Şok Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Şok Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz Şok açılış saati kaçta? Şok kapanış saati kaçta? Şok çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

Şok Çalışma Saatleri

Migros tarafından ilk olarak 1995 yılında marketler zinciri adı altında açılmış olan Şok, yaklaşık 13 mağazası ile birlikte müşterilerine hizmet sunmaya başlamıştır.        Ülkemizde her geçen gün daha da fazla şubesini açan Şok, özellikle ucuzlukları ile birlikte oldukça tercih sebebi olmuştur. Ucuzluk market zincirleri arasında en fazla talebi görebilmek adına her yıl şube sayılarını artıran Şok et, çerez, giyim, eşya, gıda, ekmek ya da içecek gibi aklınıza gelebilecek olan her türlü ürün ya da malzemenin satışını gerçekleştirmektedir. Özellikle daha fazla talebe yetişebilmek adına çalışmalarını sürdüren Şok marketler zinciri, ülkemizin tüm bölgelerinde varlığını sürdürme hedefi içerisinde çalışmalarını yönlendirmektedir.

Her ilçede ve köşe başlarında şubelerini görebilecek olduğunuz Şok market zincirlerinde, özellikle belirli gün ve aralıklarda yapılan indirim ya da kampanyalar sayesinde, alışverişlerinizi daha ucuza yapmanız oldukça mümkündür. Ancak teknoloji ya da gıda ürünlerinde yapılan büyük indirimlerden yararlanabilmek ve satın alma işlemlerinde sorun yaşamamak adına, Şok market zincirlerinin açılış ve kapanış saatlerini öğrenmeniz gerekmektedir.

Hemen her evlerin yanı başında zinciri bulunan Şok ’un açılış saati 09:00’dır. Müşterilerinin alışveriş yapabilmesi için 09:00’da açılan Şok, personellerinin 08:30’da mağazada bulunmasını istemektedir. Kısacası Şok ’tan alışveriş yapabilmek için en erken saat 09:00 olarak biliniyor. Merak edilen konulardan bir diğeri ise Şok ‘un hangi saatte kapandığıdır. Genel olarak alışveriş merkezlerinden 1 saat önce kapandığını bilinen Şok ‘un kapanış saati de 21:00 olarak bilinmektedir. Ülkemizde en fazla personel istihdamı sağlayan firmalar arasında yer alan Şok, ülkemizde her yıl binlerce kişiye yeni iş kapısı olma özelliğine sahiptir. Haftanın 7 günü kesintisiz şekilde açık olarak hizmet veren Şok marketler zinciri, yalnızca Cuma günleri öğle arasında 1 saat müşteri alışverişlerine kapalı olmaktadır. Cuma saatinden sonra ise tekrar açılan marketler zinciri, aynı şekilde akşam 21:00 saatinde kapanmaktadır. Açılış saatinden yaklaşık yarım saat öncesinde personellere açık olan market zinciri, temizlik ve ürün koyma işlemleri sonrasında müşterilere açılmaktadır. Ev eşyası ürünleri için indirim sunan market zinciri, ucuz alışveriş yapabilecek olduğunuz markaların başında geliyor.

Şok Açılış Saati
09:00

Şok Kapanış Saati
21:00

Şok Çalışma Saatleri
09:00-21:00

Şok müşteri hizmetleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: Şok açılış saati, Şok kapanış saati, Şok çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap