AÖF Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

AÖF Büroları Açılış Kapanış Saati Çalışma Saatleri

Bu makalemiz AÖF Büroları açılış saati kaçta? AÖF Büroları kapanış saati Kaçta? AÖF Büroları çalışma saatleri gibi konularda okuyucularımıza bilgi vermek amacıyla yazılmıştır.

AÖF Büroları Çalışma Saatleri

Uzaktan eğitim yönteminin hayatımıza girmiş olduğu dönemlerde, ülkemizde Açıköğretim öğrencileri için hizmet vermekte olan AÖF Büroları, yani Açıköğretim Fakülteleri, Türkiye’nin tüm şehir ve semtlerindeki büroları ile çalışmalarını sürdürmektedir. Üniversite okumak ancak yaşadıkları şehirlerden, farklı yerlere gitmeden bu isteklerini gerçekleştirebilmek isteyen öğrenciler için oldukça avantajlı olan Açıköğretim sistemi, Anadolu Üniversitesi adı altında milyonlarca öğrencinin eğitim görmesini mümkün kılan yerlerden birisi olarak görülmektedir. Özellikle ders kitaplarının alınabilmesi, erkek öğrenciler için askerliklerin tecil edilmesi, öğrenci belgesi işlemleri ve öğrenci kartlarının temin edilebilmesi gibi çok sayıda hizmetlerin yer almış olduğu AÖF Bürolarında, kayıt ve kayıt yenileme gibi seçeneklerde mümkün olmaktadır. Sınav zamanları ve kayıt işlemlerinde yatırılması gereken ücretler içinde bilgi alınabilecek olan en yetkili yerlerin başında gelen AÖF Büroları, belirli saatler aralığında şubelerini açık tutmakta ve öğrenci ya da öğrenci adaylarının ziyaret ederek, sorunları hakkında bilgi sahibi olabilmesini bu saat içerisinde mümkün kılmaktadır. Bu nedenle AÖF Bürolarının açılış saati, kapanış saati ve hangi günlerde açık olduğu konularının bilinmesi oldukça önemli olmaktadır.

AÖF bürolarındaki çeşitli ihtiyaçlarını halletmek ve şubelere sorunsuz olarak gidebilmek isteyen kişiler tarafından AÖF bürolarının saat kaçta açıldığı, akşam kapanış saati ve hangi günlerde kapalı olduğu soruları sıkça sorulmaktadır. Öncelikli olarak AÖF büroları hangi şehir ve semtlerde olursa olsun, yalnızca hafta içi şubelerini açık tutmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri açık olmayan AÖF Büroları, hafta içi sabah ilk kez saat 08:30’da şubelerini ziyaretçilerine açmaktadır. 12:00’da öğle molasına giren AÖF Büroları, 1 saat süren molanın ardından saat 13:30’da yeniden hizmet verebilmek adına şubelerini açmaktadır. En merak edilen sorulardan birisi olan AÖF bürolarının kapanış saati ise akşam 17:00 olarak bilinmektedir. Bunun dışında Türkiye’de resmi tatil günleri olarak ilan edilen ve o günlerde genel olarak çalışılmayan günler olarak bilinen Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı, 1 Ocak, 1 Mayıs, 29 Ekim, 23 Nisan, 15 Temmuz, 30 Ağustos ve 19 Mayıs gibi dini ve milli bayramlarda da ziyaretçilere kapalıdır.

AÖF Büroları Açılış Saati
08:00

AÖF Büroları Kapanış Saati
17:00

AÖF Büroları Çalışma Saatleri
08:30-12:00
13:30-17:00

AÖF Büroları müşteri hizmetleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

Arama Terimleri: AÖF Büroları açılış saati, AÖF Büroları kapanış saati, AÖF Büroları çalışma saatleri, 2019

Yorum Yap