SPX Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SPX Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

SPX çağrı merkezi numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız makalemize göz atabilirsiniz. Makalemizde SPX müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden SPX şikayet hattına erişebilirsiniz. SPX müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

SPX-Sport Point Extreme Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye üzerinden tüm dünyaya gönderim sağlayan en kaliteli spor giyim markalarından birisi olan SPX her geçen gün artan müşteri sayısına daha iyi hizmet sunabilmek için hizmet kalite standartlarını geliştirmiştir. Evden çıkamadığımız bu zorlu günlerde müşterilerine destek ve evden çıkmadan alışveriş yapmalarını sağlamak için kargo bedelini ortadan kaldırarak tüm siparişlerin gönderimini ücretsiz yapmıştır. Toplam 62 büyük marka ve kendi üretimlerini Türkiye’nin ve dünyanın her iline ücretsiz gönderim sağlayan SPX ile iletişim kurmak veya gönül rahatlığıyla alışveriş yapmak artık daha kolay. Sosyal medya platformları veya çağrı merkezi hattından müşteri temsilcisi veya SPX sosyal medya uzmanları ile iletişim sağlayabilirsiniz.

SPX çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

SPX-Sport Point Extreme Müşteri Hizmetleri Numarası

SPX web sitesine giriş yaptığınızda en alt kısımda bulunan iletişim seçeneklerinden yetkili birisi ile iletişim sağlayabilirsiniz. İnstagram, facebook, twitter ve youtube platformları üzerinden SPX sosyal medya uzmanları ile iletişim sağlayarak kısa sürede yapmak istediğiniz işlemi halledebilirsiniz. E-Bülten kısmından e-posta adresinizi bırakarak kısa süre içerisinde müşteri temsilcisinin sizlerle iletişime geçmesini bekleyebilir, sipariş takibi yapmak istiyorsanız müşteri temsilcisi ile iletişime geçmeden web sitesi üzerinden sipariş kontrolü yapabilirsiniz. Aynı zamanda ‘iletişim formu’ kısmından form bırakabilir veya 0850 532 07 79 numaralı çağrı merkezi destek hattından müşteri temsilcisine ulaşım sağlayabilirsiniz. Destek hattından ulaşım sağladığınızda sesli yanıt sistemi üzerinden size uygun tuşlamaları yaparak doğru temsilci ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi SPX müşteri hizmetleri numarası üzerinden kolaylıkla iletebilirsiniz.

SPX-Sport Point Extreme Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Beklemeden, işleminize yardımcı olabilecek en doğru temsilci ile bağlantı kurmak için SPX web sayfası üzerinden iletişim formu bırakarak, müşteri temsilcilerinin uygun zamanlarında sizinle iletişim kurmalarını sağlayabilirsiniz. Telefonda beklemeden direkt olarak müşteri temsilcisi ile iletişim kurabilirsiniz. Destek hattını tuşladığınızda yapmak istediğiniz işlem seçeneği sesli yanıt sisteminde yoksa eğer tuşlama yapmadan bekleyerek direkt olarak genel temsilciyle iletişim kurabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için SPX müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa sürede çözüm sunmaktadır.

SPX-Sport Point Extreme Şikayet Hattı

SPX’in sizlere sunduğu herhangi bir hizmetten memnun kalmadıysanız, yurt içi veya yurt dışı gönderimlerinde sorun yaşadıysanız veya destek ve öneri bildirimleriniz için iletişim formu bırakabilir veya çağrı merkezi destek hattından doğru tuşlamayı yaparak şikayet talebinizi bildirebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi hedefleyen SPX müşterileri için sorunlarını aktarabilecekleri SPX şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

SPX-Sport Point Extreme Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 07 79

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde iletişime geçebilirsiniz. SPX çağrı merkezi numarasına 0850 532 07 79 numaralı telefondan erişebilirsiniz.

İletişim

İletişim Formu

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz SPX iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve sorunlarınıza en kısa sürede dönüş yapılarak sizlere her konuda destek veren SPX sizlerin memnuniyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi SPX iletişim numarası üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

Arama Terimleri: SPX iletişim bilgileri, SPX telefon no, SPX irtibat tel, SPX canlı destek, SPX müşteri temsilcisi, SPX şikayet hattı, SPX müşteri hizmetleri numarası, SPX çağrı merkezi numarası, SPX iletişim numarası, SPX çağrı merkezi, SPX müşteri hizmetleri direk bağlanma

Yorum Yap