirsiniz. Allday müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Allday, 1994 yılında faaliyetlerine başlayan giyim markasıdır. 1 toptan ve 3 parekende olmak üzere 4 ayrı mağazasıyla hizmet vermektedir. Giyim alanında ürünler üretir, dağıtır ve satışa sunmaktadır. 2011 yılından bu yana Allday markasıyla globalleşmiş bir marka haline gelmiştir. Tesettür giyim sektörünün öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Allday şu alanlarda müşterilerine ürünler sunmaktadır; Tunik, Gömlek, Yelek, Hırka, Bluz, Sweatshirt, Alt Giyim, Etek, Pantolon, Denim, Dış Giyim, Panço, Ferace, Ceket, Trenchcoat, Kaban-Mont, Elbise, Takım, Büyük Beden.

Allday Çağrı Merkezi Numarası 

1994 yılında kurulan Allday, geleneksel ile modern çizgiyi buluşturan ve hızla büyüyen bir şirket konumundadır. Şirketimiz uzun yılların getirdiği tecrübe ile alanında hızla büyümeye devam etmektedir. Tercih edilme nedenlerimiz hızlı çözüm ve ulaşılabilir olmamızdır. 2015 yılından bu yana online alışveriş sayfamız hizmet vermeye başlamıştır. Allday müşterileri, sıkıntı duydukları her konuda müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirler. Müşterilerimiz, mağazadan veya online sitemizden alınan hizmet veya ürün ile ilgili sorun ve şikayetlerini müşteri hizmetleri kanalı ile bize ulaştırabilirler. Ürünlerimizin kalitesinin yanında, müşteri memnuniyeti önceliğimiz halindedir. 09:00 – 18:30 saatleri arasında müşteri temsilcilerimiz her türlü sorun ve şikayetlerle ilgilenmektedirler. Allday çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Allday Müşteri Hizmetleri Numarası 

Mağazalarımızdan veya online satış kanallarımızdan yaptığınız alışverişlerinizde, yaşadığınız her türlü sorun ve şikayet için 0 850 302 88 88 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayabilirsiniz. Allday ailesi olarak, yaptığınız alışverişlerde her zaman müşterilerinin yanından olmuştur. Sipariş verdiğiniz ürünleri iptal etmek isterseniz, belirtilen saatlerde müşteri hizmetlerini arayarak iade işlemleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Yine, verdiğiniz siparişler ile ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz konular hakkında müşteri hizmetleri numaramızdan bilgi alabilirsiniz. Yapılan görüşmeler güvenlik açısından kayıt altında tutulacaktır. Kişisel verileriniz KVKK kapsamında koruma altındadır. Sorununuz ve şikayetiniz kısa sürede çözülecektir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Allday müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

Allday Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Allday müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyeti kapsamında, her türlü sorunda müşterisinin yanında olan bir markadır. Müşteri sayımızın çokluğu kadar, onların memnuniyetinin ön planda tutulduğu firmamızda, öncelik müşterilerimizin yaptıkları alışverişten memnun olmalarıdır. 0 850 302 88 88 numaralı müşteri hizmetleri numaramızı arayarak belirtilen saatlerde her türlü sorun ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünlerin iptali ve diğer her türlü sorun ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Allday müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

Allday Şikayet Hattı

Allday şikayet hattı siz değerli müşterilerimizin aldıkları hizmet ve ürünlerde her türlü sorunlarda yanınızda olacaktır. musterihizmetleri@allday.com.tr mail adresine şikayet ve sorunlarınızı gönderebileceğiniz gibi, https://www.allday.com.tr/iletisim adresi üzerinden de sorunlarınızı yazabilirsiniz. Şikayet hattında müşteri hizmetleri ile yaşadığınız sorunları da yazabilir ve bizimle paylaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti kapsamında her türlü iletişim organımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen Allday müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri Allday şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Telefon: 0850 302 88 88

E-posta: musterihizmetleri@allday.com.tr

Allday’in 0850’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla internetten vermiş olduğunuz siparişlerin durumları hakkında bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenip destek alabilir, ürünler hakkında detaylara sahip olabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Allday Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 302 88 88

Arama Terimleri: allday iletişim bilgileri, allday telefon no, allday irtibat tel, allday canlı destek, allday müşteri temsilcisi, allday şikayet hattı, allday müşteri hizmetleri numarası, allday çağrı merkezi numarası, allday iletişim numarası, allday çağrı merkezi, allday müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap